Šis temats ir slēgts: jūs nevarat tajā pievienot jaunus komentārus vai rediģēt esošos. 8 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Nākošais
konkurss- "alfisti.lv" logo
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aha, un tad bus tapat ka ar tam zivim uz mashinam, neviens iznjemot savejos jau nesaprot...

Bet variants nav slikts

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a naher saveejiem uzliime???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shkjiet, ideju pluusma ir beigusies. paliekam pagidaam bez logo un gaidam veel meenesi vai saakiam balsot par esoshajiem?

man shii ideja patiik



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.logoyes.com/logocreator.php

te var padarboties ar gatavaam idejaam Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
shkjiet, ideju pluusma ir beigusies. paliekam pagidaam bez logo un gaidam veel meenesi vai saakiam balsot par esoshajiem?

man shii ideja patiik



man , ne ;/




Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  






Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


shis man arii joprojaam patiik, uz melnas mashiinas buus super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pilniigi lieki tiek noniecinaatas shaada veida atkaapes no originaalaa AR logo:

Protams, visaam gaumeem izdabaat nav iespeejams, tomeer katram logo, ja taads top, ir jaabuut skeletam, pamatprincipiem. Manaa izpratnee tie vareetu buut shaadi:
1. Nav veelams izmantot kaadu konkreetu automarku vai kaadu no auto detaljas dizaina elementiem, jo tas viss ir paarejoshs un aatri mainaas, peec gada tas var vairs nebuut aktuaali.
2. Ja izmanto kaadu auto asociatiivu detalju, tai jaabuut pietiekami stilizeetai, lai taa buutu ilgdziivotspeejiiga.
3. Visdroshaakais veids ir atsperties no originaalaa logotipa, kas nepaarprotami buus aktuaals veel vairaakus gadu desmitus, spriezot peec veestures. Manaa skatijumaa izcils piemeers ir "alfaclub" - vienkaarshi un geniaali! Kaa jau augstaak mazajaa atteelaa redzams, logo elementus ir iespeejams stilizeet liidz nepaziishanai, koliidz tie nezaudee asociaaciju ar etalonu.
4. Varbuut logo nemaz nav nepiecieshams, bet gan gaumiigi piesaistiits kaads no AR logo elementiem pievienots klaat burtu kopai "alfisti.lv"!?

Labpraat pagenereetu arii no savas puses kaadu ideju, jo esmu viens no shiis radoshaas profesijas paarstaavjiem, bet nespeeju neko soliit, jo paarsvaraa neseezhu rokas kleepii salicis un visam ir vajadziigs laiks, bet veel vairaak - iedvesma... Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shoreiz ir paveicies. laika ir atlikulikaam!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Variants 
Variants par tēmu "čūska".




_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vsjo - šitais ir īstais!!!  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hmm... Laikam būs nedaudz jāpaturpina šī ideja.
Līdz labam logo tur protams ir vēl jūdzēm tālu, bet nu moš saimniecībā noderēs...




_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shitas labs. man tik liekas ka "alfisti.lv" jaabuut vienaa rindaa- taa smukaak, vieglaak saprast un izteiksmiigaaka buus redzams kas pa logo tas tieshi ir.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es gan domaaju, ka tai Milaanas chuuskai tas noiisinaatais kakls sachakaree visu proporciju. Bet, par cik pasham slinkums un nav laika ar shito nonjemties, kaa arii 99%, ka neliimeeshu neko uz mashiinas, tad lai ir, kaa ir Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es gan domaaju, ka tai Milaanas chuuskai tas noiisinaatais kakls sachakaree visu proporciju. Bet, par cik pasham slinkums un nav laika ar shito nonjemties, kaa arii 99%, ka neliimeeshu neko uz mashiinas, tad lai ir, kaa ir Very Happy


 offtopic Uz kādas mašinas, ko Question

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Šis temats ir slēgts: jūs nevarat tajā pievienot jaunus komentārus vai rediģēt esošos. 8 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database