Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Portatīvās auto GPS (navigācijas) iekārtas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man ne briidi neradaas sajuuta, ka One XL straadaa par leenu, protams, jebkurai ieriicei aatrdarbiiba ir svariigs raadiitaajs. bet vai ir veerts piemaksaat 100ls?


Nu vai ir vērts piemaksāt tos 100Ls var pateikt tikai tas, kurš lietojis abus šos aparātiņus! Ar fīčām un nefīčām var ļoti labi iepazīties TomTom mājas lapā!

Varbūt TT izplatītājs Mausis var iekomentēt?  Rolling Eyes



Pēdējoreiz rediģējis Premo Tue Mar 25, 2008 2:11 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
manupraat nav jeegas skriet pakalj aatraakai ieriicei - route66 lieto 400mhz proci un paliela rom atminja (nejauciet ar ram - uzbuuve tiem aparaatiem ir atskjiriiga no ierastaa datora) un taapat, reizees, kad aizbrauc garaam krustojumam, kur bija jaagriezjas, naakamo kombinaaciju izdomaa paaris sekundees, nevis uz sitiena. taa kaa domaajams aatrumam tiem diivaisiem nav iipashi lielas noziimes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs piekris Traxam 
Nezinu, un pat zināt negribu, kāda ir "vecā" 710 ātrdarbība. ir pietiekoša  Exclamation

Tas, ka tev pēc 3 vai 5 secundēm tev parādīs, ka esi papi$is krustojumu, tev neko nemaina. Garām ir garām  45  Rolling Eyes

Vienīgi reizēm liekas, ka maršrutēšana no Rīgas, caur Augustovu uz Aresi aizņem nemērīgi ilgās 20 sec... Bet man tas neliek emo Maršrutu pirmai 1/2 minūtei es tāpat zinu  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
cik papeetiiju tomtomus, daargo modelju atshkjiriibaa ir visaadaas peec buutiibas nevajadziigaas fiichaas, blutuus, mp3, fm transmitters, traffic announcements u.c.

tikai navigaacijai ljoti eerts, vienkaarsh, mazs un leets ir Niksona piemineetais One XL naac


Tieši tā. Kā es saku - ja gribās dzert - dodiet man vienkārši ūdeni. Visas gripfrūtu garšas un burbuļus sabāziet sev paši vienā ... burbulī  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaa, un nositiet sevi pret kjeigelju sienu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ko varat teikt par shito aparaatu?
http://www.euroshop.lv/gps_navigacija/gps_navigation/_tom_tom_go_720_gps/
man jau liekas ka tie mp3 un hansfree ir totaal nevajadziigi...  mosh pa liidziig cenu ir kas cits vairaak piemeerots navigaacijai nevis izklaidei Very Happy bet nu veelams tomtom


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
ko varat teikt par shito aparaatu?
http://www.euroshop.lv/gps_navigacija/gps_navigation/_tom_tom_go_720_gps/
man jau liekas ka tie mp3 un hansfree ir totaal nevajadziigi...  mosh pa liidziig cenu ir kas cits vairaak piemeerots navigaacijai nevis izklaidei Very Happy bet nu veelams tomtom

Ir labas AvMap iekārtas - ja gribš ko tuvāk uzzināt - varu painteresēties. Izraukāju tikko vāciju ar tādu. Viņāi ir savas priekšrocības vs TomTom...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Pagaans rakstīja:
ko varat teikt par shito aparaatu?
http://www.euroshop.lv/gps_navigacija/gps_navigation/_tom_tom_go_720_gps/
man jau liekas ka tie mp3 un hansfree ir totaal nevajadziigi...  mosh pa liidziig cenu ir kas cits vairaak piemeerots navigaacijai nevis izklaidei Very Happy bet nu veelams tomtom

Ir labas AvMap iekārtas - ja gribš ko tuvāk uzzināt - varu painteresēties. Izraukāju tikko vāciju ar tādu. Viņāi ir savas priekšrocības vs TomTom...


piem kaadas priekshrociibas?


