Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 223, 224, 225  Nākošais
sīkums, bet bļaut gribas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tagad Valgā (igauņu puse) veikalos ir sastopami uzraksti latviešu valodā Wink vispār pat ne tagad, bet jau laaaabu laiku Smile

P.S. nu tas bija domāts kā atbilde uz yurana pēdējo (vai kaut kā tā postu) bet ātrrakstīšanā skatos, ka neesu sprinteris shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

Protams, ka visi dabuuja trukties no padomju rezhiima. Tomeer shobriid acimredzami arvien vairak un vairak no Krievijas un taas "patriotu" puses (kuri ari pashi nekad nav karojushi, jo ir paaraak jauni) manaams izteikts padomju savieniibas "sasniegumu" slavinaajums. Ja kaads tieshaam domaa, ka psrs bija kaut kas labs, jo deva mums RAFu, Popova ruupniicu utt., tad shim cilveekam ir jaaiet uz biblioteeku, jaapalasa veesture jebshu jaadodas pie aarsta. Punkts.


peikrītu šeit

Oga rakstīja:

Un veel. Ja kaads nesaprata. Tas gan ir raksturiigi Krievijas patriotiem 056 - asocieet visu labo ar visu tautu un visu slikto ar atsevishkiem elementiem. Es neesmu pret Krieviju, es neesmu pret krieviem. Es savos tekstos ar nodomu nemineeju nevienu konkreetu tautiibu Wink Es vispaar neesmu ne pret ko, kameer man manaa valstii kaads nemeegina ieraadiit vietu Evil or Very Mad


man tomēr liekas ka daudzie šeit jau pārgaja uz Krieviju un krieviem, kā vainīgiem par visām problēmām. Atvainojos, ja es kļūdos.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Trax rakstīja:
tu tachu nebiji tas piedzeerushias Zoodaarzaa, kursh man to meegjinaaja iegalvot Smile

 crazy

Bet nu ja nopietni. Palasīju šeit visus Jūsus rakstus un palika bail  Shocked Mazais koments par uzraktu uz numuriem izraisīja tādas ēmocijas.  Ko tas varētu nozīmēt? Vai tiešām latviešu vidē ir ņegatīva atteiksme pret krieviem/Krievijai? Personīski es nekad ar to īsti nesastopos. Kaut arī man daudz draugus/paziņas/kolēģus latviešu vidē.
Bet tomēr kaut ka nepatikami to visu lasot.

Nakošais. Jā, bija okupācijas gadi, bet jāpiekrīt arī tam, ka paša Krievija (un ne tikai, arī Ukraina, Baltkrievija u.c.) ir cietuši no komunistiskā režīma. Piemēram, manu vec-vectēti nogalināja par to, ka viņš bija parāk bagāts. Kaut viņš bija krievs. Un nevajag te raudāt,visiem bija slikti. Kaut arī bija labi momenti arī. Esmu gandrīz pārliecināts, ka neviens no  šeit esošiem nebija aisūtīts Sībirijā vai vēl kaut kur. Un visiem bija ko paēst. Nu nevajag, kas bija, tas bija.

Starp citu, 90-jos, kad bija cīņa par Latvijas neatkarību mans tēvs personīgi piedalījās tājos maršos. Un daudz krievu (pēc tautības) arī piedalījās un daudz ko izdarīja, lai Latvija būtu neatkarīga. Tāpāt cik daudz latviešu sedēja un neko nedarīja.

Es nekādā gadījumā negribu teikt, kā ja nebūtu krievus, tad nebūtu latviešus. Katrā nacijā ir savi kretīni.

Un nobeigumā, par patriotismu, zinu dofiga latviešus, kuri nemaz nemīl Latviju un pie pirmās iespējas aizbrauktu prom. Daudziem tas jau izdēvas.


