Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Land Rover
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
es  Very Happy  pa retam Wink


parasti jau ir versijas kā slēgt
pat es saviem V6 ar piecrobeni ne vienmēr izmantoju visus
ķipa 1-2-5
2-3-5
2-4-5
1-3-5


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es pat 2.0TS mēdzu izlaist robus, visbiežāk šķiet 1-2-4

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Intereses peec salidzinaaju ar taa pasha Landrover automaatu 4nieci ko lika otrajos discaveros:

1 robs 4niecei paarnesums 2,48 kameer 8niecei 4,7

Pedejais robs 4tais - 0,728 un 8tais- 0,6

Nu, sleegaasies shauraa diapazionaa. Viegli iekustinaat un kad iekustinaats, tad uz zemiem apgriezieniem dudina. Buus i ekonomija i dabai draudziigs.
Buutu incanti iemeegjinaat shito. Sleedzas itkaa 200 milisec, taakaa buutu jaaiet kaa truleibusam Very Happy


p.s. Es tiguanam ar lietoju 6 robu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Land Rover Evoque Losandželosas atklāšana:

http://www.topgear.com/uk/car-news/range-rover-evoque-live-unveil-2010-11-17

Īstenībā jau smuks tas autiņš ir sanācis. Pakaļu atgādina veco Alfas spaini. super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Land Rover Evoque Losandželosas atklāšana:

http://www.topgear.com/uk/car-news/range-rover-evoque-live-unveil-2010-11-17

Īstenībā jau smuks tas autiņš ir sanācis. Pakaļu atgādina veco Alfas spaini. super

Nee, nepatik! Landroveri ar Jaguariem man vienmer patika tieshi tapec, ka tie ir bijusi konservativi. bet tagad  Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Land Rover Evoque Losandželosas atklāšana:

http://www.topgear.com/uk/car-news/range-rover-evoque-live-unveil-2010-11-17

Īstenībā jau smuks tas autiņš ir sanācis. Pakaļu atgādina veco Alfas spaini. super

Nee, nepatik! Landroveri ar Jaguariem man vienmer patika tieshi tapec, ka tie ir bijusi konservativi. bet tagad  Crying or Very sad

Tukša muldēšana ne prezentācija  down
Bet dizains tā neko.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Land Rover Evoque Losandželosas atklāšana:

http://www.topgear.com/uk/car-news/range-rover-evoque-live-unveil-2010-11-17

Īstenībā jau smuks tas autiņš ir sanācis. Pakaļu atgādina veco Alfas spaini. super

Nee, nepatik! Landroveri ar Jaguariem man vienmer patika tieshi tapec, ka tie ir bijusi konservativi. bet tagad  Crying or Very sad


Ja Tev LR patīk, tad kapēc Tev tāda nav?

Ne Jaguar ne Land Rover nekad nav bijuši īpaši finansiāli veiksmīgi, jo nekad nav spējuši izveidot piedāvājumu, kas būtu saistošs pietiekoši lielai auditorijai. Ar patikšanu ir par maz. Vajag lai pērk! Es Land Roveri vienmēr salīdzinu ar Jeepu, jo principā abi ir tīrasinīgi bezceļnieki un vistiešākie konkurenti. Jeep ir ilgu laiku spējis valdīt savā segmentā, bet ar to visu Daimler epopeju ierāva auzās. Kad mēģināja kaut kā atjēgties un radīt ko jaunu, piedzemdēja dvīnīšus-kroplīšus: Jeep Compass un Jeep Patriot. Rezultātā, kompaktlases bezceļnieku segmentu Jeep ir pakāsis. Savukār Land Rover izskatās, ka ir radijis cienīgu kompaktklases bezceļnieku. Vienīgais, kas mani dara bažīgu, ir cena. Ja es nemaldos, tad par 4trdurvi viņi runā par 45k USD. Tā ir E clases cena štatos. Cadillac SRX sākas ar 33k USD. Es ceru, ka ciparu sadzirdēju nepareizi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šeit nu nepiekritīšu galīgi un nemaz, un pamatoti uzskatu ka texts "Land Rover nekad nav bijuši īpaši finansiāli veiksmīgi, jo nekad nav spējuši izveidot piedāvājumu, kas būtu saistošs pietiekoši lielai auditorijai. Ar patikšanu ir par maz. Vajag lai pērk! " ir nekorekts. 89 iznāk disco 1 Tropic 3 durvju versija. Sucsees ir tāds, ka viņš ir līdzvērtīgs caurgājamībā defender 110, bet komfortablāks un ērtāks. Tas padara disko par ļoti pieprasītu auto 90 sākumā. pieprasījums pēc auto ir tik liels, ka LR netiek galā ar to. vēl sliktāk kļūst, kad tirgū parādās 4 durvju disko - amerikai 35 un 39 dzinēji, eiropai diesel Smile. 90o gadu vidū ir tik traki liels pieprasījums, ka LR nespēj nekādīgi tikt galā ar pieprasījumu, jo tas ir izaudzis milzīgs pa visu pasauli, jo nav daudz analoģisku auto kuri piedāvātu: lielu telpu salonā, ērtu salonu, augstus griestus, salīdzinoši īsu riteņu bāzi un labu caurgājamību. Un šajā brīdī landrovers jau ražo paralēli Range Rover kam ir tā pati piekare un bāze, tikai zemie griesti, varbūt līdzīgāks jeep cherokee stilam - tādai ikdienas braukšanai tikai pasažieriem. un arvien vēl defenderu līnija. Diemžēl landrovers tieši uz disko netika galā ar pieprasījumu un 95-97 gadu disko ir ne pārāk kvalitatīvi ražoti, jo uz tās pašas līnijas mēģināja izspiest maximālu apjomu, kas atspoguļojās kvalitātē. Tomēr nevar sacīt, ka LR nav pratis uzražot labu auto vai to pārdot. es sacītu, ka disko mierīg stāv blakus jeep cherokee. Citus jeep gan diezvai var pielīdzināt, jo te pēdējā laikā vispār tādi švaki sāk parādīties.
LR pēc diskoI izlaiž disko II, kuram dizainu vizuāli saglabā to pašu diskoI, tā ka nezinātāji parasti pat viņus mierīgi jauc. Tomēr disko II ir pilnīgi cits auto, taču ražots ņemot vērā diskoI lietotāju atsauksmes un ieteikumus. Garāks bagāžas nodalījums, ērtāki durvju rokturi, omulīgāks salons, stabīlāka un miagāka gaita. Taču tieši vizuālais arvien norāda uz tā laika lielajiem panākumiem Smile Un man personīgi - LR šķeit ka arvien vēl atgādina džipus, nedaudz kantaini, nedaudz robustāki. Protams mēs nerunājam par jaunajiem.


