Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
156 benzīna patēriņš
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote=Nevajag jau visu laiku gāzēt ka slimam bembistam, bet atrast īsto brīdi izrāvienam un tad atkal "bī kūl!" visiem pa priekšu. Nu vismaz tāda ir mana braukšanas taktika.[/quote]

Ne gluži. Tas jau drizāk atkarīgs, pie kādiem apgriezieniem ātrumu pārslēdz. Bet tā kā mašīnas specifika ir tāda, ka to sāk just tikai pie 3000 apgriezieniem, tad netīk to kloķi pārāk bieži raustīt.

-->elbee
Ātrs - piekrītu, ekonomisks - piekrītu, ass - nekādā gadījumā. Tieši tas ari pie tās mašīnas visvairāk riebjas. Gan stūres brīvgājies, gan aiztures pedāļus spiežot. Pie tam pilnīgi tāpat uzvedas arī tas pats modelis ar 2.4 benzīnu. Jāatceras, ka Volvo sevi pasniedz kā drošāko auto pasaulē, tā kā nav brīnums, ka zviedri ir padomājuši, lai tev pat vēlēšanās ar viņu auto gonkot nerastos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote=Nevajag jau visu laiku gāzēt ka slimam bembistam, bet atrast īsto brīdi izrāvienam un tad atkal "bī kūl!" visiem pa priekšu. Nu vismaz tāda ir mana braukšanas taktika.[/quote]

Ne gluži. Tas jau drizāk atkarīgs, pie kādiem apgriezieniem ātrumu pārslēdz. Bet tā kā mašīnas specifika ir tāda, ka to sāk just tikai pie 3000 apgriezieniem, tad netīk to kloķi pārāk bieži raustīt.

-->elbee
Ātrs - piekrītu, ekonomisks - piekrītu, ass - nekādā gadījumā. Tieši tas ari pie tās mašīnas visvairāk riebjas. Gan stūres brīvgājies, gan aiztures pedāļus spiežot. Pie tam pilnīgi tāpat uzvedas arī tas pats modelis ar 2.4 benzīnu. Jāatceras, ka Volvo sevi pasniedz kā drošāko auto pasaulē, tā kā nav brīnums, ka zviedri ir padomājuši, lai tev pat vēlēšanās ar viņu auto gonkot nerastos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ok, "ass" atceljam. vadaamiibaa vinjsh tieshaam nav ass un stuures briivkustiiba ir paarsteidzosha, bet dzineejs gan ir ass, akselerators asi spaidaas Wink

ar Alfas benziina pateerinju, ja videeji turas +/- 10l robezhaas, viss ir kaartiibaa. dzineeja tilpumam, vecumam nav noziimes. ts 4 cilindru dzineejiem. V6 veel 2l klaat

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ok, "ass" atceljam. vadaamiibaa vinjsh tieshaam nav ass un stuures briivkustiiba ir paarsteidzosha, bet dzineejs gan ir ass, akselerators asi spaidaas Wink

ar Alfas benziina pateerinju, ja videeji turas +/- 10l robezhaas, viss ir kaartiibaa. dzineeja tilpumam, vecumam nav noziimes. ts 4 cilindru dzineejiem. V6 veel 2l klaat


Nafig V6 klaat 2L? V6 tak teeree tikpat cik TS! Chetriem cilindriem vispaar tak nav jeegas! (tm) Mr. Green

Un par Volvo... Nu tas ir pisec shitaa pateikt hammer Volvo (dajebkaads, kaut S60R) esot super - aatrs, ass un kaads veel tur... aiwa


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
ok, "ass" atceljam. vadaamiibaa vinjsh tieshaam nav ass un stuures briivkustiiba ir paarsteidzosha, bet dzineejs gan ir ass, akselerators asi spaidaas Wink

ar Alfas benziina pateerinju, ja videeji turas +/- 10l robezhaas, viss ir kaartiibaa. dzineeja tilpumam, vecumam nav noziimes. ts 4 cilindru dzineejiem. V6 veel 2l klaat


Nafig V6 klaat 2L? V6 tak teeree tikpat cik TS! Chetriem cilindriem vispaar tak nav jeegas! (tm) Mr. Green

