Atbildēt pie šī temata 45 lapa no 343 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 341, 342, 343  Nākošais
Ceļu satiksme (CP, radari, avarijas...)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pag, taa ir panda?


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
could be kangoooo...  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
pag, taa ir panda?


...man izskatās pēc Renault Kangoo... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es liktu uz Fordu...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es liktu uz Fordu...


...ievērtē un salīdzina aizmugurējās lampas, bbākas vāciņu, bampera formu - man sanāk Reno...moš kļūdos

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/renault/kangoo/gnhgx.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man pajāt Razz


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas ir Kangoo, kas saskreejaas Dziirnavu/Baaznicaas krustojumaa ar taadu pati Kangoo. Abi divi - Koblenz droshibnieki Smile

Vispaar Dziirnavu / Baaznicas un Dziirnavu / Skolas krustojumi,  ir LJOTI biistami iipashi nakts laikaa. Braucot pa to marshrutu gandriiz katru vakaru (22.00 - 01.00) pusgadu laikaa es redzeeju ~6 CSN. Divi no tiem notika manu acu priekshaa, viens uz Skolas, otrs Baazniicas ielaa.



Pēdējoreiz rediģējis Quattordici Mon Mar 16, 2009 7:39 pm; pavisam rediģēts 2 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Tas ir Kangoo, kas saskreejaas Dziirnavu/Baaznicaas krustojumaa ar taadu pati Kangoo. Abi divi - Koblenz droshibnieki Smile


Nu ja salikās viens "Ko Blenz?" ar otru "Ko Blenz?" Tad ir vēl rēcīgāk... shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
otrs kangoo piebrauca veelaak papiipeet, pirmo uz saana nolika vito businjsh Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
otrs kangoo piebrauca veelaak papiipeet, pirmo uz saana nolika vito businjsh Wink

Vai pareizi sapratu, ka "Ko blenz?" kangucis spēlēja lodes lomu krievu ruletē, kur Vito dzirnavielu šķērsoja ar aizžmigtām acīm? Very Happy



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Mon Mar 16, 2009 7:44 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
otrs kangoo piebrauca veelaak papiipeet, pirmo uz saana nolika vito businjsh Wink

Es redzeeju divus Koblenz Kangoo, CP mashiinu, evakuatoru utml. un abie Renault bija diezgan pamatiigi uzsisti, taapeec likaas ka CSN notika vinu staarpaa  Rolling Eyes laikam tie chaali taa visu laiku mauc =)))

Btw uz bildes ir otrs Kangoo saliidzinaashanai prieksh tiem kuri shaubaas kas ta ir par marku  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bļe, kāda bija Tallinas šoseja  Mad  Mad

Stundu atpakaļ ~ 50 km no Rīgas acu priekšā nošķīlās reno megane.  angrrry

Pats braucu kolonnā kā pēdējais, ~ 150 - 200 m distance. Pirms manis meičas no reņa (divas igaunietes) sēdēja fūrei ciešākā astē  c . Kaut kas priekšā novibrēja, fūre piebremzēja un izleca ārpus špūres - resp. sakūla baigo putru uz ceļa. Igauniete pati sev bija atņēmusi vienīgi pareizo manevra iespēju – dot gāzi un lauzties cauri tai putrai. Tā vietā viņai nācās smagi bremzēt. A ceļš kā ieziepēts... Mad

Viņu sasvieda pa labi, no tā viņa iztaisnojās, bet pārāk dūšīgi – apgriezās pa 180 grādiem, kādu brīdi mēs pat varējām braukt viens otram acīs skatoties shura (es gan šajā brīdī izmisīgi cīnījos lai pats paliktu uz ceļa un mēģināju saprast pa kuru pusi būs viņa jāapbrauc), bet viņa tomēr „izvēlējās” ievilkt kreisajā grāvī. Grāvis ~ 2 m. Ieeja uz deguna (purns lupatās Mad ) un beigās uz ratiem, ar purnu uz Igaunijas pusi.
Piestāju, pārbaudīju vai abas veselas. Kustējās, runāja sakarīgi. Izvilku no grāvja, izsaucu policiju. Piedāvāju aizvest uz Rīgu. Tajā brīdī piebrauca džeks, kurš viņām piedāvāja savā mašīnā sagaidīt policiju. Viņas izvēlējās palikt  shifty
Meičas tādas – žurksuņu pārnēsātājas  smilshkaste . Jaciņas knapi pāri pupiem, plānas, plānas Doh! . No stresa un aukstuma kā viņas vibrēja Shocked  Shocked  Shocked  aiwa . Imo tam čalim tikai bija viegli jāpiespiežas, lai sanāktu  grudaks  aiwa  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un kādas riepas? vasarenes, vai pusplikas ziemenes?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
un kādas riepas? vasarenes, vai pusplikas ziemenes?  Rolling Eyes


Kkādas ziemenes. No 10 šipiem 3 bija vietā  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aijee, Niksons noteiki veeleejaas lai buutu laiks un vareetu pats piedaavaat palikties un sasildiit duujinjas shura
Naakamreiz, ganjau  056


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 45 lapa no 343 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 341, 342, 343  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database