Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
zinu, ka stulbs jautājums, bet nu...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs zinu, ka stulbs jautājums, bet nu... 
..es točna nerubīju, kur 156 ir kāds slēdzis ar ko var ieslēgt priekšējo lukturu apsmidzinātājus (vai hvz kā tos pareizi vēl sauc...)  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: zinu, ka stulbs jautājums, bet nu... 
blizis rakstīja:
..es točna nerubīju, kur 156 ir kāds slēdzis ar ko var ieslēgt priekšējo lukturu apsmidzinātājus (vai hvz kā tos pareizi vēl sauc...)  Confused


vinji apsmidzinas vienlaiciigi ar prieksheejo stiklu. ar to pashu klokji. ja neapsmidzinaas, tad ieprieksheejais saimnieks sho fiichu ir atvienojis uudens taupiishanas noluukaa Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un kā tad vāretu atkal pievienot?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
blizis rakstīja:
un kā tad vāretu atkal pievienot?

uzprasi, kur iepriekšējais saimnieks veda atvienot! Very Happy
bet atceries - tai uz logiem spricējamajai zampai nejēga uzlēks patēriņs! Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: zinu, ka stulbs jautājums, bet nu... 
elbee rakstīja:
blizis rakstīja:
..es točna nerubīju, kur 156 ir kāds slēdzis ar ko var ieslēgt priekšējo lukturu apsmidzinātājus (vai hvz kā tos pareizi vēl sauc...)  Confused


vinji apsmidzinas vienlaiciigi ar prieksheejo stiklu. ar to pashu klokji. ja neapsmidzinaas, tad ieprieksheejais saimnieks sho fiichu ir atvienojis uudens taupiishanas noluukaa Wink

pie noteikuma, ja ieslēgta tuvā gaisma


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: zinu, ka stulbs jautājums, bet nu... 
arba rakstīja:
elbee rakstīja:
blizis rakstīja:
..es točna nerubīju, kur 156 ir kāds slēdzis ar ko var ieslēgt priekšējo lukturu apsmidzinātājus (vai hvz kā tos pareizi vēl sauc...)  Confused


vinji apsmidzinas vienlaiciigi ar prieksheejo stiklu. ar to pashu klokji. ja neapsmidzinaas, tad ieprieksheejais saimnieks sho fiichu ir atvienojis uudens taupiishanas noluukaa Wink

pie noteikuma, ja ieslēgta tuvā gaisma

kpc tad viņa vispār jāslēdz ārā?  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
citur pasaulē dienas laikā viņas nav jāslēdz iekšā un tad mazgājot logu lukturi nemazgājas, naktī mazgājot logu nomazgājas arī lukturi, prātīgi
BEt mums tas ūdens dienas laikā neprātā mazgā lukturus


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jep, tā viš ir. Bieži vien noķeru sevi pie domas - "da ept, tikko tik pielēju un jau cauri!" Tāda sajūta, kas tā arī varētu būt, uz lukturiem šprices deva ir 2x lielāka, kā uz vējstikla.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā noprotu, topiku var slēgt, jo ekspertu kolēģija vienbalsīgi nolēma, ka logu špricētāji ir vienas vienīgas zobu sāpes. skorbulis Tāpēc labāk ir nezināt, kāpēc nestrādā un kā pieslēgt atpakaļ.   Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mierīg  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu 147 es biju ietrennējies uzspiest tik īsu mirkli to logu apmīzēju, ka fāru apmazgātājs nepaguva ieslēgties, bet 156 laikam tas ir neiespējami, jo ja atceros tas ieslēdz to lukturu motorīti vienlaicīgi...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs vēlviens stulbs jautājums 
Vai ir vērts mēģināt mainīt ātrumkārbai eļļu, ja tāda lieta "nav paredzēta"?
Man jau vairākos servisos ir teikuši, ka nav pa kurieni veco eļļu iztecināt, līdz ar to secinam, ka nav jāmaina...
Man šķiet, kautkur to esmu arī lasījis.
Bet mani tomēr dīda nemiers- vai tiešām var nobraukt vairāk par 300 tūkstošiem km, nemainot eļļu? Un man nav arī zināmi fakti par eļļas "papildināšanu", ja nu vienīgi kādā servisā pa kluso kāds pielējis. hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hmmm 16v TS kārbai nomainīt var elementāri. Par 8v nav ne jausmas.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Beidzot sameklēju repair manuālī, ka ir tāds "drainage cap", "filler cap" un līmeņa noteikšanai jānoņem atpakaļgaitas lampas slēdzītis. Tik vienkārši  Exclamation
Bet dabā nekas man neizskatījās pēc "drainage cap" hmm A varbūt noturēju to par parastu skrūvi.
Vai arī manuālis ir 1991 gada, bet mana mašīna ir 1994. gada...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: vēlviens stulbs jautājums 
KaramBax rakstīja:
Vai ir vērts mēģināt mainīt ātrumkārbai eļļu, ja tāda lieta "nav paredzēta"?
Man jau vairākos servisos ir teikuši, ka nav pa kurieni veco eļļu iztecināt, līdz ar to secinam, ka nav jāmaina...
Man šķiet, kautkur to esmu arī lasījis.
Bet mani tomēr dīda nemiers- vai tiešām var nobraukt vairāk par 300 tūkstošiem km, nemainot eļļu? Un man nav arī zināmi fakti par eļļas "papildināšanu", ja nu vienīgi kādā servisā pa kluso kāds pielējis. hmm

Nezinu, vai ir pa kurieni iztecināt, bet zinu, ka kārbā ir tāda izskrūvējama tapa, pa kuru var papildināt eļļu. Bet tur vajag kanniņu ar garo "snīpi", citādi nekas nesanāks. Ja eļļa, izskrūvējot to skrūvi tek ārā, tad līmenis ir ok. Bet šis variants ir no "dari pats" sērijas. Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database