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
TheCAT rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Land Rover Evoque Losandželosas atklāšana:

http://www.topgear.com/uk/car-news/range-rover-evoque-live-unveil-2010-11-17

Īstenībā jau smuks tas autiņš ir sanācis. Pakaļu atgādina veco Alfas spaini. super

Nee, nepatik! Landroveri ar Jaguariem man vienmer patika tieshi tapec, ka tie ir bijusi konservativi. bet tagad  Crying or Very sad


Ja Tev LR patīk, tad kapēc Tev tāda nav?


Ļoti vienkārši, jo:
1 - man LR nav vajadzīgs, jo tomer esmu pilsētās iedzīvotājs
2 - es nepelnu tik daudz, lai pirkt vissmukāko 4x4 pasaulē - iepriekšējo Range Roveru Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
TheCAT rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Land Rover Evoque Losandželosas atklāšana:

http://www.topgear.com/uk/car-news/range-rover-evoque-live-unveil-2010-11-17

Īstenībā jau smuks tas autiņš ir sanācis. Pakaļu atgādina veco Alfas spaini. super

Nee, nepatik! Landroveri ar Jaguariem man vienmer patika tieshi tapec, ka tie ir bijusi konservativi. bet tagad  Crying or Very sad


Ja Tev LR patīk, tad kapēc Tev tāda nav?


Ļoti vienkārši, jo:
1 - man LR nav vajadzīgs, jo tomer esmu pilsētās iedzīvotājs
2 - es nepelnu tik daudz, lai pirkt vissmukāko 4x4 pasaulē - iepriekšējo Range Roveru Wink


1- Tie, kas runā, ka viņi ir pilsētnieki un saka, ka LR nav vajadzīgi, bieži vien domā, ka pie mums LV vietām gadās slikti ceļi.
2- Nu, atliek tikai tagad pabeigt maģistratūru un tad gan jau pelnīsi.
 Razz  Razz  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaidam esmu pilniba apmierinats ar SUVu Smile nezinu vai man reali ir vajadzigs istais 4x4

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas man nepatīk suviem, saskaroties ar šķērsli - sniega čupu, krūmiem viņi uzvedas kā jebkurš vieglais, buferi lupatās Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Kas man nepatīk suviem, saskaroties ar šķērsli - sniega čupu, krūmiem viņi uzvedas kā jebkurš vieglais, buferi lupatās Smile


Very Happy crazy

Tiesa vecajam defam ir bleķa buferi - tie tik vienkārši nepadodās...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Kas man nepatīk suviem, saskaroties ar šķērsli - sniega čupu, krūmiem viņi uzvedas kā jebkurš vieglais, buferi lupatās Smile

Ja, bet pabraucot iepriekshejo ziemu ar jaunu Pajero, es sapratu ka lesmu gatavs ziedot visadus blokjus, razdatkas un nopietnus buferus - normalaj vadamibai, ekonomijai un komfortam Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
isti nevaru piedalities sajas diskusijas, nav viedokla, tapec mainu 75 pret Jeep Cherokee naac (pavasari)



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database