Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Motornieks
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Во раздули просто пиз...ц,приехал на сервисс,платить не хочу,но хочу что-бы машина ехала.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es dzītu auto uz rolli, lai viņi par 25 ls pi..s 3 dienas Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
janoss rakstīja:
petjka rakstīja:
bik saprotiu šo to no elektrības. Ja ir tā, ka auto rūc, kļūdas nemet, un ik pa brīdim noslāpst un pēctam var iedarbināt, problēmu atrast ir mega ilgs/dārgs/sarežģīts process.
Pieņemums ka vaina ir nekontaktā kas parādās pēkšņi un pēctam atkal ir kontakts izklausās ļoti ticama.
Zvanīt vadus nav jēgas, jo ja auto rūc- tātad kontakts ir un izzvanīšana dos 0 rezultātu.
Kur meklēt? a) kādā spraudnī nav kontakts b) mazāk ticams-vads pārlocījies.
Kurās ķēdēs meklēt? Te jāprasa alfu pieredzējušākajiem mehiem, kurās kēdēs nekontakts nemet kļūdu kompī...
Ko Koijots teica par "+ barošanas" kļūdu???? Tad jau meklējamā amplitūtas ļoti samazinās!

Es neviena servisa vietā neņemtos šādu auto taisīt- tas ir bezcers. Var mēģināt BEZ JELKĀDAS GARANTIJAS un viss.

Mēģini iziet VISUS svarīgos savienojumus vizuāli pārbaudot, vai nav par vaļīgu spraudņi utt.


petjka - paldies par atbildi.
beidzot kāds kko sakarīgu pasaka...


esmu pārliecināts, ka šis ir visai loģisks spriedums, par kura saturu un būtību būtu jābūt spējīgam aizdomāties jebkuram pašam.  Rolling Eyes
Nav tā, ka Tu ko tādu nevarēji iedomāties, iekams petjka to neuzrakstīja...

Savulaik bija tādas iekārtas, kas bija pieslēdamas starp mašīnas ECU un dzinēju, kuras kā reizi reģistrēja šos atmiņā nepaliekošos un strādājošā rezīmā nediagnosticējamos gļukus

iekārtu uzstādīja un palaida klientu vizināties. Un ko nu tas reģistrators reģistrēja, no tā arī pīpēja ārā - kurā ķēdē iestājas problēmas. Tas problēmu nerisināja, bet manāmi sažaurināja meklēšanas virzienu.

Esmu divas tādas iekārtas turējis rokā. Kam tās tika un vai vēljoprojām tās tiek izmantotas - nepateikšu vairs, jo neatceros. Bet atceros to, ka maksāja ļoti pieklājīgas summas, kas savukārt noteica to, ka na tuvu katram, pat spicākajam, auto elektriķim tādas bija...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Es dzītu auto uz rolli, lai viņi par 25 ls pi..s 3 dienas Smile


interesanti - cik ilgi/dārgi būtu pie viņiem atrast zirneķļa burbulēšanu tukšgaitā?  Twisted Evil


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dzinēja diagnostika tur ir standart cena un man neinteresē, cik dienas viņi ar to nodarbojas Smile
Ar visām manām māšīnām viņi ir tikuši galā, galvenais viņus nesteidzināt un neteikt  - nomainiet zondi, sveci, noregulējiet karburatoru u.t.t.
Jāpasaka , kas nepatīk un auto jāatstāj un par viņu jāaizmirst SmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Dzinēja diagnostika tur ir standart cena un man neinteresē, cik dienas viņi ar to nodarbojas Smile
Ar visām manām māšīnām viņi ir tikuši galā, galvenais viņus nesteidzināt un neteikt  - nomainiet zondi, sveci, noregulējiet karburatoru u.t.t.
Jāpasaka , kas nepatīk un auto jāatstāj un par viņu jāaizmirst SmileSmile


