Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Alfa Romeo Audio
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="yuran"]Bet es gribu pateikt, ka visslabāko (t.i. ļoti kvalitatīvo un pietiekami skaļu) skaņu, kuru esi dzirdējis automobilī bija viena Mazda 626 Autoekzotikā pirms kādiem 3 gadiem. Un vēl, tajā Mazdā nebija saba, kas mani toreiz liekas impossible.
Tagad, pēc pašas pieredzes:
1. priekš sava Ford Mondeo izreķināju un darīju pats kasti priekš sabvuferi + ĻOTI laba galva + normāli skaļruni + pilnā šumoizolacija = normāli sanāca
2. Alfa Romeo 166: uzstādīju oriģinalo sound processoru + aktīvais subs (Alpine SWD3000) + nomainīti visi skaļruni + šumoizoljacija + uzlabots pakaļēja plaukta vibroustojchivostj = laba skaņa, kas patīk ļoti daudziem, bet man jau ne pavisam Sad  Ar skaļumu viss ir ok, ar kvalitāti itkā arī ok, BET joprojam atceros to Mazdu un to skaņu...
Un vēl, es runāju ar dažiem labas skaņas cienītājiem un visiem ir vienāds viedoklis, ka labu (pirmkārt kvalitatīvu) skaņu jādara bez sabiem. Un es ar gadiem vairāk un vairak piekrītu tiem.
Manuprāt saba pielietošana ir vieglākais un lētakais ceļš ka dabūt tikai samērā labi skaņu.

P.S. mana nakošā auto veidošu skaņu bez sabiem. Redzēsīm kas iznāks  Wink[/quote

Autinus kurus sastop Autoekzotika parasti speciali gatavo izstadem... Piekritu ka tur ir uz ko paskatities... Un ir ko paklausities  dj Bet ja gribi visu akustiku samontet vispar bez saba, tad pilnigi ir japartaisa salona materialus, jataisa podiumus, jo ka saka liekot tumbas v wtatnije mesta neko tml nepanaksi... Jabut visur pareizajiem lenkiem utt... Un pasam to taisit diez ko mezonigi, bet pasutot to visu prieku samaksasi $$$$$ iespaidigo summu... Shocked Un visdrizak naksies atvadities no grabaznieka  Smile

Es pats labprat piekristu atdot savu Alfu labas rokas lai vinai uztaisa smuku un jedzigu audio bagaznieka!  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pilnībā bez saba nevar!
nu var, ja klausies bītlus, rolling stones un citu agrīno mūziku, kas rakstīta līdz ~ 80-to gadu vidum
Visam, kas jaunāks tas subis lieti noder.
Nekas nespēlē īsti labi zem 100 Hz vai labākajā gadījumā 80 Hz...
Un arī tad būs jāieliek vismaz 8" skaļruņi kaut kur. Jā, jā - 8" skaļruņi, nevis subwoferi... Wink
Un sistēma ļooooti jāsaregulē. Un arī tad pamainīsi ierakstu, ieliksi ko citu un aaiziet spiest citu presetu utt.
Modernā mūzika prasa subja esamību, jo nav tādu parasto videnieku, vai midbasu skaļruņu, kas var atskaņot subbasu frekvences ar kurām modernā mūzika ir pārbāzta...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Klau.... Vai kads ir montejis pats aizmugureja plaukta 156 Alfai tas tumbas... No ka sakt... Ka var nonemt tas augsejas dekorativas restites? Vai jasak no ka cita???  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pacēlu šo tēmu, jo man ir vēlēšanās ielikt savai 156 alfai elipses uz aizmugurējā plaukta. Vieta ir paredzēta, bet iekšā tukšs. Cik ir nedaudz skatīts veikalos, tad tādu izmēru nevar atrast, jo ir diezgan nestandarta. Domāju, varbūt pameklēt lietotas šeit?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dulcineja rakstīja:
Pacēlu šo tēmu, jo man ir vēlēšanās ielikt savai 156 alfai elipses uz aizmugurējā plaukta. Vieta ir paredzēta, bet iekšā tukšs. Cik ir nedaudz skatīts veikalos, tad tādu izmēru nevar atrast, jo ir diezgan nestandarta. Domāju, varbūt pameklēt lietotas šeit?