Un par Volvo... Nu tas ir pisec shitaa pateikt hammer Volvo (dajebkaads, kaut S60R) esot super - aatrs, ass un kaads veel tur... aiwa


tu tur biji? D5 diizels iet labaak par jebkuru 4 cilindru Alfas benziinnieku jau taapeec vien, ka tas dod 400Nm pie 2.5 shtukaam. un automaatiskaas kaarbas paarnesumi un paarsleegshanaas rezhiimi man shkjita ideaali piemeeroti griezes momenta liiknei. savukaart seedpoziicija un sajuutas pie stuures S60 ir tik pat eertas un labas kaa 5 seerijas BMW e39, kas, manupraat, ir taads kaa vadiitaaja eertiibas etalons. tas D5, ar kuru braucu, bija uz zemprofila riepaam, maksimaali iespeejamo apriikojumu, mosh pat kaukaads spoooorta, nez, bet tieshaam ir super nu, pameegjini pats. stuures reakcijas gan ir nesaprotamas vinjiem, un vienmeer taadas bijushas. un es jau teicu, ka "ass" atsaucu.

ps: mle, ka 7dien tam ogam nodoshu vienu automaata kaartu ar gumijas bumbinjaam. zb jau grudaks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nafig V6 klaat 2L? V6 tak teeree tikpat cik TS! Chetriem cilindriem vispaar tak nav jeegas! (tm) Mr. Green


veelies parunaat par 1.20Ls jeegu?

nee, es jau juutu, sha saaksi gruziit, ka jaapeerk jaunas Alfas ar ekonomisko 4 cil dzineeju un fantastisko alfatex seedeklju paarklaajumu, jo tad var ie fuck latu divdesmit un pusdienaas reizi nedeeljaa panjemt pie frii arii kechupu pmd



Pēdējoreiz rediģējis elbee Thu Mar 29, 2007 3:54 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nezinu. Es tur biju, ar to D5 3 dienas braucu. Viņš neiet labāk par manu 4-cilindru alfu nesitams tieši savas pensionāriskās ātrumu pārslēgšanas dēļ. Ērtību ziņā - cruise, protams, ir baigā lieta, bet šofera beņķis man biški žiguļa laikus atgādina, kad pēc 500-600km mugura sāk sāpēt.
Bet tur es neesmu rādītājs - neesmu no īsajiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
oficiaalaas sekundes ir ljoti liidziigas, Alfaam 8.2~8.5, Volvo 8.3 hmm


bet nu lab, suuc ar to volvo, jabrauc uz laukiem galja pacept, alfas pateerinjsh pameeriit, shodien pilseetas un biznesa pietiek Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
Nafig V6 klaat 2L? V6 tak teeree tikpat cik TS! Chetriem cilindriem vispaar tak nav jeegas! (tm) Mr. Green


veelies parunaat par 1.20Ls jeegu?

nee, es jau juutu, sha saaksi gruziit, ka jaapeerk jaunas Alfas ar ekonomisko 4 cil dzineeju un fantastisko alfatex seedeklju paarklaajumu, jo tad var ie fuck latu divdesmit un pusdienaas reizi nedeeljaa panjemt pie frii arii kechupu pmd


Ko piepisies tam alfatexam? Man likas, ka to jau zamjalji piip Nu nekas. Shauju es preciizi. aiwa tev buus sveetdien ar visu tavu jedrjono aadas salonu shura

Vispaar es nevis par 1.20Ls jeegu te, ja. Turklaat tie 1.20Ls ir uz 100km! Varbuut kaadam tas ir svariigi. Man pofig. Es par to, ka mees man liekas diezgan veesi pieraadiijaam, ka 2 piekrautas Alfas, ar TS un ar 3.0V6, eed absoluuti vienaadi. Nu labi, maneejaa varbuut bija par kaadiem 50kg smagaak piekrauta, bet nu principaa. Ekonomija tam TS ir tikai, braucot tukshaa pa shoseju ljoti mieriigi vai miicoties pa pilseetu (arii ljoti mieriigi).

