Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Alfa Romeo Audio
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:


Tad iespējams mums ir atšķirīgi viedokļi par to, kas ir labs skanējums.
Esi dzirdējis, kā skan muzāriņš manā Zirneklī?


Var jau būt, ka domājam atšķirīgi, bet vairāk pieņemu, ka atkarībā no autiņa ir atkarīgs tas vai ir nepieciešams aizmugurē vai nē. Dzirdēt nedzirdēju kā skan, bet pieņemu, ka zirneklī tiešām varētu pietikt tikai ar labiem priekšējiem un aizmugurē nav nepieciešams.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dlhawk rakstīja:
Pēc savas pieredzes varu teikt tikai to, ka lai dabūtu ideālu skanējumu 156 jāizmanto visas iespējas Very Happy . Pats esmu licis priekšā labus skaļruņus kas galvenokārt dod labu basu un kvalitatīvas augšas, aizmugurējās durvīs parasti skaļruņi, kuri dzirdami vien sēžot aizmugurē. Bet aizmugurējā plauktā labas elispsenes kas dod ļoti labu muzikālo skanējumu. Un, protams, arī aktīvais sabs. Vienīgi taisnība, kas ska par aktīvajiem vietas daudz tiek aizņemtas  un tagad pēc visa saliktā ir ļoti labs skanējums  super (garāžā var apskatīt kas un kā ir salikts)

P.S. 156 vislielākās problēmas ir ar aizmugurējo plauktu un pārējiem sīkumiem, kuri grab uz nebēdu un lai negrabētu ir diezgan liels darbs un materiāli jāiegulda.


Nu, es nelaistu basus caur skaļruņiem, kas ir paredzēti vidiem, jo tas lielā mērā bojā membrānu. Vislabāk ir laist caur pastiprinātāju, izmantojot augšējo frekvenču filtrus vai arī zemo frekvenču filtrus, skatoties tas ir sabvūfers vai vidējie un augšēji skaļruņi. Ja cilvēks saka, ka tumbas dod labus basus un vienlaikus kvalitatīvas augšas, tad nekad kvalitatīvu mūziku nav dzirdējis. Par pietiekami iespaidīgu piemēru var ņemt Palaidniex`a Spider. Es domāju, ka pēc tam nekādus komentārus Tavas ausis neprasīs.

P.S. Aktīvajiem sabvūferiem ir tāda lieta, ka norādītā jauda ir sabvūferim, nevis pastiprinātājam, kas nāk klāt sabim. Tas nozīmē, ka nav tas labākais un lētākais variants. Ir situācijas kas pasīvais sabis un pastiprinātājs atsevišķi iznāk pat lētāk nekā aktīvais.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dlhawk rakstīja:
palaidniex rakstīja:


Tad iespējams mums ir atšķirīgi viedokļi par to, kas ir labs skanējums.
Esi dzirdējis, kā skan muzāriņš manā Zirneklī?


Var jau būt, ka domājam atšķirīgi, bet vairāk pieņemu, ka atkarībā no autiņa ir atkarīgs tas vai ir nepieciešams aizmugurē vai nē. Dzirdēt nedzirdēju kā skan, bet pieņemu, ka zirneklī tiešām varētu pietikt tikai ar labiem priekšējiem un aizmugurē nav nepieciešams.


Saliekot pareizus skaļruņus un tos pareizi noregulējot nekas aizmugurē NAV jāliek. Ja mēs runājam par skanējuma frekvenču joslas aizpildījumu - tad skaļruņu izvietojums aizmugurē ir tikai mēģinājums papildināt tikai to, kas skanējumā trūkst priekšējā akustikā, ja mēs runājam par skanējuma skatuvi - koncī tak mēs stāvam ar seju pret skatuvi... laikam...
Koncertā Tu klausies mūziku stāvot uz skatuves? Un kas vainas labai mājas stereo akustikai? Tur taču aiz pakauša nav nekādi satelītu skaļruņi, ja vien mēs nerunājam par home-cinema...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jums vajag skānējumu, pēc iespējas (pēc bužeta) tūvako īdeālajam, vaj vnk samainīt bāzes akustiku un galvu uz "jebko" un ielikt aktīvo subi? IMHO tie divi piegājēni stipri atšķirās Wink tik stipri, cik atšķirās pats skānējums (protams ja tic-tic uz MAX nav vienīga mūzika kuru mēs klausamies Smile)
Maksāt par aizmugurējo elipsu maiņu nav jēgas, jo tie neskan un neskānēs toties saviem izmēriem. Bet likt kaut ko "dārgu" vai ir vērts, jo tu taču nesedi ar muguru uz priekšu koncertzalē.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es jau arī basus nelaižu cauri skaļruņiem, ja nu vienīgi kādreiz izslēdzu filtru kad sabs tiek ņemts ārā vai arī vienkārši tiek atslēgts. Tekstā rakstīju kāda veida skaļruņi salikti. Par aktīvo piekrītu, bet savi labumi arī ir.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dlhawk rakstīja:
Es jau arī basus nelaižu cauri skaļruņiem, ja nu vienīgi kādreiz izslēdzu filtru kad sabs tiek ņemts ārā vai arī vienkārši tiek atslēgts. Tekstā rakstīju kāda veida skaļruņi salikti. Par aktīvo piekrītu, bet savi labumi arī ir.