Ls 25? Un viss???
Tas ir pa ļēto!  Shocked

Ja tas ir tā - jāpiebrauc. A Tu pa tiešo brauci uz Roli vai ar ficuka protekciju?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu varbūt 27 Smile
tas jau ir tas trakākais, ka viņš nedēļu strādā ar Q4 , notīra 10000 zaļos, samaina 3 šļauciņas, pievelk kādu hamutu, atrod pārlūzušo vadiņu un rēķini ir nelieli Smile
nopietnas lietas jau paši var izdarīt, bet ar šitiem zaļajiem cīnīties  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad
es nezinu, kas tur ar kā protekciju brauc  Very Happy  Very Happy  Very Happy
es ar ficinas, vai ficina ar manu

P.s par Q4 Juris teica - ir tikai viena iespēja šo auto savest ideālā kārtībā - pārdod man SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
nu varbūt 27 Smile
tas jau ir tas trakākais, ka viņš nedēļu strādā ar Q4 , notīra 10000 zaļos, samaina 3 šļauciņas, pievelk kādu hamutu, atrod pārlūzušo vadiņu un rēķini ir nelieli Smile
nopietnas lietas jau paši var izdarīt, bet ar šitiem zaļajiem cīnīties  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad
es nezinu, kas tur ar kā protekciju brauc  Very Happy  Very Happy  Very Happy
es ar ficinas, vai ficina ar manu

P.s par Q4 Juris teica - ir tikai viena iespēja šo auto savest ideālā kārtībā - pārdod man SmileSmileSmile


Tas juris ir kārumnieciņš! Very Happy

Nu labi - būs jāiedod atslēgas AF čaļiem, lai piebrauc ar manu pelmeņvārāmo, ja jau šitādas avenes ir, kā Tu te reklamierē... Wink
Jo izklausās pārāk skaisti, lai būtu ticami! Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neviens tur 3 dienas pa 25ls nepi...s, aizmirstiet! emo


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
it kā ne par tēmu aizgājis...
bet bez reklāmas - gan Rolis, gan turpat netālu esosais DTC ir OK. Abās vietās tavai probl pieiet ZINĀTNISKI  Cool Un smagos gadījumos tas ir vienīgais pareizais ceļš.


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Neviens tur 3 dienas pa 25ls nepi...s, aizmirstiet! emo


Nu ja problēma ir, tad ceru, ka vismaz tās atrašana maksā Ls 25...  Rolling Eyes

Par novēršanu runas nav - tur var izrādīies miljoniem vērtas detaļas nomaiņa...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
elbee rakstīja:
Neviens tur 3 dienas pa 25ls nepi...s, aizmirstiet! emo


Nu ja problēma ir, tad ceru, ka vismaz tās atrašana maksā Ls 25...  Rolling Eyes

Par novēršanu runas nav - tur var izrādīies miljoniem vērtas detaļas nomaiņa...


Sakotneja diagnostika maksa ~25ls (man vispar skiet, ka drusku vairak, bet nu ok), pec tas Tu uzzinasi si servisa viedokli par konkreto problemu, iespejamos risinajumus un aptuvenas izmaksas problemas noversanai naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
palaidniex rakstīja:
elbee rakstīja:
Neviens tur 3 dienas pa 25ls nepi...s, aizmirstiet! emo


Nu ja problēma ir, tad ceru, ka vismaz tās atrašana maksā Ls 25...  Rolling Eyes

Par novēršanu runas nav - tur var izrādīies miljoniem vērtas detaļas nomaiņa...


Sakotneja diagnostika maksa ~25ls (man vispar skiet, ka drusku vairak, bet nu ok), pec tas Tu uzzinasi si servisa viedokli par konkreto problemu, iespejamos risinajumus un aptuvenas izmaksas problemas noversanai naac


Ceru uz nelielu nekontaktu, kuru diagnosticējot arī izlabos...
Un ka tas būs ātri un nesāpīgi... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kur tas Rolis bija?
izklausās interesanti....pagaidām gan neko nevajag.., bet ja nu kas....


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Во раздули просто пиз...ц,приехал на сервисс,платить не хочу,но хочу что-бы машина ехала.

ņi praviļna. prijehal otdal mašinu. prijehal zaplaķil, mašina ņerabotajet.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database