Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Servisi šādi un tādi...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Paldies visiem par izteiktajiem komentaariem... 
Peksis rakstīja:
Veeleejos pateikt, ka esmu iegaadaajies Alfu :

2000. g., Alfa Romeo 156, 1.8 T. Spark, Melnaa kraasaa ar klimata kontroli, elektrisko paketi (4 logi, spogulji),
100 000 km - noskreeejienu.
Saakotneejaa cena bija 5 900 EUR, kaa rezultaataa iegaadaajos par 5 500 EUR.
Braucu jau 3 nedeeljas un esmu ljoti apmierinaats ar pirkumu.
Shodien aizvedu autinju uz servisu, kursh ir Lomonosova ielaa, pirms universitaashu rajona (braucot centra virzienaa), ja nemaldos, tad servisa nosaukums ir "Viss itaalju auto" vai kas tmldz., servisaa ir ljoti laipna attieksme un izpaliidziigi cilveeki (preteeji "Arfilai", kur muuzhiigi pie telefona naak kaads krievvalodiigs viirietis un luudzot peec paliidziibas - parasti atbild sherpi, katraa zinjaa nepieklaajiigi. Varbuut, ka serviss nav slikts kaa tas droshi vien arii ir, bet attieksme katraa zinjaa ir pabriesmiiga.)

Kad atgrieziishos Latvijaa nobildeeshu autinju un iemetiishu kaadu bilzhuku...


kas attiecaas uz Arfila,man ir liidziiga pieredze un pat sanaaca piefikseet vienu nepatiikamu un bezkauniigu klienta shmaukshanu down

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ņemot vērā 15 gadu darbu bez konkurences apstākļos , tas ir nedaudz saprotami, bet ne piedodami


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja godiigi ,tad  tagad es pat i nezinu kurp doties ja ar manu Alfu kaut kas atgadiisies Confused  ARFILA taa noteikti nebuus,bet peec kondishkas diagnostikas Itaalijas auto,sapratu ka neko vairaak kaa ellju nomainiit tanii kantorii nejeedz,beediigi tachu fakts... shifty

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
ja godiigi ,tad  tagad es pat i nezinu kurp doties ja ar manu Alfu kaut kas atgadiisies Confused  ARFILA taa noteikti nebuus,bet peec kondishkas diagnostikas Itaalijas auto,sapratu ka neko vairaak kaa ellju nomainiit tanii kantorii nejeedz,beediigi tachu fakts... shifty


Modena Motors, Ulmanja gatve 114. ir gan gudri meistari, kas itaalju mashiinaas kauko sajeedz, gan smukas administratores Smile bet tie prieki, protams, nemaksaa ne 5ls, ne 10ls, ne arii 15ls stundaa.



reaali ar autoservisiem situaacija ir taadi pati kaa ar celtniekiem. pasuutiitaajam joprojaam shkjiet, ka tas maksaa x naudinjas, bet celtnieks jau sen bez 5x naudinjaam nekustina ne pirksta un pie vinja staav rinda meenesi uz priekshu. taapeec vinjsh mieriigu sirdi suuta tevi nah, ja tev kaukas nepatiik. veel gads un mehaanikjis bez 10x naudinjaam neko nedariis.

ko dariit? iet mehaanikju kursos tad, kad "ievads celtnieciibaa" iziets, aboneet "dari pats", noiireet garazhu, nokachaat remonta manuali, sapirkt tuuljus un kjerties klaat! nesen pameegjinaaju pashpahteleet, pakraasot, paneesaat buuvgruuzhus, nekaa gruuta nav. ar amortu vai uudensuuknja mainja, vai izpuuteeja sametinaashanu, domaaju, ir liidziigi Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vieniigi Tev jaapeerk metinaashanas pusautomaats, paceelaajs, kompresors uttuc. prichendaalji vienai mashiinai. Tu zin, cik paceelaajs maksaa? shura

PS: ja Peksis ir TAS Peksis, ko domaaju, tad priekaa! Ja ne, tad vienalga apsveicam. Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Vieniigi Tev jaapeerk metinaashanas pusautomaats, paceelaajs, kompresors uttuc. prichendaalji vienai mashiinai. Tu zin, cik paceelaajs maksaa? shura


ja nezini - paprasi man
un sapratīsi, kāpēc tas ir normāli, ka mehs par savu darbu uzprasa x10... Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kapēc pasaulē brauc ar jaunām mazmašīnām ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Vieniigi Tev jaapeerk metinaashanas pusautomaats, paceelaajs, kompresors uttuc. prichendaalji vienai mashiinai. Tu zin, cik paceelaajs maksaa? shura


izroc bedri! paceelaajs vinjam zin Mr. Green

Citāts:
PS: ja Peksis ir TAS Peksis, ko domaaju, tad priekaa! Ja ne, tad vienalga apsveicam. Smile


gip gip! lai uz servisu jaabrauc nau!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Kapēc pasaulē brauc ar jaunām mazmašīnām ?



un vecaas daargaas briivdienaas garazhaa skruuvee pashi. detaljas pasuuta ebayaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nee nee. Reaalie keksi vecaas sveetdienas mashiinas dod maasteriem, kas par triisciparu skaitli latos stundaa visu kaartiigi restauree un detaljas peerk specializeetaas darbniicaas, kur taas izgatavo. Peec tam sveetdienas braucamais kataloga cenaa ir vismaz seshciparu skaitlis Wink
Un ikdienaa brauc ar LS450h shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="elbee"]
Lauda rakstīja:
ja godiigi ,tad  tagad es pat i nezinu kurp doties ja ar manu Alfu kaut kas atgadiisies Confused  ARFILA taa noteikti nebuus,bet peec kondishkas diagnostikas Itaalijas auto,sapratu ka neko vairaak kaa ellju nomainiit tanii kantorii nejeedz,beediigi tachu fakts... shifty


Modena Motors, Ulmanja gatve 114. ir gan gudri meistari, kas itaalju mashiinaas kauko sajeedz, gan smukas administratores Smile bet tie prieki, protams, nemaksaa ne 5ls, ne 10ls, ne arii 15ls stundaa.

