Šis temats ir slēgts: jūs nevarat tajā pievienot jaunus komentārus vai rediģēt esošos. 7 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Nākošais
konkurss- "alfisti.lv" logo
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
parvedejs rakstīja:
Oga rakstīja:
Nu shito es buutiibaa arii atbalstu, lai gan "dinamiski sashviikaatais" designs baigi velk uz 90-to vidu un BrushScript fontinju shura liidz ar to es piemeeram uz 166 gribeetu ko mazliet askeetiskaaku un uz 159 ko nedaudz modernaaku un uz GTV negribeetu redzeet nevienu no shiim uzlimeem Wink
Vispaar pagaidaam labaakais liekas tas j.k. variants...


IMXO: Nu es J.K. logo redzu 155,146 .....  vajag kaut ko kopīgo , neitrālo ...


es balsoju par nummura paliktni ar tekstu "alfisti.lv" normālā, neitrālā, smukā fontā, un tie kas grib var lipināt to j.k. variantu, kas principā smuki izskatās, bet es laikam uztaisīšu tādu maiku vai jaku un nelīmēšu uz auto.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispār arī variants Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
parvedejs rakstīja:
Oga rakstīja:
Nu shito es buutiibaa arii atbalstu, lai gan "dinamiski sashviikaatais" designs baigi velk uz 90-to vidu un BrushScript fontinju shura liidz ar to es piemeeram uz 166 gribeetu ko mazliet askeetiskaaku un uz 159 ko nedaudz modernaaku un uz GTV negribeetu redzeet nevienu no shiim uzlimeem Wink
Vispaar pagaidaam labaakais liekas tas j.k. variants...


IMXO: Nu es J.K. logo redzu 155,146 .....  vajag kaut ko kopīgo , neitrālo ...


es balsoju par nummura paliktni ar tekstu "alfisti.lv" normālā, neitrālā, smukā fontā, un tie kas grib var lipināt to j.k. variantu, kas principā smuki izskatās, bet es laikam uztaisīšu tādu maiku vai jaku un nelīmēšu uz auto.....


Labs variants , T-krekls   priekšā j.k. , aizmugure ega uz visu muguru ...

Labs variants , T-krekls   priekšā j.k. , aizmugure ega uz visu muguru ...
Ar numura paliktni var būt problēmas , jāseko visu laiku lai kāda servisa to nenomaina pret savējo .

p.s. Man Arfila  neko nepateica , neuzprasīja ... vnk. nomainīja , es tikai nākama  dienam pamanīju.
Pie tā daži serves tā atzīme pastāvīgu klientu , un ja ir paliktnis ir ar viņu adrese, logo dot atlaides.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
skaidrs - taisam tkreklus un varbūt arī jakas, cenas ir ap 3-4Ls par kreklu un jaka kautkas ap 9-10Ls.

man arfilā arī nomainīja neprasot, bet nu alfisti.lv jau neņems nost, bet ja noņems tad grudakā (c)nezinu kurš.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tam manam variantam vajag nopietnu apstrādi, lai tas izskatītos puslīdz normāls reālajā dzīvē.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A kur ta jakas taisa?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tā kā man nav nekādas nojausmas kā šeit ievietot bildes (kuras es varētu kādam tad kaut nosūtīt), tad nākas iztikt tikai ar aprakstu. tātad man galvā iešāvās divi varianti. ļoti vienkārši, lakoniski, mierīgi un nepārspīlēti. proti, domājot par "alfa" neizbēgami secināju, ka nevar neiedomāties par grieķu alfabētu. tieši tāpēc viens logo variants ir no logo čūskas izvīts burts "alfa". bet tas ir nedaudz garlaicīgi. otrs variants man pašam labāk patīk un arī tas ir ļoti vienkāršs - sengrieķu alfabēta pēdējais burts - omega. Tieši tādam arī jāizskatās logo - plikam lielajam burtam omega. Tam gan vajadzīgs paskaidsrojums: jau no izseniem laikiem šo divu burtu salikums ir bijis zināms kā pilnības simbols, sākuma un gala apvienojums, robežas, kas ieskauj. mūsu gadījumā sanāk visai smalka spēle, proti, alfa jau ir - tās ir mašīnas - pilnības viena puse, kas tātad nav pilnība. lai absolūtu sasniegtu nepieciešama otra daļa: omega jeb mašīnas lietotāji jeb alfisti. alfisti ir omega. jo alfa bez šofera ir kā ķermenis bez dzīvības. tad tā ir tikai metāla čupa. tāpēc tās vadītāji ir otrā puse, otrā maksima - omegas puse. tāpēc alfas, lai paliek alfas, bet alfu vadītāji - omega. svarīgi precizēt: nekādā gadījumā nekas nav jāsauc par omegistiem - tas pat būtu aplami; tā varētu saukt tos, kas "lieto" alfu vadītājus. nosaukums alfisti saglabājas, jo tie ir "tie, kas nodarbojas ar alfa". sekojoši: tikai logo bez liekiem paskaidrojumiem top burts lielais omega.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nepiekrist. Omega ljoti biezhi tiek lietots kaa sinoniims beigaam vai nosleegumam. Kaa arii kaa pretstats Alfai. Es negribeetu nekur liimeet neko ar Omegu. Turklaat man ir bijushas azh 2 gab. Omegas shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PP rakstīja:
tā kā man nav nekādas nojausmas kā šeit ievietot bildes (kuras es varētu kādam tad kaut nosūtīt), tad nākas iztikt tikai ar aprakstu. tātad man galvā iešāvās divi varianti. ļoti vienkārši, lakoniski, mierīgi un nepārspīlēti. proti, domājot par "alfa" neizbēgami secināju, ka nevar neiedomāties par grieķu alfabētu. tieši tāpēc viens logo variants ir no logo čūskas izvīts burts "alfa". bet tas ir nedaudz garlaicīgi. otrs variants man pašam labāk patīk un arī tas ir ļoti vienkāršs - sengrieķu alfabēta pēdējais burts - omega. Tieši tādam arī jāizskatās logo - plikam lielajam burtam omega. Tam gan vajadzīgs paskaidsrojums: jau no izseniem laikiem šo divu burtu salikums ir bijis zināms kā pilnības simbols, sākuma un gala apvienojums, robežas, kas ieskauj. mūsu gadījumā sanāk visai smalka spēle, proti, alfa jau ir - tās ir mašīnas - pilnības viena puse, kas tātad nav pilnība. lai absolūtu sasniegtu nepieciešama otra daļa: omega jeb mašīnas lietotāji jeb alfisti. alfisti ir omega. jo alfa bez šofera ir kā ķermenis bez dzīvības. tad tā ir tikai metāla čupa. tāpēc tās vadītāji ir otrā puse, otrā maksima - omegas puse. tāpēc alfas, lai paliek alfas, bet alfu vadītāji - omega. svarīgi precizēt: nekādā gadījumā nekas nav jāsauc par omegistiem - tas pat būtu aplami; tā varētu saukt tos, kas "lieto" alfu vadītājus. nosaukums alfisti saglabājas, jo tie ir "tie, kas nodarbojas ar alfa". sekojoši: tikai logo bez liekiem paskaidrojumiem top burts lielais omega.


