Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Portatīvās auto GPS (navigācijas) iekārtas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
Nopirku TT 920, ir to vērts, ļoti ātrs darbībā, supports ir lielisks (atbildēja uz maniem jautājumiem 24h laikā), ir upgrade un map share! Kad pazūd gps signāls, TT ieslēdzas EPT un viss notiek TT turpina skaitļot tavu atrašanās vietu maršrutā! Ātri un labi uzķer satelītu signālu, pat man mājās ir uztvēris, tas ir tāpēc, ka TT atmiņā ir informācija kur atradīsies satelīti tuvāko 7 dienu laikā! Multimēdiju fīčas neesmu izmantojis, izņemot bilžu galeriju! Kad nopirku iekšā man bija kartes: Guam, North America, Western And Central Europe! Tikai es nesaprotu vienu, man ir jāpērk Eastern Europe karte vai nav, jo latvijas pārstāvniecība atbildēja, ka kartē Western And Central Europe ir iekļauta detalizēta Latvija, bet TomTom supports atbildēja ka nav iekļauta  hmm  Confused


Ir "major roads" vai detalizēta hmm
Pamēģini, paskaties.  Wink
Var jau caur doku pielikt PC un apskatīties vai ir pieejamas upgrades
Man TT bišku jautrs aiwa  likās.
Mans 710 nāca ar C. Europe major roads. Detalizētā nepienācās. Nopirku no TT ineta vaikala detalizēto W-europe. Tad iznāca detalizētā Baltija, bet neoficāla. Man piebesija gaidīt, arī no TT supporta atbildes sūtija ļaunais boots - tipa strādājam, pagaidi. Nekā konkrēta. Atsaucu pirātu. Tas ar manu palīdzību (TT suporta lapā toolis, kas atsien devaisu no kartes  c ) ieliku Baltijas karti. nerada bildi
Tagad situācija ir pilnīgi apsurda:
Legālai kartei (W-EUR) TT sakaka upgrdes nepienākās, karoče ->0
Nelegālā karte (Baltikums) smuki upgradējas, dabuju visas mapšāres utt laureats

No tā secinājumi:
pirātisms ir labi un ērti 056
Nav vērts dzīties pēc jaunās sistēmas. Arī x10 paaudze strādā labi. Jaunajai ir tikai papildus fiškas, bet nekā radikālai labāka nav.
XLone ir spēks  ihaaaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
palaidniex rakstīja:

piem kaadas priekshrociibas?
1. izvēlētā mēroga saglabāšana;
2. intreršu punkti ap atrašanās vietu izvēlēto galamērķi vai ap brīvi izvēlētu punktu kartē
3. nedaudz vienkāršāka vadība
utt...
trūkumi - nav latviešu valodas

1. ir arī TT
2. arī ir  Cool
3. par vienkāršumu vienmēr var parunāt  Wink

Man valoda ir po... bet pieļauju, ka daudziem tas liek ->0


Par 1, 2, un 3. - es esmu gana ilgi lietojis TT, lai AvMap triju dienu lietošanas laikā saprastu, ka 1, 2 un 3 ir tomēr iespējama arī citāda un bieži vien BŪTISKI labāka...
Piemēram vari atvilkt mērogu TT, bet pēc brīža tas atkal pievelk klāt. Otrkārt - tas rāda mazāk detalizētu karti...
Es nesaku, ka Tomtoms ir slikti. Es tikai saku, ka ir arī citādāki izstrādājumi, kas bieži vien nemaz nav sliktāki, bet citādāki! Smile

P.S.
Lai saprastu par ko ir runa ir jāpamēģina un jāpaskatās, nevis neredzot konkurentu jāsaka - ka viss cits ir sū... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:


Par 1, 2, un 3. - es esmu gana ilgi lietojis TT, lai AvMap triju dienu lietošanas laikā saprastu, ka 1, 2 un 3 ir tomēr iespējama arī citāda un bieži vien BŪTISKI labāka...
Piemēram vari atvilkt mērogu TT, bet pēc brīža tas atkal pievelk klāt. Otrkārt - tas rāda mazāk detalizētu karti...
Es nesaku, ka Tomtoms ir slikti. Es tikai saku, ka ir arī citādāki izstrādājumi, kas bieži vien nemaz nav sliktāki, bet citādāki! Smile

P.S.
Lai saprastu par ko ir runa ir jāpamēģina un jāpaskatās, nevis neredzot konkurentu jāsaka - ka viss cits ir sū... Wink


