Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
AR 156 termostats
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AR 156 termostats 
Sveiki alfisti!
Tātad ir nepieciešams termostats 156 alfai 2.4 JTD 110Kw 2002 gada. Mazākā summa kādu man piedāvāja par jaunu termostatu ir 46ls, pameklēos netā tur vispār maksā 70+ls. Bet 2.4 ar 103kw maksā sākot no 18ls. Vai manam 110kw dzinējam nederēs tās no 103kw dzinēja? Un varbūt varat ieteikt kādu vietu kur vēl pameklēt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: AR 156 termostats 
Diferz rakstīja:
Sveiki alfisti!
Tātad ir nepieciešams termostats 156 alfai 2.4 JTD 110Kw 2002 gada. Mazākā summa kādu man piedāvāja par jaunu termostatu ir 46ls, pameklēos netā tur vispār maksā 70+ls. Bet 2.4 ar 103kw maksā sākot no 18ls. Vai manam 110kw dzinējam nederēs tās no 103kw dzinēja? Un varbūt varat ieteikt kādu vietu kur vēl pameklēt?

dīzeļiem ir divu variantu termostati-lētais un dārgais,tas ir noskaidrojams pēc šasijas(VIN)numura.acīmredzot tavam auto nāk tas termostats,kas skaitās dārgais.viņi ir atšķirīgi.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: AR 156 termostats 
vilsons rakstīja:
Diferz rakstīja:
Sveiki alfisti!
Tātad ir nepieciešams termostats 156 alfai 2.4 JTD 110Kw 2002 gada. Mazākā summa kādu man piedāvāja par jaunu termostatu ir 46ls, pameklēos netā tur vispār maksā 70+ls. Bet 2.4 ar 103kw maksā sākot no 18ls. Vai manam 110kw dzinējam nederēs tās no 103kw dzinēja? Un varbūt varat ieteikt kādu vietu kur vēl pameklēt?

dīzeļiem ir divu variantu termostati-lētais un dārgais,tas ir noskaidrojams pēc šasijas(VIN)numura.acīmredzot tavam auto nāk tas termostats,kas skaitās dārgais.viņi ir atšķirīgi.
letajam variantam ari ir vel 2 varianti  Wink  ar vienu vai 2 urbumiem prieks temperaturas dacikiem  Wink principa ir ta ka letais variants ir 136 zirdzigajam lidz 2000 gadam bet 140 zs un 150 zs ir jau dargais variants  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad jau laikam nekas cits neatliks kā pirkt pa 46ls. Un ko vispār sakat, var braukt vai nevar ar viņu, ja jau ned nogalē sola -20 Very Happy Tagad motors max līdz 50 uzsilts pa pilsētu, ārpus vispār zem 50 rāda. gaidu kautcik siltu jau pūš.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Diferz rakstīja:
Tad jau laikam nekas cits neatliks kā pirkt pa 46ls. Un ko vispār sakat, var braukt vai nevar ar viņu, ja jau ned nogalē sola -20 Very Happy Tagad motors max līdz 50 uzsilts pa pilsētu, ārpus vispār zem 50 rāda. gaidu kautcik siltu jau pūš.

nečakarējies un maini. tak tas $$$ nav nekas krimināls! Ja interesē vai pa 46Ls ir ok, laikam vēlams būtu pateikt ražotāju  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ka pagaidu risinajumu var pielikt kartonu prieksa radiatoram  Rolling Eyes  es visu pagajuso ta nobraukaju jo ar visu jauno termostatu 90 gradus dabuju tik arpus pilsetas  Rolling Eyes  pilseta nekad virs 60 gradiem neuzkapa  Rolling Eyes  nu nesilst ne vella tie 2.4 (kaut gan dizeli vispar silst tikai braucot) salona silts ir tapec ka 140 un 150 zs dizeliem ir papildus sildisana prieks peckas (3 kvelsveces pienakosaja peckas truba) 136niekam gan tada extra nav  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man liekas, ka manam 1.9 ari nekadas papildus sildisanas nav, ir baigi auksti kamer nesak normali vilkt emo sobrid man ir skaidrs, ka tas ir reals dizelu minus. nevari no rita pieskilt, ieslegt pecku uz logiem un kamer pipejot tiri sniegu logi jau atkususi. figu, nav noticis pilnigi nekas, klima pat pust nav sakusi, jo tas klucis i nedoma silt down

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
Diferz rakstīja:
Tad jau laikam nekas cits neatliks kā pirkt pa 46ls. Un ko vispār sakat, var braukt vai nevar ar viņu, ja jau ned nogalē sola -20 Very Happy Tagad motors max līdz 50 uzsilts pa pilsētu, ārpus vispār zem 50 rāda. gaidu kautcik siltu jau pūš.

