Atbildēt pie šī temata 28 lapa no 33 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  Nākošais
Alfa Romeo 100 gadu svinibas Italija
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dinky Boy rakstīja:
Hello to all!

Have a look at SCARBtube and enjoy pictures and videos from the Dutch Alfa Romeo Owners Club SCARB.

           


Nice videos! Thank you for info! We met a lot of friendly alfisti from Holland in Milan and also on the way to and from there! You are truly a nation infected with the alfa virus!
I'm sure we will make a gallery and post some pictures in a week or so. And I'm sure it will feature a great number of Dutch cars Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Kalnu pārejās visdrīzāk patēriņš bija padsmitos litru, jo braukšana augšup notika praktiski tikai ar 1 un 2 pārnesumu, ļoti reti ieliekot trešajā. Rpm 3-6k.
Bet ceļojuma kopgarums ir pietiekoši liels lai tos kalnu patēriņus izlīdzinātu.


Nu enīvej 75 alfa rullē Wink


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
j.k. rakstīja:
Kalnu pārejās visdrīzāk patēriņš bija padsmitos litru, jo braukšana augšup notika praktiski tikai ar 1 un 2 pārnesumu, ļoti reti ieliekot trešajā. Rpm 3-6k.
Bet ceļojuma kopgarums ir pietiekoši liels lai tos kalnu patēriņus izlīdzinātu.


Nu enīvej 75 alfa rullē Wink

Protams! Viena no labākajām alfām ever Wink


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam man ar jāuzraksta.
Līdzīgi kā jk, nobraukti kautkas starp 5500 un 6000 km, bez tehniskām problēmām, un tās, kuras bija, pārgāja pašas no sevis- "max oil temperature reached" pirms iebraukšanas Šveicē un "replace front brake pads" pēc izbraukšanas no Milānas.
No Alfistu pasākuma tā arī praktiski neko neizbaudīju, vienīgi paēšanu tajā lielajā hallē un dažu "ekskļuziv-auto" apskatīšanu. Ārā bija nesamērīgi karsts, rezultātā pat līdz otram stāvlaukuma galam neaizgāju. No tā, ko redzāju secināju, ka ir maz 155ās, nejēgā daudz spaideri, ne tik daudz, bet tomēr daudz SZ un RZ, Diezgan daudz Breras un jaunie spaideri... Bet, tas laikam tāpēc, ka nebiju aizgājis līdz otram galam.
Apmēram stunda (ja ne vairāk) pagāja, kamēr tiku pie T-krekla pa 20 ē, kurā brīdī un uz kuru pusi bija jāiet atklāt jauno skulptūru tā arī nesapratu, masu braucienā pa Milānu nepiedalījos, jo pa ceļam no Rho uz Milānu grupa (ja tā vispār bija grupa, jo es nemanīju, ka kāds būtu to grupu formējis), kurā es biju, pēkšņi "izšķīda" un es konstatēju, ka man priekšā vairs ir tikai 1 alfa, un drīz pazuda arī tā, biju mazliet apjucis, un konstatēju, ka es pat nezinu, kādu galamērķi tomtomam jāiestāda. Atmetu ar roku un aizbraucu uz viesnīcu, konstatēju, ka brits ar jauno spaideri un grieķis ar savu "žiguli" jau ir priekšā. Vēl bija doma, ka pēc bērnu aizmigšanas varētu doties uz "centru", bet kautkā es laikam aizsnaudos ātrāk par midzināmajiem, rezultātā pamodos nākamajā rītā tā, ka uz 9:00 uz rho paspēt nu nekādi, piesēju karogu, domāju ielekšu kautkur braucienam pa vidu, bet nebiju vēl līdz tam aplim ticis, kad karoga lencītes nolēma, ka pietiek to karogu turēt. Atmetu ar roku un aizbraucu tāpat pastaigāties gar Domu.
Bet izbrauciens kopumā patika un bija to vērts, ja nebūtu bijis "organizētā" Alfistu pasākuma, drošvien nebūtu aizbraucis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu sveiki, mes ar' esam apakal! cik kopa nobraukts hvz, pedejas divas dienas vismaz 2500km... bildes pamazam var sutit man uz meilu, sataisisu galeriju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nu sveiki, mes ar' esam apakal! cik kopa nobraukts hvz, pedejas divas dienas vismaz 2500km... bildes pamazam var sutit man uz meilu, sataisisu galeriju.


Šaaaaaausmīgi daudz bilžu. Vajadzētu iet gulēt, bet... miegs nenāk! Very Happy Kaut kādu atskaiti par visu, kas un kā, mazliet vēlāk, kad restartēsies galva piip


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
nu sveiki, mes ar' esam apakal! cik kopa nobraukts hvz, pedejas divas dienas vismaz 2500km... bildes pamazam var sutit man uz meilu, sataisisu galeriju.


Šaaaaaausmīgi daudz bilžu. Vajadzētu iet gulēt, bet... miegs nenāk! Very Happy Kaut kādu atskaiti par visu, kas un kā, mazliet vēlāk, kad restartēsies galva piip


Ir kādas ziņas no Īveles? Pārējie laikam visi ir atpakaļ.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arī biju aizdevies uz pāris stundām uz Milānu ar mērķi apskatīt Alfas, ko arī veiksmīgi īstenojām uzduroties tam pasākumam pie pils- diženais Alfu sastrēgums. Pirmo reizi bija iespēja vienuviet apskatīt tik daudz dažādas Alfas. Par organizāciju- viss labi, jo pasākums aizkavējās aptuveni par stundu aiz kam mēs ieradāmies tieši uz sākumu! Smile žēl tik ka mūsu apmeklētajā pasākumā nevarēja iepirkt kādu suvenīru.

