Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Dzesesanas sistemas problema.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pa brivdienam tiku paskatities kas isti vainas, konstateets- udenssuknis stradaa, cirkulacija ir, tikkai problema kur uz bacoku ir atplude, ik pa laikam ienak gaisa burbulisi, ka rezultata sakrajas gaiss sistema un nak tosols ara. Ir risinajumi sadai problemai?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jāmaina galvas blīve? varbūt jāslīpē galva..


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja spiediens nav liels, kurs sakrajas, tad parbaudi pasu korki izplesanas traukam, iespejams tad ir noblokejies un neizlaiz lieko spiedienu lauka, lidz ar to sakapj parak liels spiediens un pus ara kur vieglak tam tikt lauka.

Si broblema ir biezi noverojama bmw wv audi.. bet nu alfai neesmu pats nekad noverojis sadu problemu, bet nu slotaskats ari vienreiz muza sauj.. Wink paarbaudi korki, ja tas labs, tad visticamaak galva.

Korki vari parbaudiit tajaa papuusot, vai arii ja nesanaak hermetiski iepust korkii tad iztiiri un papeeti vinju, varbuut kkadi sudi sakrajusies, vai ari nosleedzot virsmu kka gumija nepareizi nosledzas un blokee spiediena ventiili, liec lieta galvu! Wink


Ja ar korki viss ok. tad pie dabojosa motora, paveero kas notiek ar atgazem kaut vai, atverot izplesanas trauku un aiztaisot, ja aiztaisot paradas lielaki dumi pa izputeju tad visticamak bus jacelj nost galva..!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esmu pienemis domu ka jacel bus galvas nost, jo ja pat ruuc ar atvertu korki, tad peeksni tosola limenis sak celties un sak naakt ara pa bacoku. Cerams ka pie vainas galvas blive.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Riky rakstīja:
Esmu pienemis domu ka jacel bus galvas nost, jo ja pat ruuc ar atvertu korki, tad peeksni tosola limenis sak celties un sak naakt ara pa bacoku. Cerams ka pie vainas galvas blive.

Готовься шлифовать голову

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es reiz dēļ korķa Subāram motoru nomainīju, bļa...  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfa146 rakstīja:
Riky rakstīja:
Esmu pienemis domu ka jacel bus galvas nost, jo ja pat ruuc ar atvertu korki, tad peeksni tosola limenis sak celties un sak naakt ara pa bacoku. Cerams ka pie vainas galvas blive.

Готовься шлифовать голову
Reizēm ar slīpēšanu ir par maz. Tikai noslīpēt un likt atpakaļ var gadīties zemē nomesta nauda, kas var pārvērsties atkārtotā procedūrā ar papildu detaļu maiņu. Loterija, tā teikt.
Kur tieši bija plaisa, cik liela tā bija un kurā kantorī galva tika sametināta, man ziņu nav, bet aprobežoties ar galvas slīpēšanu un blīves maiņu ir riskanti. Ir vēts piemaksāt jau sākumā un notestēt, vai nav plaisas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
alfa146 rakstīja:
Riky rakstīja:
Esmu pienemis domu ka jacel bus galvas nost, jo ja pat ruuc ar atvertu korki, tad peeksni tosola limenis sak celties un sak naakt ara pa bacoku. Cerams ka pie vainas galvas blive.

Готовься шлифовать голову
Reizēm ar slīpēšanu ir par maz. Tikai noslīpēt un likt atpakaļ var gadīties zemē nomesta nauda, kas var pārvērsties atkārtotā procedūrā ar papildu detaļu maiņu. Loterija, tā teikt.
Kur tieši bija plaisa, cik liela tā bija un kurā kantorī galva tika sametināta, man ziņu nav, bet aprobežoties ar galvas slīpēšanu un blīves maiņu ir riskanti. Ir vēts piemaksāt jau sākumā un notestēt, vai nav plaisas.


Protams.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ko, pabiju servisā, pats paskatijos kas notiek motortelpā, skaidrs viens, galvas blīves vienkarši sapuvušas, Smile No sākuma baidīja fakts ka varētu kkur blokā būt kāda plaisa, bet re kā, atjaucot motoru vaļā izrādās, ka motoram ir gilzes,. forši, esmu apmierināts ka man ir 2.5v6 Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database