Varbūt. Grāmatiņu nelasiju, bet viedoklis ir  shura

TT varu salīdzināt ar dažiem built-in devaisiem, kaut vai LR pieejamo denso.
Kas mani visvairāk iespaido, tad tas ir tieši maršruta optimizācijas algoritms. TT tas ir ļoti labs (ar dažiem komentāriem - grantenes un krustojumi), denso (arī alpine) ir diezgan cirvisks.
A bez optimizācijas viss pārējais ir fufelis. Var jau būt ka kāds optimālo ir uztaisijis vēl labāku, bet TT ir daudzi plusi, par kuriem neko neraxti: map šāre; personalizācijas iespējas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
palaidniex rakstīja:


Par 1, 2, un 3. - es esmu gana ilgi lietojis TT, lai AvMap triju dienu lietošanas laikā saprastu, ka 1, 2 un 3 ir tomēr iespējama arī citāda un bieži vien BŪTISKI labāka...
Piemēram vari atvilkt mērogu TT, bet pēc brīža tas atkal pievelk klāt. Otrkārt - tas rāda mazāk detalizētu karti...
Es nesaku, ka Tomtoms ir slikti. Es tikai saku, ka ir arī citādāki izstrādājumi, kas bieži vien nemaz nav sliktāki, bet citādāki! Smile

P.S.
Lai saprastu par ko ir runa ir jāpamēģina un jāpaskatās, nevis neredzot konkurentu jāsaka - ka viss cits ir sū... Wink


Varbūt. Grāmatiņu nelasiju, bet viedoklis ir  shura

TT varu salīdzināt ar dažiem built-in devaisiem, kaut vai LR pieejamo denso.
Kas mani visvairāk iespaido, tad tas ir tieši maršruta optimizācijas algoritms. TT tas ir ļoti labs (ar dažiem komentāriem - grantenes un krustojumi), denso (arī alpine) ir diezgan cirvisks.
A bez optimizācijas viss pārējais ir fufelis. Var jau būt ka kāds optimālo ir uztaisijis vēl labāku, bet TT ir daudzi plusi, par kuriem neko neraxti: map šāre; personalizācijas iespējas...


Kartes pašos pamatos (arī priekš ta TT) ražo Teleatlass...
Protams - pie kā pierod. Toties Eiropā (Vācijā braucot) Alpine navigāciaj prot lieliski uzzimēt vissamudrītākos bāņu krustojumus - tur nu atpaliek pagaidām visi...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nezinu, kas ir tas, kas ir ieksh 166. becker? bet mani pilniibaa apmierinaaja 166 iebuuveetaa navigaacija. un kaut kas man vinjaa pat patika labaak kaa TT, bet vairs neatceros kas.. nu kaut vai tas, ka vinja runaaja patiikamaa sievieshu balsii un uz to briidi noslaapeeja audio. un ir vienkaarshaaka un logjiskaaka par TT. un aatraak reekjinaaja marshrutus un pozicioneejaas ar' aatraak, piemeeram, izbraucot no pazemes autostavvietas. kur man TT Zhenevas centraa raadiija melnbaltu bildi un vismaz minuutes 5 nekaadi nespeeja noraadiit, kuraa virzienaa atrodas lidosta aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tur tā lieta, ka kartes visiem +/- vienādas. Loģiski  Doh!   shura
Tikai daži pamanās tajās labāk optimizēt maršrutus.

Tas, kā maršrutu attēlo ir fofig, galvenais ir kā to sastāda.

P.S. Denso ir navteq, imo alpine - arī

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man TT Zhenevas centraa raadiija melnbaltu bildi un vismaz minuutes 5 nekaadi nespeeja noraadiit, kuraa virzienaa atrodas lidosta aiwa


A vo šitais toč besī.  Mad It kā paši lielās ka ir  yo kvikfixpix gps sistēma, bet tāpat bremzē.
Bobikā ir denso ar iebūvēto žiroskopu. Pa dominas apjumto stāvvietu braukājot tāpat bultiņa velkās līdzi.  eek1

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
166 Alfai arii Navteq

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Tur tā lieta, ka kartes visiem +/- vienādas. Loģiski  Doh!   shura
Tikai daži pamanās tajās labāk optimizēt maršrutus.

Tas, kā maršrutu attēlo ir fofig, galvenais ir kā to sastāda.

P.S. Denso ir navteq, imo alpine - arī


Veci kā ta karte rāda ir ļooooti būtiski! Itīpaši sarežģītos bāņu krustojumos.
Un ar ko tad maršruta optimizācija tam TT ir labāka nekā tai, ko nemaz neesi redzējis?
Ko tieši saproti ar maršruta optimizāciju?
Ar iespēju izvairīies no bāņiem, nebraukt pilsētās, kājāmgājēju maršrutus?
Tas ir visām portatīvajām navigācijām... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Tur tā lieta, ka kartes visiem +/- vienādas. Loģiski  Doh!   shura
Tikai daži pamanās tajās labāk optimizēt maršrutus.

