Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Par Alfa 156 vai 159 iegādi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nem to, kas patik, nemot vera, ka ta ir Alfa, lai nesanak ka te daziem labiem, kaut ko paker, izradas, galigi nepatik, pec tam katru reizi skatoties uz to masinu piemetas vemsana, caureja… par tadu cenu ka nopirki, pardot vairs nevar. Beigas vien punki un asaras… emo

Par 2.2 motoru. Tas ar sikam izmainam ir plasi pielietots Opel automasinas jau sen, Alfa no vina izspeiz biski vairak jaudas, bet pamata dzelzis ir tas pats, ipasu problemu ar to patiesiba nav. Vismaz salidzinajuma ar Alfas 2.0 16v dzineju var teikt, ka 2.2 ir superuzticams. Vieniga vaja vieta ir lidz galam nepardomata kedes ellosanas sistema un ellas mainas intervalu attieciba. Tapec masinam, kas tiek dzenatas pa pilsetu, kam reti maina ellu, medz izdilt kede, nobidas iepludes izpludes fazes, motora vadiba sarauj kludas, labakaja gadijuma deg check engine, sliktakaja masina sak darboties servisa rezima, tatad neiet. Bet nav ta, ka kaut kas peksni plist, un jamaina motors, ka veco TS motoru gadijuma. Vienkarsi jaatlicina kadi 200~300ls un jabrauc uz servisu. It ka reizi 3~5 gados un/vei ik pa 60~100k km tas nav nekas baigi traks, ne?

Mana skatijuma galvena problema ar 2.2 motoru ir ta, ka dizelmotori v ienkarsi ir labaki, attieci nav isti motivacijas izveleties dzineju, kas ~1800kg smagai masinai tas ir tads pasvaks, bet degvielu gan ed dusigi. 2.4 dizelis iet labak un ed mazak, 1.9 dizelis iet tapat un ed 2x mazak. Ja nu vienigi gribas Selespeed karbu un salidzinosi pavecu, bet svaigu auto. Dizeli bus vairak braukusi…

Ta, kas stav Wess, ir tiesam laba masina, bet tas, ka gada laika neviens par to nav interesejies, laikam uz kaut ko norada. Masinas ar benzina dzinejiem pie mums nav popularas un no robotizetajam karbam cilvekiem ir bail. Var izmantot situaciju, nosist cenu un nemt ciet, ja tas ir tas, ko gribas naac Bet jabut 100% parliecibai, ka ta ir ta ista masina, preteja gadijuma jalasa tas, ko rakstiju sakuma naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paldies par tiešām situāciju atvieglojošu komentāru! un topika maiņu   Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es vienmēr uz 159 skatījos skeptiski, bet pabraucot 2 ned. tas auto man iepatikās
Kur velku ?
Auto pirms pirkšanas vajag notestēt un nevis pasēdēt un vienu kvartālu nobraukt, bet savā ikdienas maršrutā nedēļu pabraukāt un vismaz vienreiz līdz Liepājai aizbraukt !


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Es vienmēr uz 159 skatījos skeptiski, bet pabraucot 2 ned. tas auto man iepatikās
Kur velku ?
Auto pirms pirkšanas vajag notestēt un nevis pasēdēt un vienu kvartālu nobraukt, bet savā ikdienas maršrutā nedēļu pabraukāt un vismaz vienreiz līdz Liepājai aizbraukt !

diemžēl šādu opciju neviens pārdevējs nepiedāvā  Laughing  Laughing bet tā būtu jābūt ar visām markām un modeļiem! pie mums laikam vairāk kā uz 1dienu testa braucienu nepiedāvā pat jaunajiem modeļiem Sad

bet par 159 man izbraucot vienu kvartālu ir radies iespaids, ka daudzi mezlgi kopēti (un tie labākie) no VW passat B6 jo sanāca kādu laiku ar tādu pabraukt. bet nu pa lielam tās ir tehniskas detaļas kā kloķi pie stūres (logu tīrīšanas kloķis, kruīzs, gaismu kloķis, pedāļu dizains un izvietojums, bagažnieka interjers un citi sīkumi. nu tas tāds subjektīvs iespaids.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
arba rakstīja:
Es vienmēr uz 159 skatījos skeptiski, bet pabraucot 2 ned. tas auto man iepatikās
Kur velku ?
Auto pirms pirkšanas vajag notestēt un nevis pasēdēt un vienu kvartālu nobraukt, bet savā ikdienas maršrutā nedēļu pabraukāt un vismaz vienreiz līdz Liepājai aizbraukt !

diemžēl šādu opciju neviens pārdevējs nepiedāvā  Laughing  Laughing bet tā būtu jābūt ar visām markām un modeļiem! pie mums laikam vairāk kā uz 1dienu testa braucienu nepiedāvā pat jaunajiem modeļiem Sad


Paņem nomā, varēsi kārtīgi izbraukāties. Rudenī vienu 159 varēja dabūt iekš ss.lv, varbūt vēl tagad ir pieejams.. (http://www.ss.lv/msg/lv/transport/transports-rent/cars/edfmk.html)  
Kā reiz automāts..droši vien, ka aprunātais 2.2 dzinējs..
ok, būs jāsamaksā 25 naudiņas dienā, bet labāk tas, nekā pēc tam nožēlot, ja neiepatīkas..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/crosswagon/dgbxb.html
ir kādam informācija par šo konkrēto a/m??? rīt vedu uz novērtēšanu un ja paveiksies pēc jaunā gada manējā  Rolling Eyes  Cool  party

