Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Stūres pastiprinatāja sūknis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
tas nav nožēlojami, tas ir skumji Smile

MartinsT avatars gan teiktu, ka ir nožēlojami... очень прискорбно Laughing


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekrītu.
Tā arī ir,ka te SS.LV atrod lētāko un priecājas par veiksmi un teiciens,,mācamies no ķļūdām,, te galīgi nav vietā.
Ir ,,aitas,, un ir ,,cirpēji,, Katrai mašinai ir ,,savs ,, pircējs
Nebūtu mēs(domāju sevi)   Smile nebūtu Latvijā auto biznesa Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
arba rakstīja:
tas nav nožēlojami, tas ir skumji Smile

MartinsT avatars gan teiktu, ka ir nožēlojami... очень прискорбно Laughing


bet es teikšu, ka tas nav ne nožēlojami ne skumji. stulbi gan  naac  ja vien neesi rtu mehāniķos studējošs čalis ar daudz brīvo laiku un vēlmi visu laiku ko skrūvēt  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
N&N rakstīja:
Paldies Smile
Es tomēr labāk likšu lietotu.Esmu jau tik daudz tajā Alfā ielicis naudu cik pa pus dzīvi neesmu pārējās mašīnās salicis Smile
bet mašinas man ilgāk par 2 gadi neturās.
Man patīk Alfa - nenoliegšu,ļoti patīk,bet tas nav izturams - mēnesī reizi remonts.
Var  būt man trāpijās jau ,,nojāta,, mašīna,bet teikšu tā - viņa ir skaista,bet neuzticīga.....

Ps    Nevienu negribu aizvainot...

hmm.
es vot lasu te forumā un nesaprotu kas ar jums čaļi ir ko jūs ar tām mašīnām darat,ka jums viņas ir katru mēnesi jāremontē.man šķiet,ka ir tā,ka esat nopirkuši vislētāko kas bij pārdošanā un līdzarto tur nekas labs nebūs un būs jāremontē viss pēc kārtas,vai arī remotējat ar sūdīgām-vislētākajām detaļā.
es godīgi sakot tā uz ātro pat neatceros kad kautko savai mašīnai pēdejo reizi remontēju.
un vēl ko esu novērojis~pēdejo pusgadu,cilvēki papriekšu nopērk auto,bieži vien tumsā un tikai pēctam kautkad brauc uz servisu ar žēlabainu seju žēlojoties-paskatieties kas un kā,šķiet,ka auto neiet kā vajadzētu.un tad tur atklājas vesela plejāde ar iepaidīgiem el.defektie,par piekari nemaz nerunāsim.kad cilvēkam uzdodu vienkāršu jautāju-kā Jūs tā,nopērkat auto un pat nepārbaudat ko pērkat!?pārsvarā cilvēkiem atbildes nav.
tas ir nožēlojami.


+10000
nopērkot nojātu 156 ar 300.000 protams ka reizi mēnesī ir kaukas jātaisa...vai arī uzreiz jāiegulda 2000Ls lai savestu visu ideālā kārtībā, kas protams ir par dārgu. Jo DAUDZ mezglu ir vienkārši savu jau nokalpojuši!!!!
Lietoju savu pirmo alfu pašlaik 8 mēnešus, 23.000km. (Nobraukums 135.000) Savedu kārtībā to kas bija beigts (jo vācietis pārdod auto tad kad tas ir jāpārdod) un viss. tpfu,tpfu,tpfu, nemazāko gļuku, čekēndžinu utt utjp. Nu ok, tādas lieta skā termostau, bremžu  šļaukas utt pērku jaunas nevis lietotas.....
Tā nu rezumē- auto kā auto.... bet braukt ir PRIEKS, gaidu ZIIIIIEEEMMUUUUUUUU!