varbūt vienkāršāk/lētāk būs kāds aktīvais subis grabažniekā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taa vieta ir tikai dekoratiiva, nekaadas elipses tu iekshaa neliidiis, bez metaala griezhanas, un elipses vispaar ir lauku tjuuns Wink Jaasaak ir no priekshas Wink Normaalu galvu, prieksheejaas durviiis normaalus komponentus, kas stiprinaati nevis pie abshivkas, bet pie pashaam durviim ar MDF gredzeniem, veelams nopakot durvis. Protams jaabaro no pastuuzha. Ja vajag lai ir bass un kvalitaate nav nepiecieshama, tad vienkaarshaak buus kaads subis bagaazhniekaa Wink
Starp citu pirms paardevu savu 156, izraavu visu muzonu aaraa, ir piejams Pio 88RS + THA480 + Pio subis 500W bandpass'ā visi vadi utt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marciss rakstīja:
taa vieta ir tikai dekoratiiva, nekaadas elipses tu iekshaa neliidiis, bez metaala griezhanas, un elipses vispaar ir lauku tjuuns Wink Jaasaak ir no priekshas Wink Normaalu galvu, prieksheejaas durviiis normaalus komponentus, kas stiprinaati nevis pie abshivkas, bet pie pashaam durviim ar MDF gredzeniem, veelams nopakot durvis. Protams jaabaro no pastuuzha. Ja vajag lai ir bass un kvalitaate nav nepiecieshama, tad vienkaarshaak buus kaads subis bagaazhniekaa Wink
Starp citu pirms paardevu savu 156, izraavu visu muzonu aaraa, ir piejams Pio 88RS + THA480 + Pio subis 500W bandpass'ā visi vadi utt.

Jāsāk ir ar normāla auto iegādi nevis kaut kādu alfu.... tā tas izklausās. Ne jau visi ir baigie audiofāni kam vaig baigo top kavalityzz.
Ielikt papildus ovālus aizmugurē un varbūt nelielu aktīvo bassu grabažniekā daudzus apmierinātu. Maksimāli ko varētu darīt ir nomainīt originālos skaļruņus ar labākiem tāda paša izmēra.
Par tēmu - apaļus skaļruņus nevar tai palodzē ielikt?


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
marciss rakstīja:
taa vieta ir tikai dekoratiiva, nekaadas elipses tu iekshaa neliidiis, bez metaala griezhanas, un elipses vispaar ir lauku tjuuns Wink Jaasaak ir no priekshas Wink Normaalu galvu, prieksheejaas durviiis normaalus komponentus, kas stiprinaati nevis pie abshivkas, bet pie pashaam durviim ar MDF gredzeniem, veelams nopakot durvis. Protams jaabaro no pastuuzha. Ja vajag lai ir bass un kvalitaate nav nepiecieshama, tad vienkaarshaak buus kaads subis bagaazhniekaa Wink
Starp citu pirms paardevu savu 156, izraavu visu muzonu aaraa, ir piejams Pio 88RS + THA480 + Pio subis 500W bandpass'ā visi vadi utt.

Jāsāk ir ar normāla auto iegādi nevis kaut kādu alfu.... tā tas izklausās. Ne jau visi ir baigie audiofāni kam vaig baigo top kavalityzz.
Ielikt papildus ovālus aizmugurē un varbūt nelielu aktīvo bassu grabažniekā daudzus apmierinātu. Maksimāli ko varētu darīt ir nomainīt originālos skaļruņus ar labākiem tāda paša izmēra.
Par tēmu - apaļus skaļruņus nevar tai palodzē ielikt?


Patiešām labu priekšējo skaļruņu ievietošana (nomaiņā) tikai priekšā var izrādīties LĒTĀKS, ĒRTĀKS, ĀTRĀKS un MAZĀK LAIKIETILPĪGS un gala beigās LABĀK SKANOŠS IZNĀKUMS, nekā pie vieniem neciliem skaļruņiem likt klāt vēl vienus tik pat necilus skaļruņus graizot plauktu, velkot vadus utt...

Ir arī skaļruņi, kurus var pavilkt vienkārši pats maģons, bet skanējums mainās radikāli.
Un ja pietrūkts bassi - Subis - ir VEJ TU GOU!

