Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
VĀRĀS!!!!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Robust rakstīja:
Lieta tāda, kad mana alfiņa karst augšā 98.g 2.5 v6 24v, kā ieslēdzu pečku temperatūru var nosist lejā, bet kā sanāk ilgāk braukt, nespēj dzesēt, sākumā bij doma kad tas ir tremostats ... bet aiz termostata truba ir karsta ( ienākošā), bet radiators viss augsts, respaktīvi izejošā truba ar ir auksta ... veel bij doma kad radiātoru vajadzētu atgaisot ... atgaisot mēģināju nekādu izmaiņu... man tādas aizdomas kad radiātors varētu būt aizsērējis ... ( nu sliktākā gadījumā ūdens sūknis nobeidzies... bet tad kādēļ palaižot pečku dzesēšana notiek) vai kāds ir pašrocīgi ņēmis un tīrijis radiatoru un kādiem līdzekļiem ir dzirdēts kad ar kompresoru izpūš ... un vai sarežģīti ir viņu??? ( šodien bij slinkums skrūvēt bet uzmetot aci itkā tik augšpusē bij uz 1 skrūves ...
Vairār izsklausas pē radiatora problēmas,jo ventilatora datčiks parasti atrodas radiatora lejas daļā,pie abratkas trubas.Kad radiators pilnībā uzkarsis, tad slēdzas ventilators.Ja termastats,tad radiatoram un trubām jābūt augstām un ventilatoram nevajadzetu strādāt,ja vēl nav ieslēgts kondiška.Pie ieslēgta  kondiškas ventilators strāda neatkarīgi no mot temperatūras.Ar v6 nēsu saskāries,bet princips visiem auto vienāds,var atšķirties termostata izvietojums,pie augšejās vai apakšejās trubas.Vai nēsi mainijis tosolu un palicis gaisa burbulis iekšā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kam te bija tie aizaugušie radiatori?
Bija kautkāds līdzeklis ar ko viņu iztīra?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mans darba plāns būtu šāds pie šādas problēmas:
1. noņemu radiatoruun zem krāna mājās skatos vai tek cauri vispār kaut kas, ja tek cauri->
2. tad nomainu termostatu neatkarīgi vai viņš ir beigts vai tikai pusbeigts, ja vēl neiet->
3. tad sūknis

ja caur radiātoru tek, bet knapi, vai vispār nekas netek, tad jāmēģina iztīrīt, vai arī jaunu iegādāties   Rolling Eyes

bet mans domāt, ka pēc šādām problēmām termostatušā vai tā būs kkad jāmaina  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database