Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
iespējams gribu sev alfu 159(padomi,ieteikumi)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lukturi tikai liekas mazi - ņem vērā ka būtībā atsevišķs lukturis tuvajai gaismai un tālajai. Drošvien ar xenon ir labāk, bet arī halogēna lukturiem nav ne vainas, ja tie ir tīri. Ja ar dubļaino pļuru ziemā aizmet lukturus, tad gan ir švakāk - prasās lukturu mazgātāji, kas (laikam) xenon'am nāk standartā?
Uzsilušam motoram patēriņš būs stipri mazāks, kā neuzsilušam. Jo vairāk brauc mazākas distances, jo mazāka ekonomija no dīzeļa.
2.0jtdm (būtībā uzlabots 1.9jtdm dzinējs) man pagaidām ir ~7l uz 100km. Braucot garākas distances, patēriņš ir ap 5.5l/100km. Pilsētā ap 8-9l/100km, bet katram tas "pilsētas" režīms izsaka kautko citu. Ja patīk sēdēt korķos, drošvien var dabūt arī padsmit litru patēriņu.
Manā skatījumā 159 pluss ir zemā cena otrreizējā tirgū, galvenokārt tādēļ, ka lielākais vairums baidās to pirkt, jo dzirdējuši kautkādus šausmu stāstus par itāļu mašīnām. Kā jau Arba minēja, 159 pārmet "vāciskumu", gan izpildījuma, gan sajūtu ziņā. Tam ir savi plusi un mīnusi. Auto ir "smagāks", bet pēc sajūtām arī kvalitatīvāks kā iepriekšējo paaudžu Alfas.
Lielais ekrāns ir forši tikai navigācijas dēļ (kas strādā pārsteidzoši labi priekš iebūvētās), pārējos režīmos ekrāns tiešām neko īpaši nedod.
2.0 dīzelim kārba laikam tā pati kas 2.4, slēdzas vienkārši ideāli, manuprāt. Par spararatiem 2.4 motoriem dzirdēts, ka ir jāmaina. mazākiem motoriem šī problēma esot reta.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kas ir 2.0d?ss.lv visi ir 1.9 vai 2.4

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
kas ir 2.0d?ss.lv visi ir 1.9 vai 2.4


http://en.wikipedia.org/wiki/Alfa_Romeo_159#Specifications

ps. reti auglīga diskusija, vai nevajag pielikt klāt 159 topikā un pircēja rokasgrāmatā linkus salikt kā 156. gan jau tūlīt atkal kāds 159-to gribēs Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paldies!jāpalasa daudz info,un tad jādomā!alfa ir favorīts tagad:)smuks pēc velna Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kkur manīju tādu info,ka 159 alfas ir ar pilnpiedziņu,Q4 laikam,kas ir ar viņām?te kādam ir tāda?pilnpiedziņa izklausās labi!sen gribu pārkāpt uz pilnpiedziņu,bet neesmu atradis labu variantu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfas q4 nav labs....
viņš drīzāk ir pārāk labs!


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav labs?bet pārāk labs?cik saprotu tad tur vis ir normāli?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
159 ar Q4 nāk tikai ar 3,2 benzīnu vai 2,4 dīzeli. bet ar 2,4 dīzeli dabūt labu ir retums, principā jāpasūta, bet tie kas dabon - nešķiras  Laughing un maksā arī virs 8k e
Q4 palasi kautkur zem sadaļas 156 Crosswagon jo Q4 abām vienāds. būtībā laikam ja es nemaldos 60% aizmugurei un 40% priekšai  vai 55:45... bet katrā ziņā ziemā braukt ir nereāli jautri un droši.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kopsh braucu ar Q4 esmu saacis skatiities laika zinjas un gaidu sniegu....arii oktobrii un apriilii.... kaa nav taa nav  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagājušo ziemu nobraucu ar 159 Q4 2.4
ļoti labs auto , ja ir ziema, dubļi, ut.t.t
ja nav , tad nafig un Latvijā vismaz 9 mēnešus ir pliks asfalts
Q ir ļoti labs, neatceros tur tehniskas nianses par diferenciaļiem un bloķiem, bet tas viss strādā ļoti labi.
dīvaini, bet  degvielu viņš netērē vairāk kā brera 2.4 SmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par Bose neieteiktu iespringst, skan labi, bet neka "tada" nav.
Benzinnieku es nenjemtu, iznjemot varbut 1.8 turbo. Dizeljus var njemt visus, bet labak piemekle tadu, kam jau ir uzlikti jauni spararats un sajugs.
Atrumkarbas bez problemam, piekarei un salonam ari nav ne vainas

Kopuma 159 var drosi njemt

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es muziku klausos tikai masina, un domaju, ka daudzi ta dara, ta ka skanas kvaliutatei ir nozime, un Bose ir daudz labaka ka standarta audio. Tomer Bose muzika ir tik reta un jaunai masinai darga ekstra, ka nav verts uz to ipasi iespringt, ari originalais audio nav tas pats sliktakais.

