Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
166 2.5 v6 '98
Kā šim ar cenu?

Par zemu 0% 0% ( 0 )
Par augstu 0% 0% ( 0 )
Da normāli, neraustās 63% 63% ( 7 )
Nu man jau vispār vienalga 36% 36% ( 4 )

Balsis pavisam : 11
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
P.S.
Labu alfu (koptu utt.) īsts alfists nopērk tad, ja jau sevi ir pierādījis vairākkārtīgā uzkāpšanā uz lētiem grābekļiem...
Tāda izvēle (pirkt labāko un/vai dārgāko) ir tā teikt - rūdītu Alfistu lēmums! shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Oga rakstīja:
Muahaha. Nu tad pashi vainiigi tie dzirksteljotaaji Smile Es vinju vietaa tad dotos uz Lietuvu peec kaadas divlitriigaas muahaha.
PS: vispaar man zinaami vairaaki gadiijumi, kad cilveeki peerk tieshi labaakaas Alfas, nevis zaljaakaas (leetaakaas) Razz


nu redzi - es par savu gribēju tik cik gribēju - dabuju uz pusi vairāk...
a Tu savu sāki pārdot vēl ilgi pirms manis... Very Happy


Normalas mashiinas jau katru dienu par kapeikaam nepeerk shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, ir piedāvājums un ir pieprasījums...
Viens ir tas, cik gribas un ķo ir vērc vāģis, otrs, cik esi gatavs vispār un/vai par konkrētu vāģi maksāt


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
"Alfu peerc, cik vien labu vari un maksaa, cik vien vari atljauties" - kaut kaa taa, ne? Wink Nu pofig. Nupat saak zvaniities...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
"Alfu peerc, cik vien labu vari un maksaa, cik vien vari atljauties" - kaut kaa taa, ne? Wink Nu pofig. Nupat saak zvaniities...


To zina tikai tas rūdītais alfists, kas ir uzkāpis uz vismaz viena lēta grābekļa... shura

iesācēji vienalga grib pamēģināt uzkāpt uz tā lētā grābekļa neskatoties ne uz ko!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu taa. Dziljaas seeraas pazinjoju... Nu juus saprataat. Pirmo reizi muuzhaa, atdodot auto, ir skumji
Taa ka luuc turpmaak BT-166 iipashi nebiedeet shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nemuldi! Very Happy

Un kuru Ssang Yong uRodius ar kādu v/n vajag sākot ar parītdienu biedēt? Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu taa. Dziljaas seeraas pazinjoju... Nu juus saprataat. Pirmo reizi muuzhaa, atdodot auto, ir skumji
Taa ka luuc turpmaak BT-166 iipashi nebiedeet shura

Kad pardevu savu, pircējs man teica , ka neredzot prieku manās acīs, tas tā arī bija Sad


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu taa. Dziljaas seeraas pazinjoju... Nu juus saprataat. Pirmo reizi muuzhaa, atdodot auto, ir skumji
Taa ka luuc turpmaak BT-166 iipashi nebiedeet shura




aaaye! tagad zin ko, galvenais mieriigi, galvenais nesamiizties, un fixi fixi nenopirkt dzeltenu vaboli vai zalju opeli, vai taml. ateju shura apsveicu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga: Izsaku līdzjūtību!


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vietaa pirkshana tiek ruupiigi (varbuut pat paaraak) apsveerta. Diemzheel pagaidaam esam spiesti kaa prioritaati likt praktiskus apsveerumus, liidz ar to atziishos, ka bez 156 FL SW ir arii citas versijas... Turpinaajums sekos un jebkuraa gadiijumaa "es atgrieziishos" (tm) Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
agha, padomaa labi pirms pirkt kaadu no shiem kropliishiem:





















Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  




Pēdējoreiz rediģējis jansons Sat Aug 10, 2013 6:36 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Priekshlikumi? Ko nepirkt es gan jau kaut kaa tikshu skaidriibaa.
Prasiibas: max 25k EUR ar 2 riepu komplektiem, casco, registraaciju un tur ljalja... 3 gadu garantija. Automaac.
Saaciet ljechiit - esmu atveerts. Vecus shrotus nepiedaavaat - I'm too old for this shit (tm) shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hyundai Sonata 3,3 V6 A/T 235 zsp ja gribas jaunu izturiigu uzticamu un komfortablu bet nu depresija buus baigaa shura starp citu, tev tak ikdienaa arii mashiinu nemaz nevajag, vari atljauties nepaarspiileet ar to prakticismu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database