Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Portatīvās auto GPS (navigācijas) iekārtas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kad no štatiem ieradās laptops, pirmā lieta bija nonest vistu naher un uzlikt xp. tagad viss ir labi  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
kad no štatiem ieradās laptops, pirmā lieta bija nonest vistu naher un uzlikt xp. tagad viss ir labi  Laughing


Widovs vista - tikai grila lodziņā labi izskatās... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja nu gadiena vaig, es varu aizdot GPS Bluetoth antenu. naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu es varu sadabuut tiesi taadu verki kaa gribeeji elbee Smile

bet vai tad ja'na seetaa un  Rolling Eyes tamliidziigaas progaas nevar izmeeriit preciizu ataalumu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jana seta rada tikai punktinu uz kartes un gvelzh mulkibas, bet starpposmu attalumus ar to gan labaak nemeerit.  nono

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
elbee rakstīja:
man ne briidi neradaas sajuuta, ka One XL straadaa par leenu, protams, jebkurai ieriicei aatrdarbiiba ir svariigs raadiitaajs. bet vai ir veerts piemaksaat 100ls?


Nu vai ir vērts piemaksāt tos 100Ls var pateikt tikai tas, kurš lietojis abus šos aparātiņus! Ar fīčām un nefīčām var ļoti labi iepazīties TomTom mājas lapā!

Varbūt TT izplatītājs Mausis var iekomentēt?  Rolling Eyes

Nez man nau bijusi sajūta ka TomToms lēni strādātu. Cik es esmu strādājis ar viņiem tad cepuri nost. Laba manta.
 Bet es te metu acis uz vēl vienu labu aparātu ar kuru es drīzumā arī strādāšu. Tas būs kaukas līdzīgs Tom Tom, bet komplektācija vēl labāka...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Jana seta rada tikai punktinu uz kartes un gvelzh mulkibas, bet starpposmu attalumus ar to gan labaak nemeerit.  nono

kadel taa vai nepreciizi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:



nav kaadam kas tamliidziigs? iznomaashanai uz vienu dienu?

Pisec...šitas ir tāda h..ņa.. nē nu labi neteiksim h..ņa, bet ja plāno pārvietoties pa pilsētām tad tas ir garām. Jo parāda no atrašanās punkta tikai tādu strīpiņu uz galamērķa punktu. Bļīn esmu strādājis ar 500 L Magelānu šaubos vai 100tais būs labāks  Razz  Pa latviju vaidzēja braukāt maršrutu sastādi, bet viņš jau tev nepasaka un neparāda ka vot davai vecais tagad dod pa šito ceļu, tagad pa šito ielu utt.
 To laiku ko vislaik čakarējos ar Magelaan 500 es ar mātes vārdiem vienkārši spiedu pogas un meklēju kur braukt. Beigās jau bija tā ka es nakuj vienkārši to magellan kakuci iekāpināju labi dziļi bagāzniekā lai ir pēc iespējas tālāk no manām acīm, un 'turpināju ceļu ar karti. Nekad ar tom tommiem nau man nācies tā čakarēties kā ar šo. Viens vienīgs labums ir ja iekačā mežu dienesta karti un tad priekš OFFROAD tad tas der jo rāda katru mazāko stigas celiņu. Un ja kāds aizraujas ar GEOCACHING meklēšanu tam tas der, jo aizved precīzi pēc koordinātām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pats arī starp citu ar GEOCACHING aizraujos tam tas tiešām der.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pienapaka rakstīja:
Edc rakstīja:
Jana seta rada tikai punktinu uz kartes un gvelzh mulkibas, bet starpposmu attalumus ar to gan labaak nemeerit.  nono

kadel taa vai nepreciizi?

Nav tādas iespējas kā redzēt nobraukto attālumu, bet elbee tieši to vajag!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mausis rakstīja:
Pats arī starp citu ar GEOCACHING aizraujos tam tas tiešām der.

Leģendi rakstot nevajag zināt kur griezt kur nē, tur svarīgākais ir nobrauktais attālums. Tā ka tur arī šie te lētie varētu derēt tīri labi.  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tieši tā, šitie rokas verķi ir priekš geocatch, offroad moto un laivu braucieniem paredzēti. neviens jau nemēģina pa rīgu maršrutus plānot ar viņu  c

btw Edc - ko nozīmē lētie? cik zinu tomtomi ir lētāki Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
kad no štatiem ieradās laptops, pirmā lieta bija nonest vistu naher un uzlikt xp. tagad viss ir labi  Laughing


Savam tieši tāpat izdariju. Cool
Vēl pamēģināju vistoties, bet nu i nax  Twisted Evil

Devaisi neiet, kkas sabremzē, nav arī pierasts. Uzliku xp, kompis lido, viss strādā, nav nekādu jautājumu.
Dodiet man 1 labu iemeslu, kāpēc iet pakaļ vistai  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
uz nokia e50 raada? kaads tur softs vajadziigs? GTV, kaads tev bij niokijas modelis?


Man nokia e60 rāda.
Bet nevis pieinstelētajā tomtomā, bet kkādā nokijas softā, nokia maps saucas.
Man nav žēl, varu iedot tomtomu, bet tas attālumu "tipa odometrs" neskaita. Crying or Very sad  Nedomāju, ka gribēsi no koordinātēm rēķināt kilometrus, faktiski jau neko prātīgu nevar sarēķināt, ja vien ceļš nav taisne...  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kas ir geocatching?

nu nez es to magellanu esmu izmantojis paaris reizes lai atcereetos koordinātes un ja pareizie sateliiti pie debesīm tad tam ir 3m precizitāte

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database