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas tas vispaabaa taac ir? naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Pagaans rakstīja:
ko varat teikt par shito aparaatu?
http://www.euroshop.lv/gps_navigacija/gps_navigation/_tom_tom_go_720_gps/
man jau liekas ka tie mp3 un hansfree ir totaal nevajadziigi...  mosh pa liidziig cenu ir kas cits vairaak piemeerots navigaacijai nevis izklaidei Very Happy bet nu veelams tomtom

Ir labas AvMap iekārtas - ja gribš ko tuvāk uzzināt - varu painteresēties. Izraukāju tikko vāciju ar tādu. Viņāi ir savas priekšrocības vs TomTom...


piem kaadas priekshrociibas?

izvēlētā mēroga saglabāšana;
intreršu punkti ap atrašanās vietu izvēlēto galamērķi vai ap brīvi izvēlētu punktu kartē
nedaudz vienkāršāka vadība
utt...
trūkumi - nav latviešu valodas


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Pagaans rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Pagaans rakstīja:
ko varat teikt par shito aparaatu?
http://www.euroshop.lv/gps_navigacija/gps_navigation/_tom_tom_go_720_gps/
man jau liekas ka tie mp3 un hansfree ir totaal nevajadziigi...  mosh pa liidziig cenu ir kas cits vairaak piemeerots navigaacijai nevis izklaidei Very Happy bet nu veelams tomtom

Ir labas AvMap iekārtas - ja gribš ko tuvāk uzzināt - varu painteresēties. Izraukāju tikko vāciju ar tādu. Viņāi ir savas priekšrocības vs TomTom...


piem kaadas priekshrociibas?

izvēlētā mēroga saglabāšana;
intreršu punkti ap atrašanās vietu izvēlēto galamērķi vai ap brīvi izvēlētu punktu kartē
nedaudz vienkāršāka vadība
utt...
trūkumi - nav latviešu valodas


diemzheel bez latvieshu valodas neder...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pokuj taa valoda. Kas tas taads ir, es prasu??? hammer


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vai kads ir meginajis uzstiept tomtomu uz kadu no SE symbian smarthoniem? ka to izdarit, kadas versijas softu vaig? pakomentejiet

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

piem kaadas priekshrociibas?
1. izvēlētā mēroga saglabāšana;
2. intreršu punkti ap atrašanās vietu izvēlēto galamērķi vai ap brīvi izvēlētu punktu kartē
3. nedaudz vienkāršāka vadība
utt...
trūkumi - nav latviešu valodas

1. ir arī TT
2. arī ir  Cool
3. par vienkāršumu vienmēr var parunāt  Wink

Man valoda ir po... bet pieļauju, ka daudziem tas liek ->0

Citāts:
Pokuj taa valoda. Kas tas taads ir, es prasu???

Ņem TT un necepies. Vismaz būs labs supports un "bezmaksas" upgrade. shura
Man ir grūti iedomāties, kas var būt labāks tajā līmenī kādā dzīvo TT. Vienīgais motīvs iet pakaļ kam citam - ievērojami lētāka cena.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nopirku TT 920, ir to vērts, ļoti ātrs darbībā, supports ir lielisks (atbildēja uz maniem jautājumiem 24h laikā), ir upgrade un map share! Kad pazūd gps signāls, TT ieslēdzas EPT un viss notiek TT turpina skaitļot tavu atrašanās vietu maršrutā! Ātri un labi uzķer satelītu signālu, pat man mājās ir uztvēris, tas ir tāpēc, ka TT atmiņā ir informācija kur atradīsies satelīti tuvāko 7 dienu laikā! Multimēdiju fīčas neesmu izmantojis, izņemot bilžu galeriju! Kad nopirku iekšā man bija kartes: Guam, North America, Western And Central Europe! Tikai es nesaprotu vienu, man ir jāpērk Eastern Europe karte vai nav, jo latvijas pārstāvniecība atbildēja, ka kartē Western And Central Europe ir iekļauta detalizēta Latvija, bet TomTom supports atbildēja ka nav iekļauta  hmm  Confused


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database