Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Desmosedici RR
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Desmosedici RR 


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Не сыпь мне соль на рану...
45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Не сыпь мне соль на рану...
45



beruberuberubeur

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
205 BHP/ 165kg!!!
smp smp smp
45 45 45

un droshvien leetaaks par sho tomeer:
http://www.mvagusta.it/_vti_g2_ver.aspx?IdVer=13&rpstry=27_
shis liidz shim skaitiijaas visu dranduljetu dranduljets (apmeeram Ferrari Enzo liimenis)...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
skaistulis! Oga, kad es shitadu nopirksu, iemacisi man braukt?  Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
skaistulis! Oga, kad es shitadu nopirksu, iemacisi man braukt?  Mr. Green


saac labaak ar mopeedu



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nez gan... Ar shaadiem man nav bijusi dariishana. Kad mees augaam (tm), tad paspeeju sasniegt vien 125cc liimeni sporteniekiem un 350cc ielas saciikshu klasee 1 gonka (ar pamatiigi modificeetu Planeta-Sport muahahaa). Bet pats labpraat pamaaciitos ar shitaadu, pirms kljuut par orgaanu donoru yo
Bet vispaar, palasot aprakstus un forumus, ir skaidrs, ka maaciibaam un ikdienai nav nekaa labaaka par Monster. Tiek uzskatiits par vislabaak vadaamo ielas motociklu ever. Un nav nekaadi baisie simti Hp, ar kuriem 3 sekundees padariit sev galu Laughing
http://www.ducati.com/bikes/my2006/ducatiModel.jhtml?family=monster&modelName=MS2RD-06
Reku shitaadu iesaakumam njemam, iemaacamies braukt un  tad uz Supersport Desmosedici Smile
http://ss.ss.lv/msg/lv/54/2685/107364/Un4PFElrQA==.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Sogjis rakstīja:
skaistulis! Oga, kad es shitadu nopirksu, iemacisi man braukt?  Mr. Green


saac labaak ar mopeedu



Patiesiba ta mopedu filozofija ir baigi ok pilsetas rezimiem, pie nosacijuma ja darba ir iespejams pargerbties un ja nu galigi slikti viss, ari ieet dushaa.

Ar baigo skaudibu shovasar noskatijos uz tiem kas man sezot korkji mierigi aizpljurkshjina garam starp rindaam. Jo vairak lietos shadus parvietosanas lidzeklus, jo mazak sastregumu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vasaraa censhos pa darba djeelaam braukaleet ar Navigatoru (ne Lincoln, bet SMC) Laughing
Neiesviist, kaajas sausas utt. Un... atshkiriibaa no mocha, pa pilseetas centru braukshana ir aatraaka. Mocis nav tik manevriigs.
Kas attiecas uz shitaam te Aprilia "mopeedu" shtelliiteem, tad shie te mopeedi diezgan droshi sasniedz 200kmh un taa... Bet te jau prasaas tieshaam peec kombinezona utml. Un tad jau viss skaistums braukshanai pa pilseetu zuud. Esat meeginaajushi pastaaveet 1 min krustojumaa, sateerpushies aadas kombinezonaa, zaabakos, cimdos, pilnaa kjiveree (ar zoda aizsargu) +32C karstumaa? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Interesanta lieta ar tiem Ducati... Agraak nezinaaju, ka, izraadaas shie jaudu meera nevis uz klokjvaarpstas (kaa vairums auto/moto razhotaaju), bet gan uz pakaljeejo riteni... Res. Shim te RR tie 205Hp ir jau uz riteni!!!! Dzhiiiizaaaazzzz seiiivvv aaaaaasssss!!!!! yo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
btw Arcy te tikko staastija, ka vinja choms Rolis (tas, kursh Eda veco 33 tikko paardeva tam chalim, kas 164 noshkjila) esot atvilcis kaut kaadu Ducatu uz pardoshanu, uzsists bijis tip. mosh var sarunaat tur kaadu dariijumu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas? Ko? Kasssiirrr? Kurrrr? Kooo sakkiii??? Tagad vaig visu zinaat par to Smile Es vareetu tieshaam beidzot uz naakamo sezonu saziepeeties...
Kaut kaadu shitaadu vajag...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
N’jaaa .. Vasara , vasara ... kur tā ir ....;(

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database