Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Par Alfa 156 vai 159 iegādi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pienācis laiks iegādāties jaunu Alfu un līdz ar plašo piedāvājumu ir uzkrājušies arī jautājumi un varianti un kā viens no variantiem ir 2006.gada 156 t-spark selespeed
ir kādi komentāri? palasīju forumu, bet ir tikai par vecajiem modeļiem, vai ir iespēja, ka 2006.g selespeed un 2.0 TS kopumā ir labāks par "pirms face-lift" modeļiem?
un pie reizes tad... vai ir droši ņemt 2007.g 159 2.2 JTS ar selespeed? abi ar mazu nobraukumu.
kāpēc selespeed? jo mašīna paredzēta māsai un mātei. māsai patīk manuālais vai robots, bet māte visu mūžu brauc ar manuālo, bet joprojām ātrumus pārslēdz, kā pagadās, un kad atcerās, ne kā normāls cilvēks to dara  Rolling Eyes

paldies!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
viens no variantiem ir 2006.gada 156 t-spark selespeed


TS vai tomēr JTS? tumši sakrans?  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
viens no variantiem ir 2006.gada 156 t-spark selespeed


TS vai tomēr JTS? tumši sakrans?  Laughing


jap, tumši sarkans! ...rakstīts TS

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai māte un māsa izmēģina un tad pasaka, ko domā.
Ar selespīdu mierīgi nevar pabraukt. Visu laiku jādod gāzi grīdā. Citādāk tas liksies tāds baigi raustīgais. Kaut gan FL modeļi varētu būt labāki.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PITJONS rakstīja:
Lai māte un māsa izmēģina un tad pasaka, ko domā.
Ar selespīdu mierīgi nevar pabraukt. Visu laiku jādod gāzi grīdā. Citādāk tas liksies tāds baigi raustīgais. Kaut gan FL modeļi varētu būt labāki.


Nezinu kāds tev selespeeds gadījies - es varu arī mierīgi bez raustīšanās pabraukt.
Drusku varbūt maigāk ir ar gāzes pedāli jāapietās, bet raustās viņš tikai tad, ja strauji spiež gāzes pedāli city režīmā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM rakstīja:
PITJONS rakstīja:
Lai māte un māsa izmēģina un tad pasaka, ko domā.
Ar selespīdu mierīgi nevar pabraukt. Visu laiku jādod gāzi grīdā. Citādāk tas liksies tāds baigi raustīgais. Kaut gan FL modeļi varētu būt labāki.


Nezinu kāds tev selespeeds gadījies - es varu arī mierīgi bez raustīšanās pabraukt.
Drusku varbūt maigāk ir ar gāzes pedāli jāapietās, bet raustās viņš tikai tad, ja strauji spiež gāzes pedāli city režīmā.


Labāk iesaki kādu padomu cilvēkam, kurš grib pirkt auto.
Starp citu, neredz, ka Tev būtu Alfa Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
pienācis laiks iegādāties jaunu Alfu un līdz ar plašo piedāvājumu ir uzkrājušies arī jautājumi un varianti un kā viens no variantiem ir 2006.gada 156 t-spark selespeed
ir kādi komentāri? palasīju forumu, bet ir tikai par vecajiem modeļiem, vai ir iespēja, ka 2006.g selespeed un 2.0 TS kopumā ir labāks par "pirms face-lift" modeļiem?
un pie reizes tad... vai ir droši ņemt 2007.g 159 2.2 JTS ar selespeed? abi ar mazu nobraukumu.
kāpēc selespeed? jo mašīna paredzēta māsai un mātei. māsai patīk manuālais vai robots, bet māte visu mūžu brauc ar manuālo, bet joprojām ātrumus pārslēdz, kā pagadās, un kad atcerās, ne kā normāls cilvēks to dara  Rolling Eyes

paldies!


Drosi ir nemt klasisko automatu, un Latvija brauktai masinai mazs nobraukums nav nekads kvalitates garants, musu laikapstakli un celi masinas iznicina loti atri...


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PITJONS rakstīja:
JM rakstīja:
PITJONS rakstīja:
Lai māte un māsa izmēģina un tad pasaka, ko domā.
Ar selespīdu mierīgi nevar pabraukt. Visu laiku jādod gāzi grīdā. Citādāk tas liksies tāds baigi raustīgais. Kaut gan FL modeļi varētu būt labāki.


Nezinu kāds tev selespeeds gadījies - es varu arī mierīgi bez raustīšanās pabraukt.
Drusku varbūt maigāk ir ar gāzes pedāli jāapietās, bet raustās viņš tikai tad, ja strauji spiež gāzes pedāli city režīmā.


Labāk iesaki kādu padomu cilvēkam, kurš grib pirkt auto.
Starp citu, neredz, ka Tev būtu Alfa Wink


Ir man alfa 147 2.0ts selespeed - trakākais, ka vien ar cilvēku var notikt Smile Vēl man ir Fiat Panda un vecs mersis:)
 Vienīgais ko es varu ieteikt, ja gribas Alfu, tad pērc JAUNU. Ja nesanāk jauna, tad nekādā gadījumā nepērc lētu Alfu:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
selespeed

lietotu selespeed - nekādā gadījuma, ne sev, ne mātei, ne māsai, ne sievai, ne sievasmātei
ņem 159 ar parasto automātu!