Un par volvo 400Nm... 159 JTDm 2.4 arii ir 400Nm. Un 200Hp. Bet tie redz kundzinjam nepatika piip


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
ok, "ass" atceljam. vadaamiibaa vinjsh tieshaam nav ass un stuures briivkustiiba ir paarsteidzosha, bet dzineejs gan ir ass, akselerators asi spaidaas Wink

ar Alfas benziina pateerinju, ja videeji turas +/- 10l robezhaas, viss ir kaartiibaa. dzineeja tilpumam, vecumam nav noziimes. ts 4 cilindru dzineejiem. V6 veel 2l klaat


Nafig V6 klaat 2L? V6 tak teeree tikpat cik TS! Chetriem cilindriem vispaar tak nav jeegas! (tm) Mr. Green

Un par Volvo... Nu tas ir pisec shitaa pateikt hammer Volvo (dajebkaads, kaut S60R) esot super - aatrs, ass un kaads veel tur... aiwa


tu tur biji? D5 diizels iet labaak par jebkuru 4 cilindru Alfas benziinnieku jau taapeec vien, ka tas dod 400Nm pie 2.5 shtukaam. un automaatiskaas kaarbas paarnesumi un paarsleegshanaas rezhiimi man shkjita ideaali piemeeroti griezes momenta liiknei. savukaart seedpoziicija un sajuutas pie stuures S60 ir tik pat eertas un labas kaa 5 seerijas BMW e39, kas, manupraat, ir taads kaa vadiitaaja eertiibas etalons. tas D5, ar kuru braucu, bija uz zemprofila riepaam, maksimaali iespeejamo apriikojumu, mosh pat kaukaads spoooorta, nez, bet tieshaam ir super nu, pameegjini pats. stuures reakcijas gan ir nesaprotamas vinjiem, un vienmeer taadas bijushas. un es jau teicu, ka "ass" atsaucu.

ps: mle, ka 7dien tam ogam nodoshu vienu automaata kaartu ar gumijas bumbinjaam. zb jau grudaks


ja jau iet labāk, tad kapēc šis 100kmh sasniedz 9.5sec? ar automātu 9.9?
un Ogas wagons 8.2?

var jau būt, ka kautkādā intervālā 30-70 viņš tiešām izceļ ātrāk, bet kopumā skaitļi rāda ko citu  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un ja jau tas volviizers ir tik reaali labs verkjis, kaadeelj elbee nebrauc ar taadu, bet ar pajaatu 166? smokin


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vo razveli ģemagogiju  shura
kak raz sanāca uzmērīt - 530km ar bāku sanāca nobraukt, tad vienkārši jau zapravka pa ceļam gadījās... nu koroč ir kaut kādi 12l. 70% pilsēta, 25% ārpus, pārējais - offroad  Laughing
man gan 155  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Oga"]Un ja jau tas volviizers ir tik reaali labs verkjis, kaadeelj elbee nebrauc ar taadu, bet ar pajaatu 166? smokin[/quote]tapeec ka pajaata 166 ir miiljaaka par jebkuru penshu VOLVO Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
exactly!
Un, galu galaa, ja tik ljoti gribas paslaveet volvo un diizeljdzineejus, tad shiet ir iistaa vieta Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jau šī tēma ir izrunāta un pārrunāta n-tās reizes, ir jāizveido tāda, kā informatīvā lappa, lai katrs nepārprasa!!!! teiksim- "viss kas jāzin par Alfu vai iegādājoties AR" un tur iekļaut, ka vidējais patēriņš mazāks par 12l/100 nu nekādi nebūs  Embarassed
es ar savu vidējo mazāk par 12 nevaru izdabūt!! i to uz šosejas braucu mierīgi līdz 110km/h !!! bet nu bieži gadās, ka blakus apstājās kāds BMW un tad nākas ierādīt vietu  yo  vai pa nakti vizinoties laikam vidējais nav mazāks par 16  Razz  mums Jelgavā uz visu pilsētu 1-2 brigādes mentu  yo  pagaidi, kad šie vakariņos vienā un tajā pašā tankā un tik pedāli grīdā  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database