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/crosswagon/dgbxb.html
ir kādam informācija par šo konkrēto a/m??? rīt vedu uz novērtēšanu un ja paveiksies pēc jaunā gada manējā  Rolling Eyes  Cool  party

Šo mašīnu zinu ļoti labi. Ir šādi tādi sīkumiņi, bet pa lielam labs pirkums var būt.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja tas ir tas max pilnais ar adu apvilktiem paneliem, tad visu muzu bijis Latvija, un pamatigi remontets jau kops pirmas dienas. Leti var pirkt, bet domaju, ka problemas sagaidamas lidzigas ka tam calim, kas nopirka Latvija braukto melno Crossu.

Lai ari masina samera svaiga, tomer kadas vismaz 7 musu ziemas ta ir nobraukusi, verts apskatit virsbuvi, ari no apkakas, arkas, pusramjus, vai gadijuma nav rusa sametusies. Mazliet aprusejusi ir ok. Ja blekis vietam ir tads cagans un saslanojies, tad tas jau ir beigts, slieksni medz izruset, sturi pie prieksejo ritenu arkam. Var jau pirkt ari tadu masinu, bet nu kartigi jaizver plusi un minusi...


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par 159 2.2 es teiktu ta: elbee ir 100% patiesiba, bet ja negrib dizeli mazu nobraukumu, vai citu apsverumu del, bet facelift ar 1.8Turbo nevar atlauties, tad tas 2.2 nav nemaz tik slikts. Nevar teikti, ka tas auto neiet... iet ne sliktak par 156 ar 2.0 JTS - biku trukst emociju, bet iet pietiekami labi. Paterins ap 11-14 litriem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man, kaa laikam tam domaatajam chalim ar melno crossu, tieshaam neliekaas, ka ir bijushas baigaas probleemas, ja njem veeraa, ka taa ir Alfa (lai gan man nekas citas nav bijis ka 156 un CW). Vienkaarshi tam auto truukusi miilosha roka Wink Driizumaa buus paraugCW @ LV Wink
P.s. Pardon par maniem n-tiem aliem drink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marciss rakstīja:
Vienkaarshi tam auto truukusi miilosha roka Wink:


Labi pateikts. Es nesaprotu, kā var paņemt jaunu mašīnu, pa 30 štukām līzingā, un to galīgi nežēlot... Es to saku, jo savējo arī pirku no "pirmajām" rokām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vienkarsi Latvija ir parak skarbi apstakli, nav celu, ir mitrs un sals, masinas parsvara tiek izmantotas isiem, bet daudz un regulariem ikdienas braucieniem uz darbu, skolu, veikalu...


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gunča rakstīja:
marciss rakstīja:
Vienkaarshi tam auto truukusi miilosha roka Wink:


Labi pateikts. Es nesaprotu, kā var paņemt jaunu mašīnu, pa 30 štukām līzingā, un to galīgi nežēlot... Es to saku, jo savējo arī pirku no "pirmajām" rokām.


Var un kā vēl! Ja tu labi apzinies, ka auto tev kalpos tikai konkrētos četrus vai piecus gadus, kamēr maksā bankai un, kamēr garantija, tad patiesībā nav nekādas motivācijas ar šo spēkratu maigoties. Vēl jo vairāk, ja tas ir operatīvais līzings un pat par pārpalikuma realizāciju galva nav jālauza.  :ezelis:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Ja tas ir tas max pilnais ar adu apvilktiem paneliem, tad visu muzu bijis Latvija, un pamatigi remontets jau kops pirmas dienas. Leti var pirkt, bet domaju, ka problemas sagaidamas lidzigas ka tam calim, kas nopirka Latvija braukto melno Crossu.

Lai ari masina samera svaiga, tomer kadas vismaz 7 musu ziemas ta ir nobraukusi, verts apskatit virsbuvi, ari no apkakas, arkas, pusramjus, vai gadijuma nav rusa sametusies. Mazliet aprusejusi ir ok. Ja blekis vietam ir tads cagans un saslanojies, tad tas jau ir beigts, slieksni medz izruset, sturi pie prieksejo ritenu arkam. Var jau pirkt ari tadu masinu, bet nu kartigi jaizver plusi un minusi...


jā ir pilnā ar ādas paneli! un uz aprēķināto noskrējienu ~2300 km rāda vidējo 6,0 l/100km, kas manuprāt norada uz mierīgu braukšanu, turklāt mašīna izmantota bērnu saudzīgai pārvadāšanai un mazas iespējas ka ar to ir gāzts un spridzināts... kopumā man patīk  ihaaaaa
tikai jādomā būs par parkinga sensoru remontu, kautkur kautkāds kontakts nav un nestrāda... bet kautka līdz šim esmu nobraucis savus 10 gaduz bez tādiem, gan pacietīšos  Razz

paldies visiem par padomiem Smile dalīšos iespaidos un likstās vēlāk  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pag pag, sanaak esi pievienojoies exkluziivajam CW klubam? yo
:galva_shodien_nestraadaa:  Laughing
Parkingi man mitraa laikaa regulaari piixt nevietaa Wink Driizaak prasaas atsleegt pilniibaa nevis kko dariit lietas labaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database