 es nevienu komentaaru pret krieviem sheit nedzirdeeju/nelasiiju, es domaaju, ka mums visiem ir draugi/labi pazinjas gan krievi, gan latvieshi, polji utt.
 Vismaz mani, bet es domaaju arii visi paareejie komentaari bija veersti uz Latvijas miilestiibu/nemiilestiibu, patriotismu utt.
 Tos Latvieshus, kas atljaujas pateikt, ka Latvija ir suudu bedre un beeg pie pirmaas izdeviibas (es arii taadus zinu), es veerteeju DAUDZ negatiivaak, kaa tos, kas braukaa ar Krievijas vai PSRS simboliku apkaart.
 Es vinjiem varu noveeleet laimiigu celju un ceriibu, ka atpakalj vinji nebrauks, jo kam gan Latvijai shaadi pilsonji. Un vinju nodoklju naudai, peec buutiibas jau taa pat uz Latviju ir jaapluust   Twisted Evil  
 Un varu apzveereet, ka neveerteeju cilveekus peec tautiibas, bet peec attieksmes pret sho zemi un manu tautu gan!
 Un ziniet kaa ir ar beerniem un vecaakiem, pats jau Tu visu kaut ko vari pateikt, gan par saviem vecaakiem gan saviem beerniem - bet, lai pasaka to kaads cits  violent  Mad    taa pat ir ar sho valsti Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Paskaidroshu savu poziiciju visaa, kas saistiits ar Krieviju, PSRS un Latvijas patriotismu.
1) esmu shiis valsts patriots. Labi, varbuut ne liidz galam valsts, bet zemes/teritorijas/tautas/valodas. Un to man neviens nekad nedriikst paarmest, citaadi pa muti Smile Objektiivi raugoties, manupraat tas ir tikai normaali.
2) es nevaru ciest neobjektiivu, nepamatotu, aprobezhotu savas valsts un tajaa pastaavoshaas iekaartas noniecinaashanu un zaimoshanu.
3) es nevaru ciest, ja kaads slavina valsts un, jaa, arii manu senchu gjimenju paaridariitaajus. Tad rodas veelme shaut. Tas gan attiecas arii uz galeeji "labeejiem" grupeejumiem, kuri lielos vilcienos no komunistiem atshkiras tikai ar simboliku un mazliet ekonomiku.
4) es esmu gatavs draudzeeties ar jebkuras tautas paarstaavjiem, pie noteikuma, ka vinji manaa valstii nemeegina man noraadiit uz to, ka vinju tautas/valsts ideaali ir pareizaaki un, balstoties uz vienpuseeju un biezhi meliigu informaaciju, izplatiit nepatiesas zinjas par notikumiem manaa valstii.
5) es gribu, lai jebkursh reizi par visaam reizeem saprot, ka shai mazajai teritorijai, neskatoties uz 700 gadu dazhaada veida okupaaciju, joprojaam ir savs zemes plekjiitis un, patiesi briinumainaa kaartaa, sava valoda. Kuru jebkuram, kursh sheit uzturas, buus cieniit.
6) visu to apkopojot teikshu, ka shobriid no dazhu valstu puses skanoshie paarmetumi par paaraak gauso/nepareizo/paaraka stingro "nepilsonju" naturalizaaciju ir pilniigas un galiigas muljkiibas. Ja kaads veelas dziivot shai valstii un kljuut par taas pilsoni, tad luudzu - tev buus zinaat valsts valodu un tev buus zinaat valsts veesturi tieshi taadaa interpretaacijaa, kaadaa to pauzh oficiaalaa valsts poziicija un tautas vairaakums.
7) visiem, kuri slikti/ljoti slikti runaa latviski un ir vecaaki par 7 gadiem, atgaadinaashu, ka es personiigi tekoshi runaaju krieviski no 7 gadu vecuma un angliski no 13 gadu vecuma. Ja kaads, sheit uzturoties savas dziives ~30 gadus nav speejis (vairumaa gadiijumu gan nav veeleejies) iemaaciities kaut cik runaat latviski, tad taadu es uzskatu par Latvijas pilsoniibas necieniigu kandidaatu.


1. +1
2. bet spriezhot pec Valsts panakumiem - ta tomer ir pamatota.
3. pirms PSRS sheit bija KI - slaveet KI drikst ?  Vai tomer drikst slavet tikai Livonijas ordenja loceklju atvases?
Manai gimenei pienjemsim KI laikos piedereja zeme un seta - atnaca kaads ar sarkanajiem latvieshu strelniekiem un atnjema.
4. +1 (kaut izskatas - ka tu esi zem tas jaunas filmas iespaida)
5. +1
6. vot tieshi tapec es joprojam neesmu LR pilsonis.  Nu - un droshi vien slinkuma pec.  Bet es vel viens reiz saku - ja es parkapshu par sevi - un iemacishu vesturi ta ka tu gribi - vai tev bus kaads labums no ta ?
7.  a vinji te tapat dzivo.. viniem to nevajag...
She tev piemers no dziives - atnak uz LR investors - atver sheit razhotni - nodarbina 20-30-80 cilvekus... sezh sheit jau 3 - 5 gadus...   un vinju jasoda - jo vinsh nemak runat latviski ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Yuran, nav jau tik ljauni ka skjiet, vienkarsi ir lietas kas tiek uztvertas diezgan saasinati. Un tomer pastav zinama uzskatu daudzveidiba.
Un man gribetos domat ka sheit nav neviena kas mierigi nevaretu sadzivot vai tur ar Krievu, vai Latvieti, vai ar Dani, vai Ungaru, vai Poli, Spani, Itali vai Zviedru utt... visu izskjir savstarpeja cienja un cienja pret valsti kura Tu vai es konkretaja bridi atrodos... vai tur ta ir Spanija, Zviedrija Krievija vai Latvija. Un cienja ir tiesi tas ko izglitoti (iznemums traxa pieminetie zoo biedrishi) visi un visur spej novertet.


