Atbildēt pie šī temata 12 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Nākošais
viss par Breru
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tam gan piekriitu. 166 bija riskanti veert haubi valjaa - nervozaaki ljaudis no taa skata medza sajuusmaa visas taas spiizdiigaas trubas  noshljaakt ar spontaana prieka izpausmeem shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jepp - droši vien baigi grūti iztīrīt pēc tam - viss tur saķep starp tām hrometajām trubām... nono


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hammer 45 45 crazy


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tās hromētās trubas labi tīrīt, iesmērējam ar kautko , aptinam zeķi un uz priekšu, pēc 10 sek spīd kā jaunas


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aha. Ja vien tas hroms tur nav jau apruuseejis un aplupis, kaa tas meedz gadiities Sad


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
NEXTā ir tests- Vācija pret Itāliju un pret Breru lika BMW 335 Ci un Audi TT Coupe 3,2 (jauno) !!! nu neveiksmīgs salīdzinājums, kgan par Breru jau tika pateikts viss ko te iztirzāja  Razz  Brera zaudēja konkrēti  Embarassed un viss dēļ tā milzīgā svara  Crying or Very sad


man domaat ka lielais svars ir ok! nau tak nekaac spainis..  Razz


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu BMW ar nav nekāds spainis (interjers) bet nu daudz vieglāks!! pie tam apkopojumā Brerai pierakstītas 2 tonnas!!!
nu nez, man arī 1600 ir par daudz!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
BMW (Z4) ir visiem spainjiem spainis. Tieshi interjera zinjaa. Tas, ka tur labi materiaali un viss ruupiigi salikts, nenoziimee, ka nav spainis Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nju tip es domaaju :jo smagaaks, jo stabilaaks ... mazaak veeji shuupo utt...


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
BMW (Z4) ir visiem spainjiem spainis. Tieshi interjera zinjaa. Tas, ka tur labi materiaali un viss ruupiigi salikts, nenoziimee, ka nav spainis Smile


nu paga, paga - spainis taču ir tas, kas šaurs un grab, vai ne?
un Z4 vs. Brera noteikti nav tādas atšķirības!

Un vispar - BMW RULZZ! Wink

R.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zenons Spranda rakstīja:

Un vispar - BMW RULZZ! Wink

R.


tikai nedaudz  nono


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Zenons Spranda"]
Oga rakstīja:


Un vispar - BMW RULZZ! Wink

R.


Ugu rulzzz, man arī viena huļiganka garāžā stāv Rolling Eyes , tikai pie stūres viņai negribās sēsties Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šodien pa radio piedāvāja satiksmes uzlabošanai aizliegt BMW  Laughing  Laughing  Razz  vai pirms tiesību izsniegšanas pildīt anketu par tavu vēlamo un sapņu auto un tiklīdz parādās BMW tā tiesības nemaz i nedot  Laughing  Razz  Razz  Laughing
Biju nesen Pēterburgā tur BMW ivispār ir reta parādība un satiksme ir perfekta  Razz  Cool  un šodien 3 BMW gandrīz neapskādēja manu auto -> par mata teiesu pateicoties paša reakcijai izglābos  Mad  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biju nesen Pēterburgā tur BMW ivispār ir reta parādība un satiksme ir perfekta  Razz  Cool  un šodien 3 BMW gandrīz neapskādēja manu auto -> par mata teiesu pateicoties paša reakcijai izglābos  Mad  Mad[/quote]

Man ble blondīne iekš 5 ser BMW gandrīz kājas nenobrauca uz gājēju pārejas. Aiz dusmām gandrīz ar kāju iebraucu priekšējā stiklā offtopic  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar no rīta izmests mazs līkumiņš pa sniegainiem/ledainiem Vidzemes celiņiem ar 3.2 Q4... Nezinu, kā tur tie, kam liekas par smagu un bla bla. Mans uzskats, ka tā ir tīrā muldēšana un 99% no visiem jaudas/svara attiecības apspriedējiem nevīžo kaut savus nabaga kaulainos 150 kleperīšus pilnībā izmantot, nemaz nerunājot par 260...
Bet šoreiz ne par to. Šoreiz par Q4. Mēģināšu vēsi, bezkaislīgi un objektīvi izvērtēt dažādu auto pilnpiedziņas, ar kurām sanācis saskarties.
Tātad - visiem zināms, ka "etalons" perfektai awd vadāmībai ir Subaru Impreza. Es laikam tomēr neko no tā visa nesaprotu (tm) un man Impreza liekas vispretīgāk vadāmais pilnpiedziņas daikts uzreiz pēc Audi quattro Smile Spontānās, dziļas slīdes, masīvs understeer ieejā utt. Toties var "krāmēt", lietojot muguras smadzenes - tas auto labi klausa.
Nākamais - slavenais audi quattro... kas mūsdienās parasts folksvāgens vien ir. Galvenais, kas ir slikti (bet to gan nezkādēļ neviens neatzīmē, tik gnusī par Zs/kg un build quality), ir nu jau leģendārais dzinēja izvietojums starp buferi un priekšējo tiltu. Tādējādi svara balanss tiek novirzīts stipri uz priekšu un ļoti daudz (pārāk daudz) svara iznāk pirms priekšējās ass! Līdz ar to pakaļā visa vadāmība, kā arī darbs un materiāls. Paātrinoties atslogojas priekša un auto kļūst par motorlaivu. Bremzējot - aizmugure, kas slidenos apstākļos ir visai bīstami. Bet tas teorijā. Praksē Audi ir vēl masīvāks understeer kā subaru un pieskaitot "tukšo" stūri (izlabots jaunajiem modeļiem), diezgan neprecīza vadāmība.
Vēl ir braukts nedaudz ar Celica CS turbo awd - diezgan patīkami braucams aparāts, ja vien mazā svara un īsās bāzes dēļ nebūtu tendence "norauties" slīdē uzreiz un daudz.
Nerunāsim tagad par visādiem džipveidīgajiem utml.
Par Q4 varu kārtējo reizi tikai izteikt apbrīnu. 3.2 Brera pa noslidinātu spīdīgu lauku ceļu vadās jebkurā ātrumā, ar pirkstu galiņiem, instinktiem un gāzes pedāli. Pieskaitam vēl akustisko fonu un es teiktu, ka man jau ir diezgan vienalga, cik tur Zs, cik ātri tā ideālos apstākļos sasniedz 100kmh, kāds ir svars... Starp citu, pie ~110-140kmh pa slidenu ceļu man labāk patīk smaga mašīna shura Es negribētu tur nonākt ar piemēram 335Ci Smile - viegls, jaudīgs, RWD un, divām turbīnām jestri svilpjot, ar šiku aiziet bojā pie Mārcienas kapiem...

Tiem, kas jau nogura no šī mana murga, teikšu, ka tajos apstākļos, ar atslēgtu VDC un ASR, tas auto dāvāja neaprakstāmas sajūtas. Un pie vienas vietas man tie kilogrami! Smile

PS: vēl mazliet jāpadomā, bet varbūt kāds vēlas 156SW Distinctive Selespeed, pirmā reģistrācija 28.07.2006. ar 14k km nobraukumu, 2 gadi 5 mēneši garantiju, 2 riepu komplektiem ar diskiem, xenoniem, klimu uttuc. Smile Par cenu vienosimies Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 12 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database