Tas, kā maršrutu attēlo ir fofig, galvenais ir kā to sastāda.

P.S. Denso ir navteq, imo alpine - arī


Veci kā ta karte rāda ir ļooooti būtiski! Itīpaši sarežģītos bāņu krustojumos.
Un ar ko tad maršruta optimizācija tam TT ir labāka nekā tai, ko nemaz neesi redzējis?
Ko tieši saproti ar maršruta optimizāciju?
Ar iespēju izvairīies no bāņiem, nebraukt pilsētās, kājāmgājēju maršrutus?
Tas ir visām portatīvajām navigācijām... Wink


Bāņu krustojumos ir jāskatās uz zīmēm nevis TV  shura
Optimizācija ir maršruts kā tavs devaiss tev REKOMENDĒ braukt kaut vai no Juglas uz lidostu. Vai no lidostas uz olaini - pa vienības g. vai pa apvedceļu. Landrovera denso reizēm taisa galīgi neloģiskus maršrutus

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
palaidniex rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Tur tā lieta, ka kartes visiem +/- vienādas. Loģiski  Doh!   shura
Tikai daži pamanās tajās labāk optimizēt maršrutus.

Tas, kā maršrutu attēlo ir fofig, galvenais ir kā to sastāda.

P.S. Denso ir navteq, imo alpine - arī


Veci kā ta karte rāda ir ļooooti būtiski! Itīpaši sarežģītos bāņu krustojumos.
Un ar ko tad maršruta optimizācija tam TT ir labāka nekā tai, ko nemaz neesi redzējis?
Ko tieši saproti ar maršruta optimizāciju?
Ar iespēju izvairīies no bāņiem, nebraukt pilsētās, kājāmgājēju maršrutus?
Tas ir visām portatīvajām navigācijām... Wink


Bāņu krustojumos ir jāskatās uz zīmēm nevis TV  shura
Optimizācija ir maršruts kā tavs devaiss tev REKOMENDĒ braukt kaut vai no Juglas uz lidostu. Vai no lidostas uz olaini - pa vienības g. vai pa apvedceļu. Landrovera denso reizēm taisa galīgi neloģiskus maršrutus


TT arī reizēm dzen pa visādām auzām.
Tas nu šoreiz ir atkarīgs no kartes detalizācijas - no tā cik atrakstīi ir ceļi, to eģistrālums un vai nav piemirsušies, kuri pagriezieni nav iespējami vai ir maksas... Wink
Paprovē vēl ko citu izņemot TT un Landrovera dzimto navigāciju... Wink

P.S.
Vācijā braucot pa bāni arī uz zīmēm lūrot vari noraut auzās...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esmu mēģinājis arī merša un opeļa dzimto (nomas mašīnām) - vnk piebesija gan interfeiss gan lagi angrrry

Vēl ir nepastarpināta pieredze ar soņas aigo. Atbrauca čoms no slovākijas ar to, bet kamēr viņš vizinājās pa Latviju iedevu palietot TT. Pie atdošanas viņš bija gatavs atpirkt manu tomtom un izsviest soņu aiwa

Par citiem brendiem tik vien zinu kā no next salīdzinošā testa. Godīgi sakot next pērku tikai lidostā pirms izlidošanas un neskatoties uz garlaicību nespēju to žurnālīti izlasīt. Tik vien atceros ka TT bija editors čoise vai best bajs aiwa
Atceros, ka hardware visiem bija +/- vienāda (procis/screens). Atšķiras vien ceļa kalkulēšanas algoritms un interfeiss.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu par oriģinālajām autiņos iebūvētajām ne Tev vienīgajam ir viedoklis...
Alternatīvajām Navigācijas sistēmām ir jābūt kvalitatīvākām, ergonomiskākām un lētākām, lai pircējs neizvēlētos pērkot jaunu auto tajā iebūvēto, bet gan aftremarket produktu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Nu par oriģinālajām autiņos iebūvētajām ne Tev vienīgajam ir viedoklis...


Es strādāju netālu no stokkera. Varu kādu dienu nodemonstrēt LR "original" - denso lagus  naac

palaidniex rakstīja:

Alternatīvajām Navigācijas sistēmām ir jābūt kvalitatīvākām, ergonomiskākām un lētākām, lai pircējs neizvēlētos pērkot jaunu auto tajā iebūvēto, bet gan aftremarket produktu...

Tā parasti arī ir.
Netīšām kaut kā sanāca salīdzināt iebūvēto ar uzkarināto. Tas, protams, nav korekti

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  



nav kaadam kas tamliidziigs? iznomaashanai uz vienu dienu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database