nečakarējies un maini. tak tas $$$ nav nekas krimināls! Ja interesē vai pa 46Ls ir ok, laikam vēlams būtu pateikt ražotāju  Wink
meginasu minet : razotajs ir Vernet  Wink  
p.s nomaina ari "dargajam"vaiantam ir sarezgitaka neka  "letajam" leto variantu es nomaniju +/- 20 minutes bet ar dargo ir ko pacinities  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man liekas, ka manam 1.9 ari nekadas papildus sildisanas nav, ir baigi auksti kamer nesak normali vilkt emo sobrid man ir skaidrs, ka tas ir reals dizelu minus. nevari no rita pieskilt, ieslegt pecku uz logiem un kamer pipejot tiri sniegu logi jau atkususi. figu, nav noticis pilnigi nekas, klima pat pust nav sakusi, jo tas klucis i nedoma silt down
man skiet ka ta extra ir tikai 2.4  Rolling Eyes  bet nu apskaties pie motora starpsienas vai ir vina vai nav jo nekur jau nav teikts ka ir tik tas kvelsveces tur ir nomirusas  Rolling Eyes
p.s ir jau ari tada lieta ka Webasto  Rolling Eyes  tik vinu uzstadit siltuma varda maksa salidzinosi daudz  emo


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man liekas, ka manam 1.9 ari nekadas papildus sildisanas nav, ir baigi auksti kamer nesak normali vilkt emo sobrid man ir skaidrs, ka tas ir reals dizelu minus. nevari no rita pieskilt, ieslegt pecku uz logiem un kamer pipejot tiri sniegu logi jau atkususi. figu, nav noticis pilnigi nekas, klima pat pust nav sakusi, jo tas klucis i nedoma silt down


Tā ir.
Es 5 gadu ilgā 2.4 dīzeļa lietošanas laikā ziemā biju pieradis darīt šādi:
1) iedarbināt, 2) fiksi noskrāpēt logus tikai tik daudz, lai vispār kaut ko var redzēt, 3) sākt braukt.
Siltums sāka nākt salonā aptuveni pēc 5 min./6 km nobraukuma (startējot no Asariem tas notika tā ap Dubultu Statoil).
Nekādas ilgās motora sildīšanas nelīdz, labāk sākt braukt pēc iespējas agrāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
meginasu minet : razotajs ir Vernet  Wink  
p.s nomaina ari "dargajam"vaiantam ir sarezgitaka neka  "letajam" leto variantu es nomaniju +/- 20 minutes bet ar dargo ir ko pacinities  Wink

Ražotāju nepateikšu gan, bet varbūt ir kāds ražotājs no kura labāk izvairīties ? Very Happy Nomaiņai jau esmu sarunājis meistaru, takā šis ir mans pirmais auto tad pamazām tik sāku apgūt tehniskas lietas, un šādai čakarīgai termostata maiņai labāk pats neķeršos klāt Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man liekas, ka manam 1.9 ari nekadas papildus sildisanas nav, ir baigi auksti kamer nesak normali vilkt emo sobrid man ir skaidrs, ka tas ir reals dizelu minus. nevari no rita pieskilt, ieslegt pecku uz logiem un kamer pipejot tiri sniegu logi jau atkususi. figu, nav noticis pilnigi nekas, klima pat pust nav sakusi, jo tas klucis i nedoma silt down

Tev ventilatora pūšanas režimam ir funkcija pūšana uz priekšejo logu un uzrakstu MAX? Ieslēdzot šo režīmu ieslēdzas kondicionieris, aizmugures stikla apsilde un kvēksveces uz pečku. Salons uzsilst diezgan ārti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
elbee rakstīja:
man liekas, ka manam 1.9 ari nekadas papildus sildisanas nav, ir baigi auksti kamer nesak normali vilkt emo sobrid man ir skaidrs, ka tas ir reals dizelu minus. nevari no rita pieskilt, ieslegt pecku uz logiem un kamer pipejot tiri sniegu logi jau atkususi. figu, nav noticis pilnigi nekas, klima pat pust nav sakusi, jo tas klucis i nedoma silt down

Tev ventilatora pūšanas režimam ir funkcija pūšana uz priekšejo logu un uzrakstu MAX? Ieslēdzot šo režīmu ieslēdzas kondicionieris, aizmugures stikla apsilde un kvēksveces uz pečku. Salons uzsilst diezgan ārti.
FL man skiet ka bija tur nedaudz citadi bet principa vajadzetu but lidzigi  Rolling Eyes  bet jebkura gadijuma auto rezims der tik tad kad jau motors uzsilis  Rolling Eyes  no rita kamer jakause logi tikmer visu uz max bez "auto" Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no rītiem lietoju to max režīmu, ir ok  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
no rītiem lietoju to max režīmu, ir ok  super
benziniekam tak nav nekadu problemu  Wink  3-5 minutes un logi vala  Wink  Vilsonam ar Webasto vispar noteikti halava  Rolling Eyes  iestadi laiku cikos un no rita iekap jau silta masina  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database