Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
PDA dzelži
Kādu PDA lieto?

Neapsaukājies, mēsls! 80% 80% ( 17 )
Palm 4% 4% ( 1 )
PPC 14% 14% ( 3 )

Balsis pavisam : 21
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
offtopic, bet es cannon fočiku nometu zemē no 2metriem uz flīzēm, garantija sataisīja. bija pirkts DE, bet eiropas garantija rullē.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

es to arii saku. uudens vai nometiens ir 99 gadiijumi no 100. un ko tur liidzees servisa centrs un garantija? neko. piedaavaas pasuutiit jaunu displeju par 3/4 no pasha aparaata cenas ar piegaadi 6 meeneshu laikaa c


Ok ok. Nesakiet, ka es juus nebriidinaaju Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
Nu jā, es te ar gan no kolēģiem, gan no citiem esmu dzirdējis ka super telefons esot. Domāju ka price/performace ziņā par 150 lati labāku neatrast Mr. Green


E51 tiesham labs taja cenas kategorija ljoti labs piedavajums.

Pats, kops sonedeljas meginu apgut SE ar Symbianu, iebrausku, pastastisu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man patka iespeeja singronizeties ar telefonu (telefona graamata), ar kompi (outlook, kontakti, dokumenti u.t.t.), speelju pieejamiiba, progas un tas, ka es varu aatri rakstiit, ja man to ievajagaas (dazjas reizes no 10).
Ir arii webs ar opera mini pa bluetooth un gprs. pietiekami aatrs, ja man vajag atrast kaadu info par savaam darba lietaam (ir sinhro dokumentiem, ko lietoju ikdienaa) - nav jaasleedz iekshaa lielais kompis, ja esmu kautkur izbraucis, bet info nepiecieshama aatri.
Par parametriem neko daudz nevaru pateikt - sanjeemu daavanaa. kaads ir, taadu lietoju. nav iebuuveeta gps  modulja, bet ir bluetooth, ar to man pietiek liidz shim visas izdariibas.
ekraans liels - kolosaals pluss. (4 collas vai 4,5 collas - jaapameera preciizaak). visaadi empeetriis un diviksi arii iet pa pirmo un bez gljukiem, kameer kraameejaas ar citaam progaam bekgroundaa vai foregraundaa.
laika kaveeshanai gan man ir neerti to izmantot, jo apkaarteejie noteikti padomaas, ka esmu lohs, kas ar to mantu tikai speeliites trenkaa Smile
paviideeja doma par kaadu smalkaaku riiku, bet piekjeeru, ka esmu tehnomaans - tas jau paliek biistami budzjetam Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs nokia nospraaga 
dariits! saslaveeju... un nospraaga ar tekstu "phone start-up failed. contact the retailer"


nokia E_hvz_cik_tur. taada pati kaa palaidniekam  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: nokia nospraaga 
elbee rakstīja:
dariits! saslaveeju... un nospraaga ar tekstu "phone start-up failed. contact the retailer"


nokia E_hvz_cik_tur. taada pati kaa palaidniekam  Mad


izņem atmiņas karti un tad pamēģini  Arrow

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
opaa! ja neliidz ar atminjas karti, izleedz, iznjem sim, ielic citu sim, iestartee, atkal izsleedz un iemet savu sim un uzstartee - buutu jaaiziet.
atziistos - laikam esmu tehnomaans - man dikti iepatikaas visaadas iPhone fiichas - Oga, kad saakas tirdznieciiba, uzsvilp, sakoljiishu kantori uz darba telefoniem vismaz vadiibai Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
viss beidzaas ar "zaljais + zvaigze + 3" un sleedzam iekshaa. pirksti gandriiz atnjeemaas turot taas pogas, bet telefons straadaa. taisiet backapus cik vien biezhi iespeejams, var nodereet Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
man dikti iepatikaas visaadas iPhone fiichas


man arii iepatikaas Wink tagad softus arii saakushi prieksh vinjiem shtanceet. office pat sha buushot. afigennijs aparaats. kaa ar citiem i produktiem patiik, ka viss ir vienkaarshi, saprotaami un viss straadaa. un atshkjiriibaa no visaadiem citaadiem smaartfoniem no shitaa arii piezvaniit ir vienkaarshi un pat eerti. bish debili, ka vislaik jaapisaas caur ituunu un, piemeeram, isyncs saka, ka ar shito aparaatu vinjsh nepaarosies, bet nu chals jau viens te atrad kaa apiet ituuni ar kaukaadaam linux ejaam, kur sasleedz kompi ar telefonu caur wifi un smuki dabuu direktoriju sarakstu nevis tikai to, ko ituuns domaa, ka buutu veerts apskatiit.

veel vajag softu, kas ljautu nosuutit kontaktus ar sms paliidziibu un tad vashe buutu super aaa, veel ar steigu jaapiesleedz neierobezhots datu paarraides plaans. ja tuvumaa nav wifi, megabaiti vinjam riktiigi garsho. bet kaa tu seezhot automoikaa nepalasiisi alfistus vai nepaskatiisies youtube vigjikus Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaa, es atceros, kaa man bija ar darba telefonu, kad skatiijso netu maajaas caur BT un gprs. bet prieksh taa domaata opera - vinji visas tevis pieprasiitaslapas laizj cauri savam serverim, kas pielaago diivaisam - ja lapa ir 800KB liela, liidz teviim atnaak kaadi 20KB - tas riktiigi ietaupa pikji!
pameklee sheit kaadas progas nepiecieshamas diivaisaiem, ko leito: www.pda4x.com
regjistraacija vienkaarsha un aidaa!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
opera  ar ifonu diezko nesadarbojas. cerams,ka pagaidam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ASUS  Very Happy suuds...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Steitments vai noveerojums?
Kaads ir lietojsi komunikatoru? Nu, to, kas nokijas razojuma. Eerts/neerts ikdienas lietotaajam?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Steitments vai noveerojums?
Kaads ir lietojsi komunikatoru? Nu, to, kas nokijas razojuma. Eerts/neerts ikdienas lietotaajam?



ikdienas lietotaajam nekas nav tik eerts kaa ifons Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lietoju ikdiena ASUS P535
nav erts lietoshanai (kalendars, datu bazes SprintDB, utt.) nav ari parak atrs, apdares materiali ir shvaki.. nav te ne soft touch, ne metala elementus. GPRS ir sudigs un lens. Kamera ir so-so ar 2MP.. bet GPSam ar pedejo Tomtomu nav ne vainas! Laps! Ar 4GB atminjas karti gljuko Sad
Vel neesmu lietojis ka telefonu, bet nav parak daudz expectations. IMO - ja man nebutu vajadzigs PDA prieks darbam, nekada gadijuma nenopirktu tadu fignju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database