Dzineju klasts ir diez gan plass, katram savi plusi un minusi, mans komentars par katru no tiem:

1.8MPI benzins, arhaisks Opel motors, piedzenas ar siksnu, apkope lets, neiet vispar, var likt gazi.
1.9JTS tas pats, kas 2.2JTS
2.2JTS izplatitakais benzina dzinejs, Opel razojums. Tiesas iesmidzinasanas dzinejs, piedzenas ar kedi. iet normali, degvielu tere ~10l, gazi uzlikt nevar. Sliktas ellosanas del medz izdilt kede, nobidas fazes, dzinejs aiziet avarijas rezima, jamaina kede. Loti jutigs pret degvielas kvalitati, ka visi tiesas iesmidzinasanas dzineji. Ja regulari maina ellu un sveces, lej labu 98 benzinu, tad, iespejams, nav tas sliktakais variants. Tomer jarekinas, ka var nakties mainit kedi, ~500euro
3.2 V6, Alfas modificets Opel 3.2 motors, uz kuru attiecas viss tas pats, kas uz 2.2, tikai kedes maina izmaksa 5x vairak. Degvielu ed arpratigi. Iet nu ta, neka ipasa, bet V6 ir V6. Un ja vel Q4... Baudamaka kominacija.
1.8Turbo Fiat koncerna dzinejs, tieis tas pats dzinejs ir 4C kupeja, Gilietta QV un busot ari Giulia... Pagaidam nekas negativs nav dzirdets, piedzivots. Piedzenas ar siksnu, iet labi. Degvielu tere ka turbo dzinejs, atbilstosi kajas smagumam, pie zemeim apgriezieniem maz, pie augstiem loti daudz.

1.9JTD 8v un 16v versija, laika gaita ir sikas izmainas, principa visi ir uzticami, ekonomiski un iet labi. Razosana jau kops 90. gadu beigam. Objektivi vertejot labakais Alfas dzinejs. Pie defektiem va minet tikai parastas dizelu problemas, aizkvepusi kolektori, nokilejusi EGR varsti... principa viss. Piedzenas ar siksnu, apkope loti leti. Ar sukniem, sprauslam problemas noverotas reti, pie loti liela noskrejiena vai sliktas degvielas.
2.0JTD 16v 136 lidz 170zs uzlabots 1.9 motors, it ka iet labak un tere mazak, CO izmesi mazaki. Man gan radies iespaids, ka tas ir tikai uz papira un realaja dzive visi 1.9 un 2l 16v dzineji iet un tere apmeram vienadi. Principa tas pats 1.9 vien ir, bet medz but ellas nopludes, medz but antifriza nopludes jauna varstu vaka, iepludes kolektora un EGR varsta dizaina del. Plasi pielietots dzinejs visos FCA grupas autinos. Uz so bridi sim butu jabut popularakajam FCA grupas motoram, tatad tam ir jabut labam, citu nav variantu Wink
2.4JTD 20v dzienjs ar 200zs un 400Nm, iet vienkarsi zvera, bet nav baigi ekonomiskais, it ipasi salidzinajuma ar ieprieksejo paaudzu Alfam. Automats ir izcili neekonomisks. Ka ari 400Nm griezas dara savu, medz "apraut" klokvarpstas skivokus, spararatam lielaka slodze. Pilseta braucosajam masinam probelmas ar DPF filtru, kas nespej pats attirities. CO izmesi lieli, darga registracija. Bet braukt ar vinu ir kaifs, pat skana ir forsa. Motors nonemts no razosanas kaut kad 2009~2010. gada, un vairak nebus.

Laikam viss, atliek tik izveleties piemerotako naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:

dīvaini, bet  degvielu viņš netērē vairāk kā brera 2.4 SmileSmile


no Audi īpašniekiem arī līdzīgas atsauksmes, ka ar lielajiem motoriem 2,5-3.0 vienalga ir kvatra vai nav - ēd vineādi. Iespējams pateicoties lielajam griezes momentam, kas priekš vienas priekšējās ass ir stipri lieks un tikai ēd riepas. Tas pats arī par piekabju vilkšanu. ar 2.0 benzīnnieku jārēķinās + 5l/100km vismaz, bet ar 2.0 dīzeli +1 nu ja liela piekabe tad +2.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gribētos man dikti to pilnpiedziņu,jo esmu visu dzīvi braucis ar rwd cik esmu pabraucis ari fwd nu galīgi kkā nepatika(pat vasarā)bet nu mož pierastu!ar rwd ir jautri jā,bet tā jautrība man ir apnikusi,vai bijusi pietiekoši,gribas normāli dot gāzi un necensties iztaisnot mašīnu Very Happy esmu pētīji e46 xdraivu,bet cenas tām fakinajām sulaspakām ir nereāli lielas:(
P.S un gribās tādu auto kas nav kuram katram,kā ar bmw un audi,gribas izcelties no pelēkās masas,nē nē,krāniņš ir pietiekoši garš:)bet gribas kkādu individualitāti!vemt gribas no audi un bmw,katram otrajam ir,mašinas jav labas,bet ir katram,man tas nav vajadzīgs!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekabes nevajag vilkt ar vieglajam masinam. Ja regulari javalka piekabe, labak kadu SUV, kas paredzets vilksanai


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database