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/156/dbooi.html - nekādā gadījumā kvadrātā

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es teiktu,ka alfa pati pa sevim ir ļoti laba mašīna un es ieteiktu ņemt tika šīs markas auto,bet ar alfam ir jāpieturas dažiem nosacījumiem:nedrikst ņemt lētu,neparbaudītu un ar švaku komplektāciju! protams NEKĀDA GADIJUMĀ neņem nekādu no JTS motoriem,pat arī jauniem modeļiem viņi ir problematiski,(tas uz ko tu tagad skaties ir JTS motors), un arī selespeed kārbas 147,156 un GT ir stipri palietotas un nav līdz galam pārdomatas,atšķirība no 159,kurai selespeed "pagaidam" visiem iet nevainojami! klausies ko tev forumā sāk zinošie cilvēki un pirms pirk,pārbaud alfu autofficinā! tie arī ir visi nosacījumi pie kuriem jāpieturas,lai paņemt labu alfu un līdz galam izbaudīt braukšanas prieku

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
es teiktu,ka alfa pati pa sevim ir ļoti laba mašīna un es ieteiktu ņemt tika šīs markas auto,bet ar alfam ir jāpieturas dažiem nosacījumiem:nedrikst ņemt lētu,neparbaudītu un ar švaku komplektāciju! protams NEKĀDA GADIJUMĀ neņem nekādu no JTS motoriem,pat arī jauniem modeļiem viņi ir problematiski,(tas uz ko tu tagad skaties ir JTS motors), un arī selespeed kārbas 147,156 un GT ir stipri palietotas un nav līdz galam pārdomatas,atšķirība no 159,kurai selespeed "pagaidam" visiem iet nevainojami! klausies ko tev forumā sāk zinošie cilvēki un pirms pirk,pārbaud alfu autofficinā! tie arī ir visi nosacījumi pie kuriem jāpieturas,lai paņemt labu alfu un līdz galam izbaudīt braukšanas prieku


paldies visiem par padomiem! nu par pārbaudi pie Alfu meistariem pirms pirkt - tas nu jau sen skaidrs  Laughing
tad nu ar 156 temats izsmelts, bet tā kā šeit iesākts, tad atļaušos paturpināt un pakonsultēties par noskatītajiem variantiem vismaz uz aci pirms fiziskās pārbaudes.
tad nu ko sakat par šiem:
1) http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/159/bdnld.html  mašīnu esmu redzējis klātienē, izskatās ļoti svaiga, lietošanas pazīmes praktiski nav, mašīna atdota pēc operatīvā. ar vēsturi.
2) http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/159/bgiofe.html  
3) http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/159/dxefo.html šis mans favorīts.

p.s. vai tiešām ar tiem JTS motoriem viss slikti? nezinu kā tās tā nākas, vienmēr esmu braucis un uzticība radusies benzīnniekiem, tāpēc pa lielam, skatos tikai viņus, kaut gan, palasot te forumu pamatīgāk, sāku šaubīties un tāpēc iemetu vienu 1.9 JTD

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Grāmatiņu lasījis neesmu, bet "viena tante" no diezgan drošiem avotiem teica, ka tas 2.2 nav pārāk izdevies dzinējs. Es katrā ziņā neņemtu. Te pat forumā var pameklēt info par ķēdes maiņām utt.

Ja es šobrīd meklētu alfu, apskatītu šo:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/159/gnhfo.html
Plusi - cena un automāts. Mīnuss - preFL modelis, bet jāņem vērā, ka 159 FL ar 1.9 dīzeli un tomātu atrast pagrūti un dārgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par Tevis izvēlētajiem trīs variantiem nedaudz zinu par balto. Tai pirms kāda laika bija nonests viss "purns". Zinu, ka viss purns tika mainīts, bet cik labi viss ir savākt kopē par to failu nav.
Un vēl, pirmais un trešais variants tirgošanā ir jau ļoti sen. Daļēji tad liek aizdomāties.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Par Tevis izvēlētajiem trīs variantiem nedaudz zinu par balto. Tai pirms kāda laika bija nonests viss "purns". Zinu, ka viss purns tika mainīts, bet cik labi viss ir savākt kopē par to failu nav.
Un vēl, pirmais un trešais variants tirgošanā ir jau ļoti sen. Daļēji tad liek aizdomāties.


par balto tiešām noderīga informācija! paldies!
nu tas, kas Wess stāv ar selespeed pārdevējs čortojās, ka viņu pat neviens nenāk skatīties un neinteresējas, tāpēc tik ilgi arī stāv  Razz   Laughing  kopš viņa pie viņiem stāv, tādu nopietnu interesi es biju 3. cilvēks, kas izrādīja.
bet nu no visa izklāstītā un šausmu stāstiņiem par 2.2 JTS jāsecina, ka jāsāk skatīties uz dīzeļiem un jāapgūst jauna dzīves pieredze ar dīzeļmotoriem  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
var kāds nokomentēt par šo te?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/crosswagon/dgbxb.html
skatos, a forumā daudz runāts un slavēts tieši CW
bet šis te cik saprotu ir zināms un pārbaudīts: http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/crosswagon/iepjn.html šo var ņemt nebaidoties?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database