Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
AR 156 termostats
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.siltsauto.lv/produkti/cenas-kalkulators.html  uzlik sito un dizelisti kap siltas masinas un aizmirst tadu lietu ka sals un sniegs  naac  gribi komfortu tad ari maksa  naac  shura


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
Norkis rakstīja:
elbee rakstīja:
man liekas, ka manam 1.9 ari nekadas papildus sildisanas nav, ir baigi auksti kamer nesak normali vilkt emo sobrid man ir skaidrs, ka tas ir reals dizelu minus. nevari no rita pieskilt, ieslegt pecku uz logiem un kamer pipejot tiri sniegu logi jau atkususi. figu, nav noticis pilnigi nekas, klima pat pust nav sakusi, jo tas klucis i nedoma silt down

Tev ventilatora pūšanas režimam ir funkcija pūšana uz priekšejo logu un uzrakstu MAX? Ieslēdzot šo režīmu ieslēdzas kondicionieris, aizmugures stikla apsilde un kvēksveces uz pečku. Salons uzsilst diezgan ārti.
FL man skiet ka bija tur nedaudz citadi bet principa vajadzetu but lidzigi  Rolling Eyes  bet jebkura gadijuma auto rezims der tik tad kad jau motors uzsilis  Rolling Eyes  no rita kamer jakause logi tikmer visu uz max bez "auto" Rolling Eyes

Man kamēr kasa logus, arī ar MAX nekas nepūš. Kaukāda automātika. Bik pabrauc un pēc brīža sāk pūst ar pilnu klapi, AC, aism loga apsildi un moš vēlakuko.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
koijotins rakstīja:
Norkis rakstīja:
elbee rakstīja:
man liekas, ka manam 1.9 ari nekadas papildus sildisanas nav, ir baigi auksti kamer nesak normali vilkt emo sobrid man ir skaidrs, ka tas ir reals dizelu minus. nevari no rita pieskilt, ieslegt pecku uz logiem un kamer pipejot tiri sniegu logi jau atkususi. figu, nav noticis pilnigi nekas, klima pat pust nav sakusi, jo tas klucis i nedoma silt down

Tev ventilatora pūšanas režimam ir funkcija pūšana uz priekšejo logu un uzrakstu MAX? Ieslēdzot šo režīmu ieslēdzas kondicionieris, aizmugures stikla apsilde un kvēksveces uz pečku. Salons uzsilst diezgan ārti.
FL man skiet ka bija tur nedaudz citadi bet principa vajadzetu but lidzigi  Rolling Eyes  bet jebkura gadijuma auto rezims der tik tad kad jau motors uzsilis  Rolling Eyes  no rita kamer jakause logi tikmer visu uz max bez "auto" Rolling Eyes

Man kamēr kasa logus, arī ar MAX nekas nepūš. Kaukāda automātika. Bik pabrauc un pēc brīža sāk pūst ar pilnu klapi, AC, aism loga apsildi un moš vēlakuko.

Steidzies lēnām, ļauj nedaudz uzsilt dzinējam. Ventilators lēnām kāpina apgriezienus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man liekas, ka manam 1.9 ari nekadas papildus sildisanas nav, ir baigi auksti kamer nesak normali vilkt emo sobrid man ir skaidrs, ka tas ir reals dizelu minus. nevari no rita pieskilt, ieslegt pecku uz logiem un kamer pipejot tiri sniegu logi jau atkususi. figu, nav noticis pilnigi nekas, klima pat pust nav sakusi, jo tas klucis i nedoma silt down


Bez papildsildītāja ir emo

Manai alfai ir elektriskais salona gaisa piesildītājs. Man uz radara uzlikts lai rāda "voltus" un baigi labi redz kā tas sūc darbojas
Kamēr motora termometrs nav izkustējies, sildītājs ir nosēdinājis visu sistēmu līdz 12,5 v un neko citu neļauj darbināt - ne siltos sēdekļus 45 ne pakaļlogu. Ventilātors "auto" režīmā kko slinku pūš
Kad motors iesilst, uzreiz spriegums palielinās līdz 14,2, sāk kust pakaļstikls un paša pakaļu arī sāk sildīt. Wink
"+" nerij soļķi
"-" čakarē accu, jo man bieži sanāk, ka pie pirmā siltuma parādīšanās esmu jau atbraucis un accu nepaspēj sakopties
un tomēr ir mazliet lēnāks nekā webastas papildisldītāji

Pa lielam, webastas ir 2 veidu
1. papildus sildītājs, kurš darbojas tikai tad kad motors rūc. Tāds bija LR un ir volgonā. Starta brīdī, protams viss pa skarbo 45, bet nu vismaz salonu ātri piesilda arī pa korķiem mīcoties
2. pilnīgā autonomka, kurai ir savs tosola sūknis. Tā var darboties bez motora, ar ieliktu taimeri vai tālvadību, cik nu kuram $ ir.
Šamai arī viena uwaga ir - pečkas ventilators un tosola sūknis var nosēdināt akumulatoru. Motors var būt silts, bet starterim krunkas pietrūks emo

Tagad volviķī lietoju elektrisko, ar taimeri. Ja ir rozete - pats labākais variants super


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
MartinsT rakstīja:
no rītiem lietoju to max režīmu, ir ok  super
benziniekam tak nav nekadu problemu  Wink  3-5 minutes un logi vala  Wink  Vilsonam ar Webasto vispar noteikti halava  Rolling Eyes  iestadi laiku cikos un no rita iekap jau silta masina  Wink