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un tai pat laikā, kā redzams sludinājumos arī labi uzturētu 156 nevar pārdot par diži lielāku ciparu, kā nojātu.
Un tepat blakus topikā viens kadrs atzina, ka gandrīz visas mašīnas pircis par cenu, kas mazāka par mēnešalgu, par kaut kādiem servisu testiem pērkot nemaz nerunājot. Un nelikās ka viņš būtu bijis ļoti nelaimīgs vai sūdzētos, ka viss visu laiku lūzt.
Un pat nopērkot nenojātu mašīnu par nekrīzes cenu, viņa pirmajā nedēļā var noplīst uz summu kas lielāka kā iegādes cena.
Tā ka lietots auto vienmēr ir loterija, un pat ja izvēlas statistiski labāko variantu, zaudēt var arī ar 0.001% varbutību.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
bet braukt ir PRIEKS, gaidu ZIIIIIEEEMMUUUUUUUU!


nepareiza bilde, tā j.k un elbee ir jāpostē  naac



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
Nākamās nedēļas sākumā atmosfēras spiediens virs Latvijas paaugstināsies, tādēļ vējš pierims līdz lēnam un debesis biežāk skaidrosies. Nakts stundās gaidāms neliels sals līdz -3…-8°, un arī dienā gaisa temperatūra nebūs augstāka par +1…-4°. Nokrišņu būs mazāk, un, pieturoties negatīvai gaisa temperatūrai, pārsvarā gaidāms sniegs.


ceresim, driz bus ari kadas svaigas pasmaju bildes naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:

un vēl ko esu novērojis~pēdejo pusgadu,cilvēki papriekšu nopērk auto,bieži vien tumsā un tikai pēctam kautkad brauc uz servisu ar žēlabainu seju žēlojoties-paskatieties kas un kā,šķiet,ka auto neiet kā vajadzētu.un tad tur atklājas vesela plejāde ar iepaidīgiem el.defektie,par piekari nemaz nerunāsim.kad cilvēkam uzdodu vienkāršu jautāju-kā Jūs tā,nopērkat auto un pat nepārbaudat ko pērkat!?pārsvarā cilvēkiem atbildes nav.
tas ir nožēlojami.


Tipisks manas Alfas gadījums.
Čalis skatījās tumsā un pat neizbrauca!!! Pie tam, gandrīz pat nekaulējās!
Pastaigāja apkārt, palūrēja arkas (cik nu tur tumsā vispār kaut ko varēja redzēt), un saka, ka ņemšot, braucam uz CSDD.
Es biju gandrīz uz pakaļas! Bet nu uzprasīties jau arī negāju, biju priecīgs, ka kādam vajag.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
N&N rakstīja:
Paldies Smile
Es tomēr labāk likšu lietotu.Esmu jau tik daudz tajā Alfā ielicis naudu cik pa pus dzīvi neesmu pārējās mašīnās salicis Smile
bet mašinas man ilgāk par 2 gadi neturās.
Man patīk Alfa - nenoliegšu,ļoti patīk,bet tas nav izturams - mēnesī reizi remonts.
Var  būt man trāpijās jau ,,nojāta,, mašīna,bet teikšu tā - viņa ir skaista,bet neuzticīga.....

Ps    Nevienu negribu aizvainot...

hmm.
es vot lasu te forumā un nesaprotu kas ar jums čaļi ir ko jūs ar tām mašīnām darat,ka jums viņas ir katru mēnesi jāremontē.man šķiet,ka ir tā,ka esat nopirkuši vislētāko kas bij pārdošanā un līdzarto tur nekas labs nebūs un būs jāremontē viss pēc kārtas,vai arī remotējat ar sūdīgām-vislētākajām detaļā.
es godīgi sakot tā uz ātro pat neatceros kad kautko savai mašīnai pēdejo reizi remontēju.
un vēl ko esu novērojis~pēdejo pusgadu,cilvēki papriekšu nopērk auto,bieži vien tumsā un tikai pēctam kautkad brauc uz servisu ar žēlabainu seju žēlojoties-paskatieties kas un kā,šķiet,ka auto neiet kā vajadzētu.un tad tur atklājas vesela plejāde ar iepaidīgiem el.defektie,par piekari nemaz nerunāsim.kad cilvēkam uzdodu vienkāršu jautāju-kā Jūs tā,nopērkat auto un pat nepārbaudat ko pērkat!?pārsvarā cilvēkiem atbildes nav.
tas ir nožēlojami.
+1000


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pagājšgad 30.novembrī gāju skati.Pat bez gatavošanās...rezultātā uzlīme uz gadu...viss esot o.k.
pa iepriekšējo gadu lēju tikai degvielu un nomainīju stiklu un kapotu...
kā alfa var vispār plīst?


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database