Nujau subi var likt arī salonā, ne tikai grabažniekā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par audio lietam runajot es vienmer atceros, ka palidniex man macija - majas muzonu tacu neklausies ar pakausi pret tumbam? Es ne. Tad kapec masina mes gribam klausities ar pakausi? hmm

Un vel no savas pieredzes varu teikt, ka viss auto audio ieliktais ir izmesta nauda, ja vien ar konkreto masinu nav planots braukts ilgi, ilgi... Vai nu ir jadara sita

marciss rakstīja:
Starp citu pirms paardevu savu 156, izraavu visu muzonu aaraa, ir piejams Pio 88RS + THA480 + Pio subis 500W bandpass'ā visi vadi utt.


Un pec tam jatirgo savi hlami forumos par 1/3 cenu Ffff..fristailo Un jaunajam masinas ipasniekam ir masina ar pilniga izpi$tu salonu, tuksiem koka podesttiem, visadiem caurumiem  pmd


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Par audio lietam runajot es vienmer atceros, ka palidniex man macija - majas muzonu tacu neklausies ar pakausi pret tumbam? Es ne. Tad kapec masina mes gribam klausities ar pakausi? hmm

Un vel no savas pieredzes varu teikt, ka viss auto audio ieliktais ir izmesta nauda, ja vien ar konkreto masinu nav planots braukts ilgi, ilgi... Vai nu ir jadara sita

marciss rakstīja:
Starp citu pirms paardevu savu 156, izraavu visu muzonu aaraa, ir piejams Pio 88RS + THA480 + Pio subis 500W bandpass'ā visi vadi utt.


Un pec tam jatirgo savi hlami forumos par 1/3 cenu Ffff..fristailo Un jaunajam masinas ipasniekam ir masina ar pilniga izpi$tu salonu, tuksiem koka podesttiem, visadiem caurumiem  pmd


Sadalu arī šo vioedokli!

Bet labi bez stiprekļa darbināmi skaļruņi in ne obligāti iebetonējami durvīš tāpat ir nopērkami - salonā nekas pat netiks sačakarēts - vari atstāt nākamajam īpašniekam ar piemaksu, vai atlikt atpakaļ vecos skaļruņus

mazliet skaāņs izolācijas durvīs var ielikt pats, tas maksās kādu kapeiku, bet mašīna taps klusāka un pašam patīkamāka lietojot pat bez mūzikas (to gar ārā neizņemt) un akurāti ielikts aktīvais subis var pārceļot uz nākamo mašīnu, gluži kā labā, standartvietām paredzētā akustika... naac

Kopumā - jūtami labākam skanējumam līdz 200 latiem var iekļauties...   Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies par viedokļiem! Jāapdomā tas viss. Viens ir skaidrs - baisos basus es tiešām negribu, bet kāds neliels uzlabojums neskādētu, jo nedaudz tomēr ir pa švaku tā skaņa...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dulcineja rakstīja:
Paldies par viedokļiem! Jāapdomā tas viss. Viens ir skaidrs - baisos basus es tiešām negribu, bet kāds neliels uzlabojums neskādētu, jo nedaudz tomēr ir pa švaku tā skaņa...


Nemaz nevari iedomāties, cik noderīgs ir subwofers tik trokšņainā vidē kā auto salons...  Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Dulcineja rakstīja:
Paldies par viedokļiem! Jāapdomā tas viss. Viens ir skaidrs - baisos basus es tiešām negribu, bet kāds neliels uzlabojums neskādētu, jo nedaudz tomēr ir pa švaku tā skaņa...


Nemaz nevari iedomāties, cik noderīgs ir subwofers tik trokšņainā vidē kā auto salons...  Wink

Ja gultnis čau, tad subwofers nepalīdz dj

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
... Vai nu ir jadara sita

marciss rakstīja:
Starp citu pirms paardevu savu 156, izraavu visu muzonu aaraa, ir piejams Pio 88RS + THA480 + Pio subis 500W bandpass'ā visi vadi utt.


Un pec tam jatirgo savi hlami forumos par 1/3 cenu Ffff..fristailo Un jaunajam masinas ipasniekam ir masina ar pilniga izpi$tu salonu, tuksiem koka podesttiem, visadiem caurumiem  pmd


nu nu, protams vaards "izraavu" ir paarspiileets, bet manaa gadiijumaa, viss tika akuraati iznjemts, un prieksheejie komponenti tika atstaati tieshi taa pasha iemesla deelj - lai nav nesmuki caurumi Wink Pat ISO shtekeri konverteeju atpakalj uz original staavokli, liidz ar to bija tikai plug'n'play.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, es vnk gribu ielikt tumbas, kurām tur IR jābūt, bet kuru tur nav, jo ir izrautas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database