Vilsonam ar Webasto ir vše haļava,būtu vēl lielāka haļava ja būtu laiks aizbraukt līdz Webasto čaļiem,lai jamie nodzēš kļūdas,a to tā pečka strādā tikai manuālajā režīmā.saprogrammētie režīmi nestrādā jo ir ierauta kļūda par zemu akū uzlādi emo


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
koijotins rakstīja:
MartinsT rakstīja:
no rītiem lietoju to max režīmu, ir ok  super
benziniekam tak nav nekadu problemu  Wink  3-5 minutes un logi vala  Wink  Vilsonam ar Webasto vispar noteikti halava  Rolling Eyes  iestadi laiku cikos un no rita iekap jau silta masina  Wink

Vilsonam ar Webasto ir vše haļava,būtu vēl lielāka haļava ja būtu laiks aizbraukt līdz Webasto čaļiem,lai jamie nodzēš kļūdas,a to tā pečka strādā tikai manuālajā režīmā.saprogrammētie režīmi nestrādā jo ir ierauta kļūda par zemu akū uzlādi emo
vai tik nav ta ka tu jau vismaz gadu brauc dzest to kludu  shura


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man zaļajai ir tāds Webasto kam ir saprogrammējamie taimeri(3 laiki),silda gan salonu,gan motoru.ir salonā vadības pults un ir tālvadības pults,kuru gan vāciets bij padirsis.akuu jams nezinu gan vai var nosēdijāt jo vismaz manējai ir tāda fīča,ka jamā pirms sāk topīt notestē akuu stāvokli un ja gadienā Webasto izdomā,ka akuu stāvoklis ir aizdomīgs,tad jams ierauj kļūdu un nestartējas.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
vilsons rakstīja:
koijotins rakstīja:
MartinsT rakstīja:
no rītiem lietoju to max režīmu, ir ok  super
benziniekam tak nav nekadu problemu  Wink  3-5 minutes un logi vala  Wink  Vilsonam ar Webasto vispar noteikti halava  Rolling Eyes  iestadi laiku cikos un no rita iekap jau silta masina  Wink

Vilsonam ar Webasto ir vše haļava,būtu vēl lielāka haļava ja būtu laiks aizbraukt līdz Webasto čaļiem,lai jamie nodzēš kļūdas,a to tā pečka strādā tikai manuālajā režīmā.saprogrammētie režīmi nestrādā jo ir ierauta kļūda par zemu akū uzlādi emo
vai tik nav ta ka tu jau vismaz gadu brauc dzest to kludu  shura

aha emo


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kā ir ar to webasto lielos  -
pielaist auto nav vieglāk ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
kā ir ar to webasto lielos  -
pielaist auto nav vieglāk ?

nu kā,man ir tā,kad ja ar akuu viss ir ok tad es ieprogrammēju laiku no rīta un tad kad es iesēžos auto,tad salons jau ir silts un motors ar ir jau silts un tad principā sanāk tā,ka tu startē siltu motoru-anifrīzs ir silts,motora eļļa arī.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jautājums bija tāds
ja salā aku nepietiek , lai iegrieztu dzinēju, vai viņam pietiek to auto uzsildīt ?
kas tev to dzinēju silda ? elektrība ? vai kaut kāda benzīna krāsniņa ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
kā ir ar to webasto lielos  -
pielaist auto nav vieglāk ?


http://www.youtube.com/watch?v=Bi4I8yFaAAs&feature=related

Padomā, ja tev ir karterī kkas tāds kā kreisajā malā - cik ātri to var dabūt līdz galvai emo


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
kā ir ar to webasto lielos  -
pielaist auto nav vieglāk ?
ir  Wink  man webasto vieta butu sausa garaza bet slinkums tirit katru dienu tos baltos meslus  Embarassed  pietiek jau ar to ka pie vienas garazas ir jatira katru ritu normala izmera pagalms  Rolling Eyes  bet ar lielo lapstu jeb "jumzu" bez 10 litriem selerkas nav isti ko iesakt  emo  tapec ar to tiek tirits tikai tad kad nav kur saskipelet sniegu  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
jautājums bija tāds
ja salā aku nepietiek , lai iegrieztu dzinēju, vai viņam pietiek to auto uzsildīt ?
kas tev to dzinēju silda ? elektrība ? vai kaut kāda benzīna krāsniņa ?

dzinēju silda Webasto kas darbojas uz benzīnu un+elektrība.elektrību patērī tik cik pašam Webasto elektronikai vajag nu un tik cik salona apsildes ventilatoram un Webasto tosola sūknītim,tas droši vien arī uz elektrības strādā.
a ar to akuu ir tā,ka ja Webasto izdomās,ka akū ir par vāju,lai piestartētu dzinējau,jamā nemaz neslēgsies iekšā,ieraus kļūdu un kamēr tā netiks nodzēsta Webasto automātiskajā režīmā nestrādās,tikai manuālajā.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
jautājums bija tāds
ja salā aku nepietiek , lai iegrieztu dzinēju, vai viņam pietiek to auto uzsildīt ?
kas tev to dzinēju silda ? elektrība ? vai kaut kāda benzīna krāsniņa ?
benziniekam benzina krasnina, dizelim dizela krasnina  Wink  gluzi ka smagajos  Wink  tie furisti kas pa naktim gul masina tacu visu nakti nedarbina motoru bet gan webasto krasninas  Wink  klusu un silti  Rolling Eyes

p.s zapinam jau no rupnicas nak sava veida vebasto  Laughing  jo tiem pecka strada ar benzinu  Wink  tiesa tere gan viniem ta iekarta +/- 3 litrus stunda  shura  shura


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database