Ko Tu pipee?  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tabaku, kas smaržo pēc ziepjūdens, lai arī uz tās ir rakstīts "mango". par laimi man beidzās papīrīši.  Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


ka nepadomaa, ka mees kaut kadi pulkstenju diileri Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PP rakstīja:
tā kā man nav nekādas nojausmas kā šeit ievietot bildes (kuras es varētu kādam tad kaut nosūtīt), tad nākas iztikt tikai ar aprakstu. tātad man galvā iešāvās divi varianti. ļoti vienkārši, lakoniski, mierīgi un nepārspīlēti. proti, domājot par "alfa" neizbēgami secināju, ka nevar neiedomāties par grieķu alfabētu. tieši tāpēc viens logo variants ir no logo čūskas izvīts burts "alfa". bet tas ir nedaudz garlaicīgi. otrs variants man pašam labāk patīk un arī tas ir ļoti vienkāršs - sengrieķu alfabēta pēdējais burts - omega. Tieši tādam arī jāizskatās logo - plikam lielajam burtam omega. Tam gan vajadzīgs paskaidsrojums: jau no izseniem laikiem šo divu burtu salikums ir bijis zināms kā pilnības simbols, sākuma un gala apvienojums, robežas, kas ieskauj. mūsu gadījumā sanāk visai smalka spēle, proti, alfa jau ir - tās ir mašīnas - pilnības viena puse, kas tātad nav pilnība. lai absolūtu sasniegtu nepieciešama otra daļa: omega jeb mašīnas lietotāji jeb alfisti. alfisti ir omega. jo alfa bez šofera ir kā ķermenis bez dzīvības. tad tā ir tikai metāla čupa. tāpēc tās vadītāji ir otrā puse, otrā maksima - omegas puse. tāpēc alfas, lai paliek alfas, bet alfu vadītāji - omega. svarīgi precizēt: nekādā gadījumā nekas nav jāsauc par omegistiem - tas pat būtu aplami; tā varētu saukt tos, kas "lieto" alfu vadītājus. nosaukums alfisti saglabājas, jo tie ir "tie, kas nodarbojas ar alfa". sekojoši: tikai logo bez liekiem paskaidrojumiem top burts lielais omega.


Smalki murgi...eiforija...ārprāts...
Tev jau sen tā c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ka nepadomaa, ka mees kaut kadi pulkstenju diileri Wink

heh, nu tas jau protams, protams, bet no otras puses, ja ņemtu vērā visus iespējamos variantus, ko katrs savā samaitātībā/izglītotībā/neizglītotībā/bagātībā/sociumā utt., u.t.jpr. varētu iedomāties, tad sen jau labāk būtu nošauties. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:



shito domu vareetu iedot kaadam maaksliniekam drusku apstraadaat, pievienot origjinaalaas Alfas chuuskas vaibstus, sarikteet proporcijas un izgriezts spogulii uz melna buutu ok. tikai neviens nesapratiis, bet uzliime jau ir saveejiem ne sveshajiem, ne?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Šis temats ir slēgts: jūs nevarat tajā pievienot jaunus komentārus vai rediģēt esošos. 7 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database