Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Modena Motors autoservisa akcija!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
briedisr rakstīja:
kad pirku Vilsons teica ka ir 1.8 motors, šamie pēc diagnostikas ielikuši 2.0 tajā lapā  Laughing  maybe pie jauna motora tiku smokin



Šiem motorus sanāk diezgan bieži jaukt. Es ar nezināju, ka manam GTV TB ir 1.9 motors un moš vēl JTD crazy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
briedisr rakstīja:
Apkalpošana perfekta. Pastāstīja par visiem punktiem ļoti sīki. Nobrīnijās ka ir tik labā stāvoklī, un nav daudz kur piesieties  Rolling Eyes  vienīgi nesaprotu, kad pirku Vilsons teica ka ir 1.8 motors, šamie pēc diagnostikas ielikuši 2.0 tajā lapā  Laughing  maybe pie jauna motora tiku smokin

Nez kuram ir savajadzējies izņemt ārā bagāžnieka vāka amortizatorus  hammer  angry



motors toč i 1.8.ja būtu bijis 2.0 tad to es būtu uzzinājis tai brīdī kad mainija zobeni.2.0 ir bik savādāka tā sistāma un + vēl viena siksna vairāk nekā 1.8l motorītim.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rezumējums.
Tik vecu dampi kā manējo tur laikam pirmo reizi ieraudzījuši.
Apkalpošana  super
rezultāti- so so. hmm
Diagnostikas bezmaksas daļa tā arī apmēram ir, kādu var gaidīt bezmaksas.
Tākā Jūlija piekrita man to 159 uz vēlvienu dienu iedot, nolēmu atbalstīt to kantori arī finansiāli- veicu papildu diagnostiku, jau ar auto paskrūvēšanas elementiem (vizuāli apskatīt logtīrītāja mehānismu, kā arī paskatīties, kur palikusi durvju stikla vadīkla), bet galvenais, pēc kompja datiem beigtās lambdazondes nomaiņa, kā arī bremžu šķidruma nomaiņa.
Gala rezultātā nonācām pie secinājuma, ka to auto varētu savest ideālā kārtībā, tikai tas maksātu vismaz pāris tūkstošus, neskaitot virsbūves defektu novēršanu.
Bet pa lielam- ir arī efekts, mājās atbraucu bez raustīšnās.
Piedāvātās detaļu cenas gan ir kosmiskas. Piemēram, plaukts par 185 latiem Rolling Eyes varbētu būt titāna vai apzeltīts, vai vismaz Džuzeppes roku darbs hammer ar kādu iegravētu mākslasdarbu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taa gan jau bija pirmaa un peedejaa 155, kas bijusi Modenas servisaa Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
taa gan jau bija pirmaa un peedejaa 155, kas bijusi Modenas servisaa Wink


negribi ar savu 75 turp aizbraukt?
pēc tam aizstumt j.k. sudu un tad Bertoni... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un tad ierodas palaidnieks un piesaka savu uz diagnostiku Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
un tad ierodas palaidnieks un piesaka savu uz diagnostiku Very Happy

Golpu  Rolling Eyes  shura


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Galvenais, ka esmu apmierināts ar rezultātiem.
Cena- protams, ka dārgi (darbs=~39Ls/h). Bet neviens no servisiem, kuros līdz šim esmu mašīnu taisījis, man nedeva iespēju pa to laiku braukāt ar citu mašīnu.
Un Aivars neizskatījās apbēdināts, kad aizvedu viņam Leinodā nopirkto lambdazondi, arī to var uztvert kā labu (vai vismaz saprotošu) attieksmi.
Viņa attieksmi pret GoldenLodge ignorēšu, jo pēc sveču nomaiņas tiešām strādā visi cilindri. Gan jau ka pie vainas bija tas, ka nestrādājošās lambdas dēļ sveces vienkārši bija aplietas, aizlietas, pārlietas, kā rezultātā viņas tiešām nestrādāja kā nākas. Un es labi saprotu, ka cilvēks, kurš nekad nav redzējis 4 masu sveci uzskata, ka tā nekam nav derīga.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
drausmiigs servisa normstundas izcenojums! pat mersis prasa tikai 25-32 latus (atkariigs no mashiinas) un 79 latus stundaa par maybach apkalposhanu aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
stu;bums tas ka tā Modena atrodas kaut kādā nedabraucamā vietā... man sovakar piedāvāja atstāt mašīnu, bet kā lai es atpakaļ tieku. kāds nebrauc šovakar tur pakaļ savam auto?
kāds vispār transports tur iet?

p.s. šamiem servisa maiņas auto izbeigušies esot- jau izdalīti. a es jau cerēju pavizināties. uz cik ilgu laiku viņi dod auto testa braucieniem? Smile


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
stu;bums tas ka tā Modena atrodas kaut kādā nedabraucamā vietā... man sovakar piedāvāja atstāt mašīnu, bet kā lai es atpakaļ tieku. kāds nebrauc šovakar tur pakaļ savam auto?
kāds vispār transports tur iet?

p.s. šamiem servisa maiņas auto izbeigušies esot- jau izdalīti. a es jau cerēju pavizināties. uz cik ilgu laiku viņi dod auto testa braucieniem? Smile


Es shovakar braukshu pakalj savejai!  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
stu;bums tas ka tā Modena atrodas kaut kādā nedabraucamā vietā... man sovakar piedāvāja atstāt mašīnu, bet kā lai es atpakaļ tieku. kāds nebrauc šovakar tur pakaļ savam auto?
kāds vispār transports tur iet?

p.s. šamiem servisa maiņas auto izbeigušies esot- jau izdalīti. a es jau cerēju pavizināties. uz cik ilgu laiku viņi dod auto testa braucieniem? Smile


Ak tagad tāda tā informācija? Kad es tur pēdējoreiz biju, tad par servisa maiņas auto neviens pat nedomāja  Evil or Very Mad


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vinji tevi pazina.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lilija rakstīja:
Jancix rakstīja:
stu;bums tas ka tā Modena atrodas kaut kādā nedabraucamā vietā... man sovakar piedāvāja atstāt mašīnu, bet kā lai es atpakaļ tieku. kāds nebrauc šovakar tur pakaļ savam auto?
kāds vispār transports tur iet?

p.s. šamiem servisa maiņas auto izbeigušies esot- jau izdalīti. a es jau cerēju pavizināties. uz cik ilgu laiku viņi dod auto testa braucieniem? Smile


Es shovakar braukshu pakalj savejai!  Very Happy


cikos?  Wink


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
stu;bums tas ka tā Modena atrodas kaut kādā nedabraucamā vietā... man sovakar piedāvāja atstāt mašīnu, bet kā lai es atpakaļ tieku. kāds nebrauc šovakar tur pakaļ savam auto?
kāds vispār transports tur iet?

p.s. šamiem servisa maiņas auto izbeigušies esot- jau izdalīti. a es jau cerēju pavizināties. uz cik ilgu laiku viņi dod auto testa braucieniem? Smile


sabtrans - 53.autobuss un 10min pastaigas Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database