Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Vietas Romā
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Vietas Romā 
Jautājums itāļu auto faniem - vai varat ieteikt vietas Romā, kur varētu garšīgi un ne dārgi pasēdēt / paēst / pabaudīt laiku? Ir tajā pilsētā būts, bet man toreiz nepaveicās ar ēstūžiem - trāpīju uz gumijas picām tūristiem, gribās kaut ko vairāk "kā cilvēkiem"...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taadaa gadiijumaa neej uz restoraaniem kasatrodas uz galvenajaam ielaam.. meklee kaadu omuliigu eestuviiti kaadaa shkjersielaa, kur pa vakariem var redzeet seezham itaaljus leenaam malkojot kafij un lasot aviize, pljapaajot...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...un kaljot plaanus kaa riitdien apjaat leetticiigos tuuristus ar gumijas picaam, dublju kafiju un iespljaut salaatos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vismaz es pēdējā laikā kaut kā esmu uztennējis "ožu" uz atšķirībām starp tradicionālajām ēstuvītēm un tūristu ūķiem.
1) vieta. Tradicionālie vietējo ēstūži noteikti nebūs uz centrālās tūristu ielas. Smile Vislabāk ir pavazāties pa mazām, romantiskām šķērsieliņām, ja tas ir pilsētas centrs.
2) tradicionālie vietējo ēstūži ēdamajos laikos noteikti nestāvēs tukši vai ar pusotru tūristu apmeklētāju..
3) tradicionālās ēstuves noteikti nerotās debīli tūristus piesaistoši uzraksti angļu valodā ar megaburgeriem un kolām ar 50% atlaidi.  Razz
4) ja ēstuve ir piebāzta ar jautriem iezemiešiem - būs īstā.  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database