Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 68 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 66, 67, 68  Nākošais
Giulia
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
offtopic, bet bik pa tēmu Laughing reku smuka bilde, ko bik pielabojot var ielikt pirmajā lapā naac

http://www.automobilemag.com/features/news/1506-alfa-romeo-giulia-quadrifoglio-arrives-with-510-hp/?sm_id=social_aumoautomobilemaghub_AutomobileMag_20150624_48094166&adbid=10152755324780904&adbpl=fb&adbpr=20553875903#photogalleryoverlay

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekrītu, ka šī Giulia nav diezko autentiska alfa, bet tajā ir viss labākais, kas itāļiem šobrīd ir. Idejiski šāda alfa nav bijusi jau vismaz 25 gadus - ar mazu un pareizi sadalītu svaru, ko piedzen nevis milzīgs V8 klucis, bet gan augsti forsēts max zemas litrāžas V6 dzinējs.
QV masas un jaudas attiecība ir fantastiska. Cenas?
Manā skatījumā papīra Giulia QV šobrīd pārspēj M3, C63 AMG, RS5, CTS-V, XF 5.0. Jauna latiņa pārējiem.

Godīgi sakot, pēc Tipo 167, 932, 939 uzņemtā kursa šādu Alfu pat iztēloties neuzdrošinājos.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kad iznāca 159 , es nopirku jaunu Lex, jo tas auto mani nepārliecināja, kas konkrēti - nezinu , vēl tagad nezinu, sajūtas salonā, smaguma sajuta salonā.
Par šo - iepējams nopirkšu, bet pēc gada  jau būs nopērkams Ghibli 3 gadīgs SmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
Piekrītu, ka šī Giulia nav diezko autentiska alfa, bet tajā ir viss labākais, kas itāļiem šobrīd ir. Idejiski šāda alfa nav bijusi jau vismaz 25 gadus.

Tam es varu tikai piekrist!  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  



_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Purns tads sanacis, jo gribeja dabut 5 zvaigznes NCAP testos. Diemzel tagad visi sadus purnus zime... bet pat neskatoties uz purnu, aizmugurejas lampas ir konkreti kadu Alfa Romeo tradiciju turpinajums? Very Happy A5, vai Optima?



Ar purnu viss ir kartiba, skatioeties to baltas masinas bildi, ko ieliku pirms briza. taja loti labi redzams, ka purns ir izteikts Alfas purns ar izvirzitu degunu. Uz plakana foto to vienkarsi neredz, lampas namaz nav plakanas, tas ir tris dimensiju, drizak vertikalas ka horizontalas, ja skatas no augsas. Pie tam tiei pa lampu iet linija, kas sadala baperi, Alfas trissturi un kuzovu, to vienkarsi uz foto neredz.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man vienīgajam start/stop pogas novietojums liekas muļķīgi bērnišķīgs?  Rolling Eyes

pārējais gan ir ļoti pat OK  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man arī šķiet, ka tā poga nevietā - braucot netīšām var nospiest. Vai arī Itāļi kā jau itāļi - ja notiek krešs, ar degunu ka liec pa stūri, tā noslāpē motoru Smile



Pēdējoreiz rediģējis Campagnolo Thu Jun 25, 2015 5:38 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Salons ir labs un ta sture ir vinkarshi lieliska. Tikai Audi iedvesma man ne visai... un nezkapec liekas ka tas viss bus salinets no tadas plastmasas, ka Guliettai durvju apsuvumi Sad
bet ta ir tuksa runasana, redzesim dzive - viss paliks daudz skaidraks, jo baltai masinai visas detalas ir labak saskatamas un viss liekas uzreiz ne tik dramatisks. Nav nekads sedevrs, bet ciesama masina)



Pēdējoreiz rediģējis Quattordici Thu Jun 25, 2015 5:39 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
man vienīgajam start/stop pogas novietojums liekas muļķīgi bērnišķīgs?  Rolling Eyes

pārējais gan ir ļoti pat OK  super


Kaut kas no Ferrari? Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Salons ir labs un ta sture ir vinkarshi lieliska. Tikai Audi iedvesma man ne visai...
bet ta ir tuksa runasana, redzesim dzive - viss paliks daudz skaidraks, jo baltai masinai visas detalas ir labak saskatamas un viss liekas uzreiz ne tik dramatisks. Nav nekads sedevrs, bet ciesama masina)


Sito bildi jaskatas lai purnu saprastu

 


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...tā poga reāli tur ir nevietā, un tas "idrive" (vai kā Alfai to sūdu sauc/sauks) kloķis ar bišku velk pēc burciņas vāka, bet kopumā salons ir afigennijs, tās lielās lūkas pa sāniem vien ir miljons... super


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
kopumā salons ir afigennijs

ja vien tas nebus razots no pretigas letas plastmasas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Kam tad domata jauna Gulia? Skatisimies realistiski: kurs no mums to nopirks? Teoretiski. Jaunu, no dilera


Es godigsakot nepazistu nevienu, kas butu dilersalona nopicis jaunu M3 vai C63... Domaju, ka so masinu galvenais tirgus ir ASV. Mazo dizeli vai to 2l TB par ~40k euro gan jau kads nopirks, ari pie mums. 159 un Breras pirka, ne ipasi daudz, bet tomer Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es jau piemineju Alfetta vs BMW 520, atradu to salidzinajumu http://www.automotivespace.it/eng/alfa-romeo-vs-bmw/

Te ari ir atbilde, kas to Giulia pirks. Tie, kas nopirka 200 000 Alfa Romeo 73. gada un 1.640.000 BMW 2013. gada. Ne jau barins hardcore alfistu, kas brauc ar emblemu un marketingu, bus tie, kas izglabs Alfu. Alfai ar Giuliu ir japanem klienti, kas noverte auto vadisanas baudu, kam brauksanas prieks svarigakais, bet kas negrib BMW kaut kada iemesla del... Es, piemeram, negribu BMW, lai ari zinu, ka 3. serijas BMW vislabak atbilst manam velmem un vajadzibam. Bet Giuliu gribesu Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 68 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 66, 67, 68  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database