Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 36 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34, 35, 36  Nākošais
Junior? (Mi.To)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ai nu tukša diršana tā ir. Kāda jēga fotošopēt un renderēt "bildes" auto, par kuru skaidrs nav nekas, ieskaitot nosaukumu? hmm Un tad visi ierauga kārtējo kāda padsmitnieka negulētas nakts darbu un šļakā ekrānā 45
Mani personīgi šis projekts pagaidām neuztrauc ne tik, cik melns aiz naga. Kamēr nebūs oficiālu datu naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es tomēr paturpināšu par Junior basņām....
Varētu gadīties, ka Fiat/Alfa būs pirmais ražotājs kas sāks ražot bezsadaleņu motorus???

http://www.autoblog.com/2008/01/07/camless-engine-may-debut-on-2009-fiat-500-alfa-junior/


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Es tomēr paturpināšu par Junior basņām....
Varētu gadīties, ka Fiat/Alfa būs pirmais ražotājs kas sāks ražot bezsadaleņu motorus???

http://www.autoblog.com/2008/01/07/camless-engine-may-debut-on-2009-fiat-500-alfa-junior/


ko noziimee bezsadalenju motors???  Confused


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
ko noziimee bezsadalenju motors???  Confused

Sadalenes kustina vaarstus pareizajos briizhos tos atverot vai aizverot. Turpmaak to dariis el. solenoiidi. vai kaads cits risinaajums, ko nu izgudros engineeri Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
j.k. rakstīja:
Es tomēr paturpināšu par Junior basņām....
Varētu gadīties, ka Fiat/Alfa būs pirmais ražotājs kas sāks ražot bezsadaleņu motorus???

http://www.autoblog.com/2008/01/07/camless-engine-may-debut-on-2009-fiat-500-alfa-junior/


ko noziimee bezsadalenju motors???  Confused


attaisi linku!
Wink
Tas nozīmē, ka vārstus virina nevis sadales vārpstra bet salenoīdu magnētiskie vārsti... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
linku attaisiiju un papeetiiju, bet taa kaa manas motor zinaashanas ir kriminaali mazas, neko daudz nesapratu...
bet nu bik skaidraaks palika...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laba ideja, kas reālajā dzīvē pirmos gadus droši vien būs pilnīgā d.....
es neieteiktu AR būt pirmajiem, kas to dara  - plīsīs, sadārdzinās, 'pēc garantijas vispār nedrīkstēs pirkt, jo viņu maiņā droši vien būs 1/2 auto cenā


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Laba ideja, kas reālajā dzīvē pirmos gadus droši vien būs pilnīgā d.....
es neieteiktu AR būt pirmajiem, kas to dara  - plīsīs, sadārdzinās, 'pēc garantijas vispār nedrīkstēs pirkt, jo viņu maiņā droši vien būs 1/2 auto cenā


bet iedomaajies- tev za to buus super duper mega imba salenoidie magneetiskie vaarsti... ja mashiina peekshnji nelec, neiet, tad nebuus jaamin- mafs, lambda vai hvz veel kas- bet super duper magneetiskie vaarsti atkal nopliisushi...  gejs


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tad vairs nevajadzees siksnu? un nekaadus rulljus un variatorus. izklausaas labi. izstraadaa to pasaakumu Valeo nevis Bosch. tas arii izklausaas labi. naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas nozīmē arī to, ka "ideālā pasaulē" tas ir bezgalīgi mainīgs vārstu kustības laiks... tūneriem varētu ļoti patikt.
Bet par uzticamību... domāju, ka viss būs slikti Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es nebūtu tik pesimistisks.
1) kādreiz tāpat domāja par elektronisko droseli
2) kādreiz tāpat domāja par valvetronic
3) kādreiz tāpat domāja par automātiskajām kārbām uttuc.
4) ja neskaita zobsiksnas 16v TS dzinējiem, tad nekādu būtisku uzticamības problēmu fiat motoriem taču nav, vai ne? Ņemot vērā pēdējo gadu pastiprināto kvalitātes kontroli, es personīgi neredzu ne mazākā iemesla, lai šai sistēmai būtu problēmas ar uzticamību.
5) Valeo ir normāli čaļi, ar jūtām. Nedomāju, ka viņi ir atvēzējušies piedāvāt kādam autoražotājam kaut ko jēlu, nestabilu un neizturīgu.
6) tās joprojām ir kārtējās baumas
7) mēģinot izdomāt, kā tas dabā strādā, sāka sāpēt galva Cool


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Laba ideja, kas reālajā dzīvē pirmos gadus droši vien būs pilnīgā d.....
es neieteiktu AR būt pirmajiem, kas to dara  - plīsīs, sadārdzinās, 'pēc garantijas vispār nedrīkstēs pirkt, jo viņu maiņā droši vien būs 1/2 auto cenā


Tjipa selespeeds savulaik naac shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Skatos, beerninji te junioru gaida... shura
Nedomaaju, ka itaaljiem lielos vilcienos kas mainiijies. Kursh teica, ka juniors iet seerijaa un ka tuulinj buus pieejams?

Buus, kur liksies. Domaa fiats neko nedzird par to kaa tauta alks peec taa auto?! Taa pat kaa breru marineeja marineeja, un tad peeksnji izlaida. Vinji tak juut ka nauda tur buus, un taa vinnjiem vaig, dikti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piedodiet, bet Breru jau nu tomeer sadirsa Sad un Junioru sadirst ir veel vienkaarshak. mees jau gaidaam vieglu, aatru ekselenti vadaamu un ne paaraak daargu Junioru. veel peec gada ar 5 droshiibas zvaigzneem, seerijveida "zilais un es" un tml. meesliem buus pagruuti izpildiit visas shiis veelmes... un Sciroco jau ir prezenteets, cena zinaama, tehniskie parametri arii. Junioram ir jaabuut labaakam visos parametros (diez ko likt pretim 7 pakaapju DSG karbai?) un tad jau aizies Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
piedodiet, bet Breru jau nu tomeer sadirsa Sad un Junioru sadirst ir veel vienkaarshak. mees jau gaidaam vieglu, aatru ekselenti vadaamu un ne paaraak daargu Junioru. veel peec gada ar 5 droshiibas zvaigzneem, seerijveida "zilais un es" un tml. meesliem buus pagruuti izpildiit visas shiis veelmes... un Sciroco jau ir prezenteets, cena zinaama, tehniskie parametri arii. Junioram ir jaabuut labaakam visos parametros (diez ko likt pretim 7 pakaapju DSG karbai?) un tad jau aizies Very Happy

Seerigi, bet tiesa. Sadirst visu ir baig vienkaarshi. Sirocs, kaa paraadijaas taa jau uz lentes stanceet. fixi Gunters straadaa. Un taa DSG - speeciigi. nav tur ko likt pretii. jo AR kaa likums ir jaabuut leetakai. Neies taksh likt cambiocorsa, kas uzlabotaa versijaa pat straadaaja kaa naakas.
Nekas cits kaa tureet iikskjus jau mums neatliek.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 36 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34, 35, 36  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database