 Un es par to pašu drink


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
yuran - pabeidza, nevis nobeidza - tam ir maza nianse Embarassed

sorry, opečatka. Un vispār atvainojos par savu latviešu valodu.  Embarassed


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Beigu beigaas rezumeeshu - sheit ir Latvija. Un punkts. Ja pastaavoshaa iekaarta nepatiik, valoda nepatiik, "saasinaata" reakcija pret negatiivu un agresiivu attieksmi nepatiik - stacijaa peerkam vilciena biljeti un braucam, kur forshaak. naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Beigu beigaas rezumeeshu - sheit ir Latvija. Un punkts. Ja pastaavoshaa iekaarta nepatiik, valoda nepatiik, "saasinaata" reakcija pret negatiivu un agresiivu attieksmi nepatiik - stacijaa peerkam vilciena biljeti un braucam, kur forshaak. naac


 Twisted Evil  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
jo deva mums RAFu, Popova ruupniicu utt., tad shim cilveekam ir jaaiet uz biblioteeku, jaapalasa veesture jebshu jaadodas pie aarsta. Punkts. .
pilniigi piekritu http://en.wikipedia.org/wiki/VEF

bet tas tachu nau viss...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Beigu beigaas rezumeeshu - sheit ir Latvija. Un punkts. Ja pastaavoshaa iekaarta nepatiik, valoda nepatiik, "saasinaata" reakcija pret negatiivu un agresiivu attieksmi nepatiik - stacijaa peerkam vilciena biljeti un braucam, kur forshaak. naac
sheit ir demokratija  Wink  attieciigi - esmu pret jusu radikalismu un nakot jums preti esmu gatavs pamest LR tikai ar juusu liidzfinansejumu.  Man pietiktu kaadus 170000-200000 LVL.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Es biju ļoti mazs tājos laikos. Tāpēc paskaidro man lūdzu, kāpēc tad pie mūsu kaimiņiem Lietuvā visi runājā lietuviešu valodā, bija lietuvas skolas (man tētis nobeidza tādu), uzraksti uz veikaliem bija lietuvu valodā utt???  Confused


Lietuvā bija viena nianse - visi lietuvieši pēkšņi sastājās Kompartijā un līdz ar to visi kompartijas kongresi uttc notika lietuviešu valodā, jo tur bija nospiedošs lietuviešu pārākums. Konstitucionāli veselās  13 PSRS republikās bija likumīga divvalodība - bet tākā Leišos visa partija lietuvieši - gribi negribi viss lietuviski
Savulaik gruzijā bija tikai gruzīnu valofda, a krievijā/Baltkrievijā krievu un krievu...



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Wed Apr 01, 2009 2:58 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es varu teikt  ka 20-a gadsimta apčakareja visus vietejos (bez uskata uz kura valoda runa) vairakas reizes.
Par palidzibu tikt gala ar Krevijas valdibu Lenin atzista LV neatkaribu, nedaudz velak atnaca Stalin un pateica labakajos kaukazu tradicijas "tu busi mana sieva" Wink un atņema visu mantigo no vieteiem . Sakas WW II , garam gajot Gitler pateica vieteiem , palidzisiet tikt gala ar komuņakiem , busiet brivi un atgusiet visu ko zaudejuši.  Vieteie padomaja , nu ko vorbut šoreiz neačakares un saka palidzet , iesmerejas suda kas saucas SS.  Tikt vaļa no "vira" kuru nemiļ neizdeva un nacas dzivot ar to Smile pagaja laiks "virs" nomira un kamer nebija saimnieka ar stingro roku , vieteie sapulcejas un tika val'ja, uz brivibu. Nu ko jauns valsts , jaunas iespejas, daudz baribas , bet uz visiem nepietiks Wink tadeļ daļu no vieteiem japazemina iespejas tikt pie jaunam baribam, kas ari tika darits.

taka mus vietejos čakareja un turpina čakaret tikai maina karogu ;/

p.s. isklausas divaini kad mani sauc par krievu tikaj deļta ka es pamata runaju ru ;/
un kad sanak but arpus LV mani uskata par "Latiš" ;/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prātu atdzesēšanai... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
Oga rakstīja:
jo deva mums RAFu, Popova ruupniicu utt., tad shim cilveekam ir jaaiet uz biblioteeku, jaapalasa veesture jebshu jaadodas pie aarsta. Punkts. .
pilniigi piekritu http://en.wikipedia.org/wiki/VEF

bet tas tachu nau viss...


VEFs eksisteeja jau pirms PSRS nono


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

Lietuvā bija viena nianse - visi lietuvieši pēkšņi sastājās Kompartijā un līdz ar to visi kompartijas kongresi uttc notika lietuviešu valodā, jo tur bija nospiedošs lietuviešu pārākums. Konstitucionāli veselās  13 PSRS republikās bija likumīga divvalodība - bet tākā Leišos visa partija lietuvieši - gribi negribi viss lietuviski
Savulaik gruzijā bija tikai gruzīnu valofda, a krievijā/Baltkrievijā krievu un krievu...


Vot bļin, braļukas  Laughing


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 223, 224, 225  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database