Ja nelaist basu caur tiem, tad kāda vaina ir bāzes aizmugurejiem skāļruņiem?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vēl viens būtisks jautajums - kam to skaņu visvairāk vajag tai mašīnā?
pašam? pašam lai skan smuki, vai lai skan skaļi ? (Smuki un skaļi ir baisais $$$...)
Vajag, lai dzird uz ielas, vajag lai skan aizmugurējā beņķī? ja vajag lai skan aizmugurējā beņķī - kas vainas durvīs paredzētajām skaļruņu vietām? Man iekš 147 skanēja tīkami gan priekšā, gan aizmugurē Skaļruņi izvietoti sekojoši:
dalītā sistēma priekšējās durvīs, dalīta sistēma pakaļējās durvīs (šīs priekšā sēdošie nemaz nedzirdēja) un mikroskopisks subis grabažniekā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:

Ja nelaist basu caur tiem, tad kāda vaina ir bāzes aizmugurejiem skāļruņiem?


Aizmugurējās durvīs iepriekšējais īpašnieks abus skaļruņus bija izdauzījis laukā, līdz ar to ieliku vienkāršus ar mērķi dabūt prom graboņu. Un no plaukta bija izrauti laukā gandrīz vai ar visām skrūvēm. Un kad sapratu, ka gribu vairāk pēc priekšējo un aizmugurējo skaļruņu maiņas durvīs, pieņēmu lēmumu likt kvalitatīvus DLS skaļruņus ar labām augšām un vidiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nez - ja ir priekšējās un aizmugurējās durvīš kaut kas salikc, tad pakaļplaukta es labākājā gadījumā salikti freeair subi, kas sedanā skanēs daaaaudz labāk, par subi, kas ir kastē, jo tur visādas problēmas ar stāvviļņiem utt rodas


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Nu nez - ja ir priekšējās un aizmugurējās durvīš kaut kas salikc, tad pakaļplaukta es labākājā gadījumā salikti freeair subi, kas sedanā skanēs daaaaudz labāk, par subi, kas ir kastē, jo tur visādas problēmas ar stāvviļņiem utt rodas


Aizmugurējās durvīs ieliku parastus skaļruņus bez pastiprinātāja un tikai tāpēc lai negrabētu izsistās oriģinālās un tā kā priekšā gāja jaudīgi caur pastūzi aizmugurējos dzirdēja tikai aizmugurē. Tamdēļ liku arī plauktā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar labu jaudīgu pastūzi nemaz tik vienkārši nevar skaļruņus izsist, ja nemēģini likt tiem spēlēt tās frekvences, kuras tie nemāk... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izsisti jau bija orģinālie no dzimšanas, kuri bija bez pastūža, vienkārši savu laiku bija nokalpojuši.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bez pastūža izsist vieglāk, jo bez pastūža vairāk kropļojumu, mazāka strāva un skaļrunim ie lielāka iespēja izpausties nevis kā lineārajam elektromotoram, bet gan kā lineārajam ģeneratoram, karioč gari jāstāsta... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet es gribu pateikt, ka visslabāko (t.i. ļoti kvalitatīvo un pietiekami skaļu) skaņu, kuru esi dzirdējis automobilī bija viena Mazda 626 Autoekzotikā pirms kādiem 3 gadiem. Un vēl, tajā Mazdā nebija saba, kas mani toreiz liekas impossible.
Tagad, pēc pašas pieredzes:
1. priekš sava Ford Mondeo izreķināju un darīju pats kasti priekš sabvuferi + ĻOTI laba galva + normāli skaļruni + pilnā šumoizolacija = normāli sanāca
2. Alfa Romeo 166: uzstādīju oriģinalo sound processoru + aktīvais subs (Alpine SWD3000) + nomainīti visi skaļruni + šumoizoljacija + uzlabots pakaļēja plaukta vibroustojchivostj = laba skaņa, kas patīk ļoti daudziem, bet man jau ne pavisam Sad  Ar skaļumu viss ir ok, ar kvalitāti itkā arī ok, BET joprojam atceros to Mazdu un to skaņu...
Un vēl, es runāju ar dažiem labas skaņas cienītājiem un visiem ir vienāds viedoklis, ka labu (pirmkārt kvalitatīvu) skaņu jādara bez sabiem. Un es ar gadiem vairāk un vairak piekrītu tiem.
Manuprāt saba pielietošana ir vieglākais un lētakais ceļš ka dabūt tikai samērā labi skaņu.

P.S. mana nakošā auto veidošu skaņu bez sabiem. Redzēsīm kas iznāks  Wink


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Var iztikt arii bez pīkstūliem, bez saba, bez pastiprinatāja. Ja tu centies lai pierādīt ka var iztikt bez kāda no komponentiem, tad atbilde - "Var!"
Bet izraujot vienu no komponēntiem nozīmē - mēklēt alternatīvu citos. Bez saba tev vajadzēs sameklēt un kvalitatīvi installēt diezgan jaudīgus, lielus un smagus pirekšējus skaļruņus, ielikt tos diezgan pamatīgos podiumos ar nopietno šumku. Ideāls variants 3-komponentu sistēmu. Tas sanāks dārgāk par vienkārša saba installāciju, iedomājiēs cik maksāja audio tajā Mazdā Wink
Viss ir vienkārši, galvēnais jautājums - tavs mērķis.



Pēdējoreiz rediģējis Quattordici Mon Sep 29, 2008 11:24 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database