Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Lancia - noderigas saites
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
bet nu, bljamba, man tomeer shis begemotiskais dizaininjsh nepatiik. un katrreiz veel praataa krievu kopija ar GAZ embleemu mozaika


driz bus jaunais lancia delta integrale,, esmu jau tagad pierakstijies pie potencialajiem pircejiem.
maserati 2.0 biturbo motors, vai ari 3.2 bet bushot:))

takaa tam verkjim gan naudinjas nepazjelosim:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nē, es pievienošos zuničam.

Pēdējie tehnoloģiski oriģinālie, uz sportiskumu tendētie Itāļu žiguļi tika saražoti 80tajos - Sud, 33, 75...

Tagad ARĪ alfas IR sportiskas, BET tie ir speciālie modeļi - bija visādi DTM spešali, Q sērija, GTA sērija, superkāru sērija (8C)... un tas arī viss. Pārējie modeļi ir STIPRI LĪDZĪGI citiem att nišas un klases auto par att cenu. Arī BMW vadās lieliski, Audi vadās lieliski, Hondas un citi japāņi taisa performances monstrus, kas vadās, rūc un brauc tāpat - vai pat labāk.

TAgad šim zīmolam būtiskāks ir stils nekā Cuore Sportivo.

Bet te tagad būtu jādala atkal topiks un atkal jāsāk jauns ar nosaukumu - kuda kaķišsa mir?

 Idea


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  



rekāds skaistulis, pilnpiedzinja, 380 zs Smile) mmm..
pashmasa 1180 kg Smile)

bet mehaniska pilnpiedzinja, ne taka subaram ar visadiem blokjiem, kad vienmer vismaz 3 ritenji griezjas vienlaicigi, auto kuru bremzju stenda nevar parbaudiit Smile)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man jau patīk.
Patīk arī Ypsilon Momo design. Bet LV viņu ekspluatēt varētu būt pilnīgs ārprāts.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taa kaa shis ir Lancia topiks, tad turpinaaism par to Wink man ir varbuut maldiigs iespaids, bet tomeer, ka Lancia kopsh nokljuva zem FIAT tupeles dabuu tehniskos paarpalikumus no Fiat, Alfa un Maserati noliktavaam, kurus kvalitatiivi saskruuvee kopee, apvelk ar zamshaadu visu ko vien var, piedauza kaadu sarkankoka deeli un itaalju mersedes gatavs!

viss, kas ir dizainiski interesants vai tehniski novatorisks, ir koncepti, kurus shtancee kaut kaadi nedziedinaami slimi optimisti. jo neviens no tiem nav realizeets Sad

peedeejaa veertiigaa Lancia laikam jau ir Delta Integrale, kuras muuzhs tika pagarinaats Dedras virsbuuvee. tas arii viss.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet kad shis skaistulis bus pieejams, man pohuj kaut BMW vinju bus saskruvejis, solas ka uz vasaru vajadzetu kautkam buut.. tā tauta runā.. arī viens no faktoriem kapēc turbo caijanee nenopirkāsSmile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par to ka AR trūkst jaudas nepiekrītu un nepiekritīšu (salīdziniet mīļie cilvēki vienādu kategoriju auto, nevis M3 ar 1.9d ). Vispār par šo tēmu ir strīdēts un kašķēts dahuja, un tāpat katram sava tačka ir likusies jaudīgākā, bet kaimiņa ekanomiskākā Smile
Savukārt par Lanču un bremžu stendu ņepoņal  Surprised , kopš kura laika Zs un pilnpiedziņai ir kāds sakars ar bremzēm ???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet tā arī Lancia tiek pozicionēta. Tā teikt - luksa fiats shura Un ir pilnīgi loģiski, ka Lancia dabū "pārpalikumus". Lai gan elektromagnētiskas bremzes, pneimopiekare utml. brīnumi nevienam citam fiatam nav. Nu tākaukā...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Par to ka AR trūkst jaudas nepiekrītu un nepiekritīšu (salīdziniet mīļie cilvēki vienādu kategoriju auto, nevis M3 ar 1.9d ). Vispār par šo tēmu ir strīdēts un kašķēts dahuja, un tāpat katram sava tačka ir likusies jaudīgākā, bet kaimiņa ekanomiskākā Smile
Savukārt par Lanču un bremžu stendu ņepoņal  Surprised , kopš kura laika Zs un pilnpiedziņai ir kāds sakars ar bremzēm ???


nu kad iet apskati jebkursh auto brauc uz ruljiem uz kuru parabuda bremzes, kaut arī 4x4.
un shitais bus auto bez muftām kam iebraucot bremžju stendā pakalja to izstums arā Smile)
es gribēšu redzēt tehniskas apskates dzjeka gjiiimi pec shada parsteiguma Smile):DDD Smile)) RazzP

taptkā vecais nissan patrol 70-to gadu bremžu atzimju vietā tam leik krustinjus..Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Bet tā arī Lancia tiek pozicionēta. Tā teikt - luksa fiats shura Un ir pilnīgi loģiski, ka Lancia dabū "pārpalikumus". Lai gan elektromagnētiskas bremzes, pneimopiekare utml. brīnumi nevienam citam fiatam nav. Nu tākaukā...


taapeec es neesmu tik optimistisks par jauno Deltas superkaaru. pilnpiedzinja, 380 zs pashmasa 1180 kg mehaniska pilnpiedzinja... tas skan paaraak jauki, un iisti neatbilst Lancia atveeleetajai poziicijai. ja shitaadus parametrus soliitu kaadam jaunam Alfas modelim, izklausiitos reaalaak  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esmu gatavs saderēt, ka ar šādiem parametriem sērijveidā netiks ražots neviens fiat grupas kompaktkārs naac Ja nu vienīgi kādreiz tie makaronēdāji galīgi pārpīpēs jēgu un uztaisīs baby ferrari piemēram uz kādu Dino jubileju...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
Bet tā arī Lancia tiek pozicionēta. Tā teikt - luksa fiats shura Un ir pilnīgi loģiski, ka Lancia dabū "pārpalikumus". Lai gan elektromagnētiskas bremzes, pneimopiekare utml. brīnumi nevienam citam fiatam nav. Nu tākaukā...


taapeec es neesmu tik optimistisks par jauno Deltas superkaaru. pilnpiedzinja, 380 zs pashmasa 1180 kg mehaniska pilnpiedzinja... tas skan paaraak jauki, un iisti neatbilst Lancia atveeleetajai poziicijai. ja shitaadus parametrus soliitu kaadam jaunam Alfas modelim, izklausiitos reaalaak  Rolling Eyes


nu tjipa tiek gatavots rallija bieds evo un subaru modeljiem.. tatkā 90-tajos.. kad lancia izgatavoja ko labaaku par audi kvatro Smile)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vot vot, ka tik Fiats negrib nodot vispirms iespeejamam rallija pazoram Lancia un tikai peec tam Fiat.
Kaa nekaa Abarth projekts shobriid izskataas stipri nopietni atbalstiits, tachu Peugeoti tik un taa njeema un izchakareeja...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
vot vot, ka tik Fiats negrib nodot vispirms iespeejamam rallija pazoram Lancia un tikai peec tam Fiat.
Kaa nekaa Abarth projekts shobriid izskataas stipri nopietni atbalstiits, tachu Peugeoti tik un taa njeema un izchakareeja...


Ko tad tur izchakareeja. 2. vieta komandaam tikai taapeec, ka to peugeotu vairaak bija Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu man taads iespaids radaas, ka tikliidz peugeots panjeema visu sho pasaakumu nopietnaak, taa abrti tikai duumus sezonas beigaas ostiija

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database