Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Vēlos iegādāties Alfa Romeo 156 ;1998.-2000. g., 1.8 vai
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
..un godiigajiem braaljukas ljietuvishkas pishkas parasti izdodaas shaadus briinumus atrast  crazy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Peksis rakstīja:
es atradu dažus variantus : www.autoplus.lt

1. http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1003957 (Smukulīte)


vismaz bildē sāni izskatās makten raibi, kā dabā grūti pateikt, bet gan jau ka var manīt...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es tik skeptiski neskatiitos uz leishu mashiinaam. jo. vinjas ne ar ko nav sliktaakas par muuseejaam. jo. 2/3 musu plachos esosho mashiinu naak nevis no vaacijas, belgjijas vai shveices, bet no lietvuvas. jo. leishi un polji ir pamaniijushies dabuut labaakus partnerus, kontaktus vaacijaa, panjeemushi to lietu uz masu, ta teikt. un nabaga latvieshu autodzineejam nav vairs jeegas dziities uz vaciju, jo leitis un polis visu leeto desu jau ir izpircis. taa nu vinji njem mashiinas lietuvaa pa taisno no dzineejiem bez regjistraacijas tb lietuva nekur nefiguree, visi papiiri ir saakotneejaas izcelsmes valsts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
es tik skeptiski neskatiitos uz leishu mashiinaam. jo. vinjas ne ar ko nav sliktaakas par muuseejaam. jo. 2/3 musu plachos esosho mashiinu naak nevis no vaacijas, belgjijas vai shveices, bet no lietvuvas. jo. leishi un polji ir pamaniijushies dabuut labaakus partnerus, kontaktus vaacijaa, panjeemushi to lietu uz masu, ta teikt. un nabaga latvieshu autodzineejam nav vairs jeegas dziities uz vaciju, jo leitis un polis visu leeto desu jau ir izpircis. taa nu vinji njem mashiinas lietuvaa pa taisno no dzineejiem bez regjistraacijas tb lietuva nekur nefiguree, visi papiiri ir saakotneejaas izcelsmes valsts.


Neaizmirsiisim galveno leishu trumpi - peerkam sadauziitu shrotu, njemam lots of shpaktele, epoksidka un sadolin un izgatavojam leetu un "labu" auto, ko latvju kapeikpiseejam paardot ar sagroziitu odometru, kaa "baigi svaigo, ar ljoti mazu noskreejienu" Smile
Turklaat Lietuvaa itaalju autobuuves produkti ir DAUDZ populaaraaki kaa sheit.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Peksis rakstīja:
es atradu dažus variantus : www.autoplus.lt

1. http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1003957 (Smukulīte)


vismaz bildē sāni izskatās makten raibi, kā dabā grūti pateikt, bet gan jau ka var manīt...


normāls auto. Smuks salons (nu izskatās āda smukāk par drēbi), klimatam ar vajadzētu būt...

es gan nezinu, vai pēc 300x400 bildēm iespējams noteikt krāsojuma kvalitāti un raibumu... īpaši ņemot vērā to, ka 156 krāsojums pat no rūpnīcas nav nekāds kvalitātes etalons - pat jauniem auto visādi apelsīni tur ir un vēl vis kas.

Turklāt 160 000 99gada bendzīnniekam ir normāls nobraukums imo.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Starp citu, ja ir interese, tad Trax savu 1.8 156 tirgo - vienīgi tur ir beigts variators (kā viņš saucas angliski?), nav ādas, nav klimas un šis tas grab piekarē - bet za to cena nereāli lēta un ir 17" ripuļi ar svaigām riepām

Ja ir interese - noskaidrošu, cik viņš precīzi grib.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man gan liekas ka masz vinjsh negrib.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, noskaidro lūdzu kāda ir tai mašīnai krāsa, metāliska ? kas viņai tur ir komplektācijā un kādas ir tās problēmas pie kurām man uzreiz vajadzētu ķerties klāt ? Ja ir iespējams tad uzraksti cik man vēl vajadzētu tajā mašīnā ielikt naudiņas lai būtu braucama.

Paldies


_________________
Valdis Škutāns
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.autonet.lv/viss.php?id=66924

Vai tad shitaa nav Trax'a mashiina? Idea  Question  Exclamation

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
http://www.autonet.lv/viss.php?id=66924

Vai tad shitaa nav Trax'a mashiina? Idea  Question  Exclamation



Īpašnieks domājams strādā LMT...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu vispār 2.5 un 2.0 salīdzināt ir kā pimpi ar pirkstu crazy, arī patēriņa ziņā 16-17 pret 11-12 pilsētā, bet tas tā smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
http://www.autonet.lv/viss.php?id=66924

Vai tad shitaa nav Trax'a mashiina? Idea  Question  Exclamation





_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Peksis rakstīja:
Jā, noskaidro lūdzu kāda ir tai mašīnai krāsa, metāliska ? kas viņai tur ir komplektācijā un kādas ir tās problēmas pie kurām man uzreiz vajadzētu ķerties klāt ? Ja ir iespējams tad uzraksti cik man vēl vajadzētu tajā mašīnā ielikt naudiņas lai būtu braucama.

Paldies


ok - uzjautāšu
izskatās šādi.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Nu vispār 2.5 un 2.0 salīdzināt ir kā pimpi ar pirkstu crazy, arī patēriņa ziņā 16-17 pret 11-12 pilsētā, bet tas tā smokin


Nu ne suņa, es ar savu 2,5 lielākoties iebraucu 12 litros. Gadās, prtotams, arī vairāk, bet lielākoties ar minēt ciparu pietiek. Ar 164 alfas 2.0 iebraucu 8-9 litros vidēji.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prusaks rakstīja:
MF rakstīja:
Nu vispār 2.5 un 2.0 salīdzināt ir kā pimpi ar pirkstu crazy, arī patēriņa ziņā 16-17 pret 11-12 pilsētā, bet tas tā smokin


Nu ne suņa, es ar savu 2,5 lielākoties iebraucu 12 litros. Gadās, prtotams, arī vairāk, bet lielākoties ar minēt ciparu pietiek. Ar 164 alfas 2.0 iebraucu 8-9 litros vidēji.


Es taču teicu tas nu tā. Galvenais ir nesamīzties Razz  smokin Tas kadrs nav ne zvanījis ne arī Alfu skatījies. Domāju ka nav bijis ievērtēt arī 2.5. Karoč smp

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database