Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Ko tu dari pie auto stuures?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man gan tas saraksts īss..
1) ēdu (tas gan tikai ja ļoti gribās), arī patīk pastūrēt ar ceļgaliem
2) lamājos uz visu, visiem ko redzu. pat ja kādreiz pats tā daru, vienalga klaigāju un bībinu kā trakais. ja redzu, ka uz mani kliedz vai man pabībina kādu reizi - patīk vilkties speciāli kādus 20-30 km/h, lai tas tur pakaļā nevar apdzīt un padomā par savu rīcību  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šorīt pārliecinājos, ka pie V6 stūres Statoil kafiju dzert ir nejēdzīgi. Lai vai cik tā vāciņa atvērums nebūtu mazs, iespiežot pedāli, visa kafija saskrien vienā malā, līdz ar ko daļa kafijas ielec arī klēpī! shifty


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Šorīt pārliecinājos, ka pie V6 stūres Statoil kafiju dzert ir nejēdzīgi. Lai vai cik tā vāciņa atvērums nebūtu mazs, iespiežot pedāli, visa kafija saskrien vienā malā, līdz ar ko daļa kafijas ielec arī klēpī! shifty


Uzmanīgāk! Šit°ā arī ģimenes laimi var applaucēt... shura



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Fri Aug 29, 2008 8:38 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Hindo rakstīja:
Šorīt pārliecinājos, ka pie V6 stūres Statoil kafiju dzert ir nejēdzīgi. Lai vai cik tā vāciņa atvērums nebūtu mazs, iespiežot pedāli, visa kafija saskrien vienā malā, līdz ar ko daļa kafijas ielec arī klēpī! shifty


Uzmanīgāk! Šita arī ģimenes laimi var applaucēt... Very Happy


 aiwa Šī apsvēruma dēļ es vienmēr "portatīvo" kafiju dzeru ar samērīgu piena daudzumu, lai nodrošinātos pret lēkāšanu pa salonu. Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Parasti uzliek iemīļotos didskus un padzied līdzi pilnā rīklē.
Ja steidzos, tad arī palamājos un atkal pilnā rīklē. Pēc tam mēģinu sevi mierināt, ka "tās nieka 3sek jau neko globāli tāpat nespētu mainīt".
Ja nav noskaņojuma bļaut un, atļaušos to tā saukt, dziedāt, tad skatos kā tahometra bultiņa peld kādu 100apgr robežās...paklausos, kā ventilators ieslēdzas... tad izslēdzas...kļūst garlaicīgi.... padomā kādu jaunu kombināciju iksvētdienas futbolam... paskatās vai tuvumā nav kāds alfists... pēdējā laikā īpaši aktīvi tiek lūrēts uz autovadītājām...


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A, es mēdzu novilkt jaku sēžot pie stūres un ripinoties stūķī... Rolling Eyes
Un vakar uz Sšitā ieripināju vecam 626 Mazdaover bampera mīkstumos pašā stūķa stundā. Nu tik mīksti, ka pat nemanīju, bet tam šrots mazliet pacēlās... Embarassed
Izkāpjam ā - šis saka - viss sikti, es saku nekā - pabrauks nost un bampers iztaisnosies...
Jams neticīgi norūc - pabrauc nost - es tā arī daru, jams ta neticīgi vēro, ka viss iztaisnojas un norūc - labs i braucam katrs savu ceļu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shoriit klausiijos nick cave jauno elbumu un dziedaaju savu saapi liidzi Smile iepinot iekshaa lamas priekshaabraucoshajam smagajam, kas vilkaas pa pusotru joslu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Pie stuures:
                (patiik focheet.
                (patiik mekleet zem benkiem pazudushas shkiltavas.
                (patiik skatitie pa malaam un pectam bremzeet pie pashas dirsas.
                (patiik raknaties pa bardeni un labaja durvju kabata mekleejot CD.
                (patiik purshķinaat pec dzertina  drink un veidinaat salonu visa cela garuma  alien
                (patiik pakasiit kreiso olu un piekaartot   crazy
                (patiik runat pasham ar sevi,aprunajot kartejo mulki uz cela,ja izdodas kaitinu meedoties.
                (patiik raustiit no deguna kruumus un skatities cik labi darbs padariits.

Kopuma esmu pieklaajiigs uz cela!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dunklijs rakstīja:
Kopuma esmu pieklaajiigs uz cela!


Iedomaajos kaa tas kaadreiz butu: policijas protokolaa rakstiits: sods par agresiivu braukshanu - brouzeejaat degunu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
- lamāšanās, pamācību un skaļas neizpratnes izpaušana par dažu indivīdu uzvedību uz vai pie ceļa
- domāju par to, kas gab piekarē (sisina kā veca košļene) vai kapēc temperatūras dačiks tizli uzvedas
- svīstu vai salstu (kondicionieris strāda kad un kā grib)
- raustu ventilatora vadus labajā pusē pie kājām
- urķēju degunu
- piekārtoju olas
- kad remontēja Rīgas HES, tad lasīju grāmatu vai žurnālus
- protams, mūzikas klausīšanās.

Runāšanu pa telefonu un visādas blakus nodarbes, kad kaut kas dziļi jāmeklē, braucot uz šosejas utt. esmu relatīvi atmetis pēc letāla negadījuma ar darba kolēģi...


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
*braucu
*spiezhu magiitim visas pogas peec kaartas, liidz beigaas to izsleedzu.
*telefons nekur neizpaliek
*brauzee alfistus (ja iekljuust uuberlielaa korkii)
*zhaavaajos daudz un biezhi
*peetu gaajeejus


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ēšana, dzeršana un pīpēšana pats par sevi. Ļoti kaitina lēni un neizlēmīgi braucošie, tapēc ik pa laikam lamājos. Stāvot pie sarkanā parasti lasu e-pastu, ja garāks sastrēgums, tad var mēģināt noķert kādu haļavno Wlan un pabrowsēt tīklu Mr. Green Runāt pa telefonu pie stūres nepatīk, baigi novērš uzmanību.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kad braucu uz nekurieni, blakus ir laptops ar Jāņa sētas karti ar GPS, kuru es brouzēju turp atpakaļ, skatos, kāda iela tālāk būs, kur var nogriezt utt. Bieži dēļ tā nākas bremzēt ar kaukoņu, lai nenobučotu priekšāstāvošajam pakaļu vai nesabojātu dzīvi kādam bojā gājējam Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
cik noveerots paarsvaraa cilveeki pie stuures browsee degungalu. kad nedaru to, runaaju pa telefonu.


oi kādas lietas atklājās... naac


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atkal jau britu zinaatnieki...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database