Man godiigi sakot ir stipri pie dir...s cik kur kas maxaa(protams sapraata robezhaas),galvenais ka zin kaa noveershama probleema un maak remonteet auto a nevis tikai gudri di..t un mainiit visu peec kaartas bez jeegas,kaa tas ir ARFILA labaratorijaa Laughing
Gadijums iz dziives: pie pirmajiem saliem mana 156 (nemotors) saaka suudaini pielekt,aizbraucu uz ARFILA komp. diagnostiku,Sasha pazinjo ka jamaina kaut kaads vaarsts kura cena esot ap 280Ls Shocked  No Ogres dzeka(kursh tirgo 156 rezerves daljaas) to pakjeeru par 40Ls un pats ar nomainiju Cool  un kas....???? pagaaja paaris dienas  un vakaraa uz stahan4ika mana 156 nomira "pavisam" Crying or Very sad  ar evakuatora paliidziibu nogaadaajaam ARFILA nepagaaja i nedeelja ka shie konstateeja ka miris degvielas suuknis(baakas) un nomainija ar mani nemaz nesaskanojot to par 90Ls shifty
Kad jautaaju vai ar to buus manas nedienas sakaraa ar auto sliktu pielekshanu pie zemaam temperatuuraam beigushaas,Sasha smiiknjaajot atbild:"tad jau redzees kaa buus",vai taa ir normaala attieksme????? angry

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu ne vienmēr melns ir melns un balc ir balc...
moderns mūsdienu auto, itīpaši jau vecs modernais auto ir apveltīt ar simtiem iemeslu kāpēc tas var nelek, var slāpt, var neiet, var raustīties, var vēl sazina ko
tas vāģis ir paredzēts kādu laiku lietot un tad uz www.tolmets.lv
mēs - nē! mēs braucam, kamēr var salāpīt, kamēr kust
Un tad bŗīdī, kad ir pusbeigc tukšgaitas vārsts, padilis degvielas sūknis, pusnomiris gaisa mērītājs, caura truba aiz gaisa mēwrītāja 1 normāla, 2 ciešamas un viena vēl dīvainā kārtā strādājoša svece, plus kāc gļukojošs motora termodačiks un pusbojāta lambda summā noved pie slāpšanas un nelekšanas
compis uzrāda vārstu, jo tas ir reiz paziņojis par to, ka ir beigc...
to nomaina - paliek biku labāk, bet tad nomirst sūknis...
Sūkņa vietā varēja nomirt gaisa mērītājs....

Saki, kas no visa augstāk minētā jānomaina, vai ko var nemainīt, ņemot vērā to, ka rēķins uz Ls 800-900 nekādos saprāta un paredzēto izdevumu rāmjos neiekļaujas?

Es te nevienu neaizstāvu, bet piedāvāju uz šo problēmu paskatīties no mehānikas un servisa viedokļa...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pus eiropa braukaa ar daudz vecaakaam mashiiniiteem un nekaadu probleemu,katrs pret savu auto izturaas kaa grib,ja man mans auto patiik,tad es ar vinju brauksh cik ilgi vien veeleeshos un uzskatu ka remonts neliecina par to ka auto ir noraxtaams Razz  
Bet ja auto servisaa nav kompetentu darbinieku,tad tas nenoziimee ka man jaamaina auto,bet gan serviss,taa luuk Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rodas jautaajums par ko es maksaaju veicot auto diagnostiku pirms pirkshanas un auto lietoshanas laikaa,ja man pazinjo ka auto ir njemams un nekaadas buutiskas kaites neredz???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda - Tu neko nesaprati no manis teiktā
Ir auto, kam simc gadu aiz muguras un tie ripo
Problēma ir uzturēšanā.
Vai nu auto tiek visu laiku uzturēts labā stāvoklī (tas arī neizslēdz negaidītu un pēkšņu salūšanu, tiesa tas būtiski to samazina), vai arī auto ir ik pa brīdim visai kapitāli jāarjauno, jārestaurē vai sauc kāa gribi.

Modernam nolietotam auto, vai slikti uzturētam auto precīzu diagnozi ir noteikt grūti, pat ļoti kompetenti cilvēki var un reizēm arī kļūdās... (nekļūdās tikai tie, kas neko nedara). Tā teikt, ja pacientam bija 24 slimības, sekcijas laikā reizēm ir grūti noteikt kura tieši bija nāves cēlonis...

Man šādi stāsti ir par daudzem servisiem. Ikvienā manis apmeklētā servisā ir bijis pa kādam lielākam vai mazākam fēlerim...

Bet teksts - no sērijas - aizvedu pie Sašas beigtu vāģi ar tekstu sataisi un man nomaina sūkni par Ls 90 - ir nekorekti
Korekti būtu - aived pie sašas mironīti un uzprasi defektāciju. Par defektāciju maksā un pēc tam domā pac ko darīt - taisīt pie Sašas vai dzīt citur vai pašam rokas atrotīt...
Mums visiem ir jāmācās noformulēt savas vēlmes un saprast reālās iespējas.

Peace!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database