Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
platakas arkas!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jau laikam vairs neko.. ko dariit, ja diska iznesums (ET) ir par daudz uz aaru es nez. laikam neko. "plataas arkas" aizmirsti. lai kvalitatiivi izdariitu vajadziigs dizainers, maakslinieks, metinaataajs, skulptors, kraasotaajs... maksaas simtiem latus un rezultaats buus hvz kaads.

shauraaku riepu par 215 uz 8.5 collu diska uzlikt nereali. 215 jau riktiigi shaura. man ir 255 riepa uz 8.5 diska Wink

var likt stingraakas atsperes (viscietaakaas no viscietaakajaam) un amrtus arii viscietaakos. tas gadiijumaa, ja skraapee tikai tad uzshuupojot vai asi ejot liikumaa, kad aizmuguree seezh vecmaaminja. ja skraapee visu laiku, var taisiit dzhipu, likt virs atspereem starplikas. bet shie visi varianti ir daargi, ar augstu probleemas neatrisinaashanas iespeeju. un dzhipa variants ir riktiigi negliits.

pareizaakais variants laikam buutu attureeties no sho disku lietoshanas...  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā gan, būs vien jāpārdot kādam citam 156-tās Alfas īpašniekam, lai šis topiks paliktu dzīvs. aiwa


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Tā gan, būs vien jāpārdot kādam citam 156-tās Alfas īpašniekam, lai šis topiks paliktu dzīvs. aiwa


jaaskataas, mosh 147 vinji labaak der, tiem arkas plataakas, augstaakas, dziljaakas. neesmu intereseejies, bet atceros ties kaa lienii 18" diski izskatiijaas uz 147 un uz hindo 156, es teiktu, ka 147 ET ir mazaaks kaa 156.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un vispār, no kā tie diski ir un kāpēc doma viņus uzlikt alfai ? KĀds uzdāvināja ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nee, ar 147 tomeer nekas nesanaaks http://www.alloyguide.com/Alfa.php

jaameegjina kaadam GTV piestuteet, tiem ir mazaakais ET GTV&Spider after'96 5x98 ET 25to28

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniek, samaini saveejos pret shitiem. savadaak jau divi gadi tos flanchus liec, a mashiina peec kjerras izskataas Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Hindo rakstīja:
Tā gan, būs vien jāpārdot kādam citam 156-tās Alfas īpašniekam, lai šis topiks paliktu dzīvs. aiwa


jaaskataas, mosh 147 vinji labaak der, tiem arkas plataakas, augstaakas, dziljaakas. neesmu intereseejies, bet atceros ties kaa lienii 18" diski izskatiijaas uz 147 un uz hindo 156, es teiktu, ka 147 ET ir mazaaks kaa 156.


Tā gan. Piem., tagad kādu laiku jau braukāju ar Lienii 18" un rezumē tāds:
1. Tagad mans auto ir domāts 2 cilvēkiem Razz , jo kad iekāpj trešais, tad aizmugurē var sadzirdēt riepas skrāpejam arkas;
1.1 protams, nepieciešamas cietākas, īsākas atsperes par orģinālajām, kā tas ir Lienii;
1.1.1 Liekot īsākas, cietākas atsperes, sporta amji IS A MUST Exclamation  Exclamation  Exclamation Braucot ar Lienii 147 pāri guļošajam, auto divreiz nošūpojas uz augšu un leju, jo atsperes ir īsākas, bet amja gājiens ir garāks, toties riepas neskrāpē akras.
2. Auto ir kļuvis nedaudz augstāks, varētu būt apm. 1 - 1,5 cm.

Tātad:
Liekot lielākus diskus, jāpārliecinās, ka iznesums ir piemērots konkrētajam auto.
Jāpārliecinās, ka nebūs nepeciešamas cietākas, īsākas atsperes;
Ja jāliek augstāk minētās atsperes, tad ir jāmaina arī amortizatori uz B6, B8 vai KONI! Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Un vispār, no kā tie diski ir un kāpēc doma viņus uzlikt alfai ? KĀds uzdāvināja ?


nopirka no cita 156 īpašnieka te pat forumā, linku skatīt iepriekšējā lapā. neskatoties uz to, ka viņam tika teikts par arkām
 c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Hindo rakstīja:
Tā gan, būs vien jāpārdot kādam citam 156-tās Alfas īpašniekam, lai šis topiks paliktu dzīvs. aiwa


jaaskataas, mosh 147 vinji labaak der, tiem arkas plataakas, augstaakas, dziljaakas. neesmu intereseejies, bet atceros ties kaa lienii 18" diski izskatiijaas uz 147 un uz hindo 156, es teiktu, ka 147 ET ir mazaaks kaa 156.


Hrm. Mož GTA der? naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
Hindo rakstīja:
Tā gan, būs vien jāpārdot kādam citam 156-tās Alfas īpašniekam, lai šis topiks paliktu dzīvs. aiwa


jaaskataas, mosh 147 vinji labaak der, tiem arkas plataakas, augstaakas, dziljaakas. neesmu intereseejies, bet atceros ties kaa lienii 18" diski izskatiijaas uz 147 un uz hindo 156, es teiktu, ka 147 ET ir mazaaks kaa 156.


Hrm. Mož GTA der? naac

prieks kam Tev??? nono

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Un vispār, no kā tie diski ir un kāpēc doma viņus uzlikt alfai ? KĀds uzdāvināja ?


Vienkarshi del riepam vien man diski sanaca pa velti un nezinu ko tagat izdomaat ar tiem!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dunklijs rakstīja:
arba rakstīja:
Un vispār, no kā tie diski ir un kāpēc doma viņus uzlikt alfai ? KĀds uzdāvināja ?


Vienkarshi del riepam vien man diski sanaca pa velti un nezinu ko tagat izdomaat ar tiem!!!


Ja riepas labas - pārdod diskus un nopērc vietā citus, kas ir tieši pēc AR izmēriem! Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gribu redzēt tos slavenos diskus. Bildes v stuģiju!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
gribu redzēt tos slavenos diskus. Bildes v stuģiju!

Smic - tak šitie - http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=1521&start=0


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
smic rakstīja:
gribu redzēt tos slavenos diskus. Bildes v stuģiju!

Smic - tak šitie - http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=1521&start=0


 shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database