Atbildēt pie šī temata 15 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 223, 224, 225  Nākošais
sīkums, bet bļaut gribas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es esmu cēlgāze!  ahahahahahaaa


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nevajag to kjimiju - esmu jau pa dienu sazaljojes - bet joprojam iesnas - smaga galva un temperatura.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Lienii rakstīja:
nu mani arī tas netraucē. absolūti nekādi.
vienīgais, kas man nepatīk - ka visur tik par gejiem vien runā, gejus vien rāda. vai tad lezbiešu nemaz nav? kā es teicu, kad biju brīva meitene - jo vairāk lezbiešu, jo mazāka konkurence Laughing


Es neesmu homofobs, bet nu Moisejevs tomēr ir pretīgs.


Es neesmu rasists, vienkārši neciešu nēģerus   violent  



Ja viņi paši sakaka homo ir vnk slimība, tad es nesaprotu nah ar to tā lielīties  hmm
Nu neiet piem cukura diabēta vai astmas slimnieki kkādos gājienos visiem mēģinot parādīt ka tiek apbižoti. A te kkauds show-offs ar nolūku - lai mūs vairāk saprastu un cienītu  Doh!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es esmu cēlgāze!  ahahahahahaaa


C2H5 radikals ir labs....   Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:

Nu neiet piem cukura diabēta vai astmas slimnieki kkādos gājienos visiem mēģinot parādīt ka tiek apbižoti. A te kkauds show-offs ar nolūku - lai mūs vairāk saprastu un cienītu  Doh!


Iet gan! Razz
Bet kakustūmēji jau nedeklarē, ka viņi ir slimi. Viņi ir līdzvērtīgi un tas ir normāli. gejs
Kas zimīgi, tad "normālie" geji paši rēc par šiem gājieniem.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
Oga rakstīja:
Es esmu cēlgāze!  ahahahahahaaa


C2H5 radikals ir labs....   Very Happy


O! Esmu beidzot noskaidrojis savu orientaaciju aiwa
Un, jaa, taadaa gadiijumaa Alsi taisniiba - esmu radikaalis! naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tie ielaas bljaaveeji ir izraadiishanaas, to es nesaprotu, tachu geji kaa cilveeces sastaavdalja (nebuusim shovinisti un piemineesim lezbietes arii) mani galiigi netraucee. taa kaa man nekad nav intereseejusi citu cilveeku guljamistaba, man vienalga kas tas ir par cilveeku peec savas seksuaalaas orientaacijas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu mani tas neskar (pagaidam) un man pofig ko dara kaimiņš sava pagalma ja mani tas neskar, bet es vnk domaju ka tadi cilveki kurie populize šo lietu var istasti maniem sikiem , tip ka pilnigi sievete var saprast tikaj sieviete  un t.t.  sikajs "ooo labas domas", un tad jau gruti bus runat par mazberniem.  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
parvedejs rakstīja:
nu mani tas neskar (pagaidam) un man pofig ko dara kaimiņš sava pagalma ja mani tas neskar, bet es vnk domaju ka tadi cilveki kurie populize šo lietu var istasti maniem sikiem , tip ka pilnigi sievete var saprast tikaj sieviete  un t.t.  sikajs "ooo labas domas", un tad jau gruti bus runat par mazberniem.  Confused


nu redz - un kad ir skarti berni - tad gribi-negribi - paliek tikai fiziski iespadot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Alsi rakstīja:
nu zini - kad tie iziet ielaas un deklare savas nodarboshanas kaa progressivaas un musdieniigas...  gribas skali teikt "fuj" - un piepalidzeet ar kiegeli.


Kad progresiivi kreisi domaajoshie, attieciigo "politikju" vadiiti, iziet ielaas un kliedz "fashizm ne projdjot", man arii ir veelme mest ne tikai kiegeli Wink



Shitais iespaarda! Driiz jau maija balagaans saaksies.  hammer  hammer  hammer  party

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu - legiona diena bija klusa.. dod dievs - arii 8-9 maiju pardzivosim.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar ieskatijos cik tad mans leitis maksā par mašīnas parkingu Viļņas centrā. Nevis pašā centrā, bet mūsu mērogos Dzirnavu, Lāčplēša ielā...
Viļņā tas prieks maksā 1 litu stundā !!!  Shocked  Shocked 20 santīmus stundā !!!   Mad  Mad

Birk un pažarniek - iedzeriet indi un noleciet no dienvidu tilta  Mad  Mad  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Vakar ieskatijos cik tad mans leitis maksā par mašīnas parkingu Viļņas centrā. Nevis pašā centrā, bet mūsu mērogos Dzirnavu, Lāčplēša ielā...
Viļņā tas prieks maksā 1 litu stundā !!!  Shocked  Shocked 20 santīmus stundā !!!   Mad  Mad

Birk un pažarniek - iedzeriet indi un noleciet no dienvidu tilta  Mad  Mad  Mad


imho pie tādām cenām, Rīgas centrā būtu krietni grūtāk noparkoties kā tagad.....a kā Viļņā ar stāvvietām, nav gadijumā tā, ka ielas platākas, stāvvietu vairāk, cilvēku (kā jau mazpilsētā) mazāk utt utml.?

man ar lielas cenas nepatīk, bet vēl vairāk nepatīk, ja nav kur noparkoties  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, Viļņa ir uz marmora kalna, bet m;es purvā dzīvojam  Mad

Nav jau norm alternatīva. Par park&ride mūsu tirliņi jau grudaks  7 gadi, bet izdarīts nav nekas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Jā, Viļņa ir uz marmora kalna, bet m;es purvā dzīvojam  Mad

Nav jau norm alternatīva. Par park&ride mūsu tirliņi jau grudaks  7 gadi, bet izdarīts nav nekas


Park & Ride ir Spices, Alfas un citu veikalu stāvlaukumi shura ir vairāki paziņas, kuriem lauku opji tiešām tā arī dara - nomet mašīnu pie veikala un tālāk laiž ar sab.transportu. Pēc tam atpakaļceļā vēl pie viena iepērkas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 15 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 223, 224, 225  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database