Atbildēt pie šī temata 27 lapa no 33 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  Nākošais
Alfa Romeo 100 gadu svinibas Italija
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Attiecībā uz komentāriem par organizāciju jeb neorganizāciju... iespējams, to vairāk izbaudīja dalībnieki, kas bija ieradušies ar saviem auto. Man kā skatītājam galvenais bija redzēt to alfu pūli un izbaudīt pasākuma garšu. Jā, pietrūka jelkādas informācijas - LCD displeji vai vismaz mega stends ar programmu un pasākuma info, suvenīrus ar  Alfa Romeo logo nevarēja iegādāties vispār nekur un nekādus. Nu jā, man pasākums palicis atmiņā kā viens liels alfu jūklis vai izstāde. Bet nu man patika. Es pat neko vairāk negaidīju.  Very Happy Ā.. pa nakti izdomājām aiziet uz kaut kādu parku, kur programmā it kā bija norādītas Alfa Romeo svinības. Lieki piebilst, ka parks bij tumšs, tukš un kluss. Tā kā tas bija naktī pēc kopīgās pizzas uzdzīves, varbūt viss jau arī bij beidzies.  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...man ē viss patika - iespaidi miljons, un ne tikai par Alfām... Cool
Vienai nedāļai laikam tomēr par daudz to iespaidu, jo tika paķemmēts pa:
Venēciju, Ferraru, Boloņu, Milānu, Modēnu, Reggio nell'Emilia, Kremonu, Brešču, Bergamo nerunājot par visā mazajām caurbraucamajām pilsētelēm - aptuveni 1300km ar īres mašīnu un 120km ar kājām

P.S. sanāca manīt dzīvē,un iekļūt vienā kadrā ar šo Cilvēku, bet tagad nav bildes līdz:



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...man ē viss patika - iespaidi miljons, un ne tikai par Alfām... Cool
Vienai nedāļai laikam tomēr par daudz to iespaidu, jo tika paķemmēts pa:
Venēciju, Ferraru, Boloņu, Milānu, Modēnu, Reggio nell'Emilia, Kremonu, Brešču, Bergamo nerunājot par visā mazajām caurbraucamajām pilsētelēm - aptuveni 1300km ar īres mašīnu un 120km ar kājām

P.S. sanāca manīt dzīvē,un iekļūt vienā kadrā ar šo Cilvēku, bet tagad nav bildes līdz:



Nu un kas tas par cilvēku Rolling Eyes


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
Nu un kas tas par cilvēku Rolling Eyes


...negribas tā uzreiz teikt, gan jau kāds atpazīs... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
Presto rakstīja:
Nu un kas tas par cilvēku Rolling Eyes


...negribas tā uzreiz teikt, gan jau kāds atpazīs... Wink


Lambo megatestdraiveris?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
ralfins rakstīja:
Presto rakstīja:
Nu un kas tas par cilvēku Rolling Eyes


...negribas tā uzreiz teikt, gan jau kāds atpazīs... Wink


Lambo megatestdraiveris?


... applausi nu bet protams...pats Valentino Balboni...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja nodzītu bārdu, uzreiz pazītu Very Happy


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Baltās 75 komanda vakardien ~21:00 veiksmīgi ieradās LV.
Kopumā norullēti 5500km bez nevienas tehniskas problēmas (nu ok, ok - pasažiera durvis vienbrīd nevērās vaļā uz 5min un stikla mazgāšanas bačoks sāka tecēt pēc atvilkšanas ar 190+kmh, bet tas jau pieder pie lietas Wink ).
Pievarētas Umbrail (12% kāpums, 2501m  augstākais punkts), Stelvio (9% kāpums, 2760m augstākais punkts) un St. Gotthard (11% kāpums, 2108m augstākais punkts) Alpu pārejas un apskatītas ļoti, ļoti, ļoti daudz interesantas vietas (CZ,AT,DE,CH un IT).
Bet, protams, pāri visam Alfas simtgades garša!
Pa ceļam un galamērķī satikti ļoti daudz ar Alfām saistīti un arī nesaistīti cilvēki, kas visi ka viens bija pozitīvi un pretimnākoši.
Par galveno pasākumu - tas bija iemesls satikties daudziem tūkstošiem alfistu no visas pasaules un lai arī organizācija bija kāda tā bija - tas man personīgi netraucēja nemaz. Cilvēki, kas tur bija simtkārt atsvēra tos mīnusiņus, ko varētu pārmest pasākuma organizācijai.