Interesanta bija Milānas tūrisma informācijas centra darbinieces attieksme pret pasākumu- apvelkot aplīšus kartē kur kaut kas notiek ar tekstu: This place... but there are just cars... and this place- but just cars. And also this place. But there will also be just cars.
Viņai nu nekādi nebija skaidrs, kāpēc ļautiņi no tālienes Milānas La Scala vietā grib redzēt „just cars”. Smile

Kopumā, ar šīm pāris stundām pietika, jo tajā Eiropas virzienā netika braukts speciāli- Milāna veiksmīgi iekrita pareizajā datumā pa ceļam! Smile


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:

Viņai nu nekādi nebija skaidrs, kāpēc ļautiņi no tālienes Milānas La Scala vietā grib redzēt „just cars”. Smile


 ahahahahahaaa


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pirmoreiz tai Milānas La Scalai pagāju garām i nemanot. No ārpuses kaut kāda standarta betona ēka.  hmm  shura Bet alfas un alfistus tajās dienās Milānā nevarēja nepamanīt.  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Pirmoreiz tai Milānas La Scalai pagāju garām i nemanot. No ārpuses kaut kāda standarta betona ēka.  hmm  shura Bet alfas un alfistus tajās dienās Milānā nevarēja nepamanīt.  super


Tā tur iekšā ir


Labs ancux shura Bildināmais treniņtērps aiwa Ffff..fristailo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kamēr mūsu fotospeciālisti attīsta savas filmiņas, te īpaši nepacietīgajiem ieskatam. (ņemts no alfa-gt.de)
          



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bilzu joprojam nav... es piemeram nevaru atrast savu focuku, vel ir ceribas uz vienu pedejo somu, ja nebus, znacit nozagts ar visam bildem kada polijas vai lietuvas bentanka  :meklee:

par pasakumu piekritu tiem angliem, kas teica, ka par organizaciju nevar sudzeties, jo organizacijas nebija vispar emo man radas iespaids, ka pasakums ir sagatavots loti pavirsi un nepardomati, un vispar organizatoriem nav pieredzes sadu pasakumu organizesana. elementaras lietas galiga pakal. nu ka var 3000+ masinas palaist kolonna pa nenoslegtiem un nereguletiem koplietosanas celiem bez noradem?!? un ja nebutu tas absolutas nerganizetibas, isteniba jau atklatos, ka nekas tak nenotiek... Sad sestdienas nakts party ar salutu bija vispar piziks pilnigs, maz-pis-anu pamatskola noteikti kvalitativaku party noorganizetu.

bet nu tas ta, nekas jau nespeja sabojat kopejo to dienu prieku, piederibu sai simtgades markai un tiem tukstosiem, tukstosiem trako, kas bija parnemusi Milanu. galu gala cik ta biezi sanak kopa ar belgi, kas stureja Montrealu, papukoties par drausmigo italu organizetibu, vai kopa ar itaiu 8C ipasnieku maldities pa Milanu lidz vienoties, ka mums ne vienam, ne otram nav ne mazakas nojegas, kur talak jabrauc un kas vispar jadara. un top 100 parade pie castello bija smuki, tas gan man patika! un piektdienas brauciens caur Alpiem, kurus bija parnemusas Alfas no malu malam. un visi tadi priecigi pri priecigi, pipina, sveicinas, piestaj aprunajas.

neteiksu, kas sis bija mana muza skaistakas dienas, bet ko atcereties jau nu bus gan un ir megagandarijums, ka izdevas uz turieni aizbraukt un atbraukt ar nu jau 15 gadus veco Spideri. tik talu ar tik vecu masinu es nebiju braucis nekad un visdrizak vairs ari nebrauksu, kaut ko tadu tikai vienu reizi 100 gados Wink tomer celojumam, kas veikts ar kabrioletu, ir pavisam cita garsa. visas, smarzas un smakas, siltums, aukstums, vejs un atrums, viss ir tik nepastarpinati, it visa piedalies. austrija smird pec govju kakakm visa, sveica mazliet mazak, vacija pec skabbaribas, bet italija ir vienkarsi briniskigi love un nedela laba kompanijas toskanas laukos bija ka punkts uz i, es jau gribu atpakal Embarassed

statistika:
max atrums ar nolaistu jumtu 218 km/h pec gps, pa vejam un no kalnina, kad ilgaku bridi nav bijis 130 ierobezojums
uz vaciju (+/- 800km?) aizgaja litrs motorellas
par degvielas paterinu man nav merijumu, bet videji par 5-10l mazak ka oga leju tankojoties vienas vietas, ta ka 3.2 tomer nav ekonomiskaks par 2.0, ja jau kads noticeja aiwa
latvija nav celu nemaz, absoluts bezcels, pat slavenais via-baltica. polija 10 gadu laika ir saremontejusi un sabuvejusi par jaunu lai ari briziem neizprotamus tomer loti gludus celus.

pagaidam viss, turpinasim tresdien pie picas! naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tiko tuvākajā veikalā tika iehavots aliņš un ēmot vērā, ka vairāk vai mazāk rītdiena ir brīva ir doma pa nakti tikt skaidrībā ar bildēm. Un ta jau uz rīta pusi gan jau nosūtīšu publiskošanai Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palasiju atsauksmes alfisti.com... tur daudz kas ir paskaidrots Sad viss kartejo reizi noved pie ta, ka Alfas brands un jo ipasi alfisti ir ka nagla Fiat bosu pakalas Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 28 lapa no 33 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database