Īsumā šīs divas nedēļas varu raksturot tikai kā interesantākās, krāšņākās, piesātinātākās un skaistākās divas nedēļas manā mūžā!
Bildes un citi uzskates materiāli būs ... kautkad, kad nokopēsies un izdosies pārskatīt daļu no ~5k bildēm.

Milzīgs paldies visiem kas palīdzēja un atbalstīja! Īpaši paldies JD, Vilsonam un Niksonam!


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Kopumā norullēti 5500km bez nevienas tehniskas problēmas


 yo  yo  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Apsveicu ar veiksmigu atgriesanos. Malacis, ka tik talu un veiksmigi tiki. Tai visa pasakuma tiesam bija prieks redzet sadu alfu no Latvijas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Baltās 75 komanda vakardien ~21:00 veiksmīgi ieradās LV.
Kopumā norullēti 5500km bez nevienas tehniskas problēmas (nu ok, ok - pasažiera durvis vienbrīd nevērās vaļā uz 5min un stikla mazgāšanas bačoks sāka tecēt pēc atvilkšanas ar 190+kmh, bet tas jau pieder pie lietas Wink ).
Pievarētas Umbrail (12% kāpums, 2501m  augstākais punkts), Stelvio (9% kāpums, 2760m augstākais punkts) un St. Gotthard (11% kāpums, 2108m augstākais punkts) Alpu pārejas un apskatītas ļoti, ļoti, ļoti daudz interesantas vietas (CZ,AT,DE,CH un IT).
Bet, protams, pāri visam Alfas simtgades garša!
Pa ceļam un galamērķī satikti ļoti daudz ar Alfām saistīti un arī nesaistīti cilvēki, kas visi ka viens bija pozitīvi un pretimnākoši.
Par galveno pasākumu - tas bija iemesls satikties daudziem tūkstošiem alfistu no visas pasaules un lai arī organizācija bija kāda tā bija - tas man personīgi netraucēja nemaz. Cilvēki, kas tur bija simtkārt atsvēra tos mīnusiņus, ko varētu pārmest pasākuma organizācijai.

Īsumā šīs divas nedēļas varu raksturot tikai kā interesantākās, krāšņākās, piesātinātākās un skaistākās divas nedēļas manā mūžā!
Bildes un citi uzskates materiāli būs ... kautkad, kad nokopēsies un izdosies pārskatīt daļu no ~5k bildēm.

Milzīgs paldies visiem kas palīdzēja un atbalstīja! Īpaši paldies JD, Vilsonam un Niksonam!


Es jau turēju pirxtus, lai tev tā mana bagāža nav vajadzīga  Wink  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
olalaa! par tehniskaam problemaam celjaa man tikko sanaaca lasiit veco psrs rallistu pieziimes par ralliju GB-MEXICO. finisheejot slavenais bremzju lietu razjotaajs ferodo sagatavoja plakaatu - sveicam moskvicha komandu, kas pirmaa finishejusi BEZ muusu paliidziibas! lieki piebilst, ka tieshi ar bremzeem tiem moskaabeljiem nebija gaajis labi visaa celja posmaa 16k km garumaa Very Happy
tad tevi var apsveikt valeo, piemeeram Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Starpcitu, vidējais patēriņš ar visiem kalnu ceļiem, pārejām un daudzajiem autobāņiem ar vidējo 130-140kmh (gandrīz visa CZ, AT, daļa PL, visa DE un arī daļa IT) un lielajiem Milānas alfa stūķiem bija tieši 8 litri.
Atpakaļceļā posmā no Varšavas līdz Ķekavai vispār ap 6 litri, jo pēc Varšavas vidējais ātrums dramatiski nokrita uz 80-90kmh.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Starpcitu, vidējais patēriņš ar visiem kalnu ceļiem, pārejām un daudzajiem autobāņiem ar vidējo 130-140kmh (gandrīz visa CZ, AT, daļa PL, visa DE un arī daļa IT) un lielajiem Milānas alfa stūķiem bija tieši 8 litri.
Atpakaļceļā posmā no Varšavas līdz Ķekavai vispār ap 6 litri, jo pēc Varšavas vidējais ātrums dramatiski nokrita uz 80-90kmh.


75 ~ tā arī ēd. Tikai tie kalni izbrīna nedaudz. Mana sarkanā ēda 120-130 km/h 7-7.5 litri/100. Bet tur nebija kalnu pāreju Cool


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kalnu pārejās visdrīzāk patēriņš bija padsmitos litru, jo braukšana augšup notika praktiski tikai ar 1 un 2 pārnesumu, ļoti reti ieliekot trešajā. Rpm 3-6k.
Bet ceļojuma kopgarums ir pietiekoši liels lai tos kalnu patēriņus izlīdzinātu.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 27 lapa no 33 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database