Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
145QV priekšējo bremžu disku maiņa
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 145QV priekšējo bremžu disku maiņa 
Ir problēma. Maza, bet tomēr.
Šodien iepirku bremžu diskus.
Pēc izmēriem viss sapas, itkā viss labi. Uz stupicas arī bez problēmām uziet, bet nevar uzskrūvēt suportus, jo skrūves pa garu.
Lieta tāda, ka vecajiem diskiem, iekšējā daļā ir tāds kā padziļinājums ventilācijai, bet jaunajiem diskiem, šis padziļinājums ir otrā pusē (ārpusē), un sanāk, ka suporta skrūves gandrīz jau līdz galam ieskrīvējot atduras pret bremžu disku....

Varbūt kāds saskāries ar šādu problēmu?

Pagaidām varianti ir sekojoši:
- Nozāģēt īsākas skrūves
- Likt vairākas šaibas
- Mēģināt sameklēt tādus bremžu diskus, kas der arī ar šīm skrūvēm

Man jau šķiet ka tās skrūves varētu arī vienk. nozāģēt īsākas, jo funkcionālas nozīmes tik garai vītnei pilnībā neredzu. Ir kāds iemesls kādēļ tā nedarīt?

BTW. 145QV ir priekšā 5mm distanceri.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man domāt, ka no nozāģēšanas nekas slikts nebūs....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja pa garu, lieko griez nost,bet dīvaini,oriģinālaām skrūvēm liekā vītne izlien max uz vienu milimetru. Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varētu būt, ka nav īstie diski, jo cik esmu pētījis piedāvātos GTV diskus, tad tiem arī pa gadiem atširība ir tikai pāris mm "tā saucamais ET".  Rolling Eyes

p.s Kur diskus dabūji, es ar gribu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es laikam ieliktu šaibas... Ja nu kaut kad vēlāk atkal sanāk mainīt diskus? hmm Vecās skrūves vairs nederēs aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Es laikam ieliktu šaibas... Ja nu kaut kad vēlāk atkal sanāk mainīt diskus? hmm Vecās skrūves vairs nederēs aiwa

Derēs. Tām skrūvēm nav nekāda sakara ar paša diska piestiprināšanu. Viņas piestiprina suportus, un tur attālums atkarībā no bremžu diska nemainās vispār.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Varētu būt, ka nav īstie diski, jo cik esmu pētījis piedāvātos GTV diskus, tad tiem arī pa gadiem atširība ir tikai pāris mm "tā saucamais ET".  Rolling Eyes

p.s Kur diskus dabūji, es ar gribu?

Pirku pie Sviesc'a.
Piedāvājumā bija tikai viens variants uz manējo. 16Ls gabalā.
Ražotājs "Ad", itka ražots EU.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Hindo rakstīja:
Es laikam ieliktu šaibas... Ja nu kaut kad vēlāk atkal sanāk mainīt diskus? hmm Vecās skrūves vairs nederēs aiwa

Derēs. Tām skrūvēm nav nekāda sakara ar paša diska piestiprināšanu. Viņas piestiprina suportus, un tur attālums atkarībā no bremžu diska nemainās vispār.


Tad tik  emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nošmirģelēju ~2mm. Uzlikās kā prieks Smile

BTW. Kāda ir pareizā procedūra jaunu disku "ievalkāšanai" ?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Skaidrs...

EBC Brakes rakstīja:
Drive your vehicle steadily within the first 300-400 miles of road use only using the brakes violently in case of emergency. During this time use the brakes lightly and intermittently to achieve a matching between the pad and rotor which we call break in or bed in.
The speed with which perfect brake in will have occurred depends on how often the brakes are used. If you drive on a freeway or motorway and do not use your brakes for miles at a time, break in periods will be much longer. Using the brakes with caution during their early life will extend their wear life and greatly reduce the chances of rotor vibration or “shimmying” as it is known in the States. During the bed in time the pads will only contact the disc on a limited area until tiny irregularities in machining or misalignment of the pads against the rotor have been removed. You can easily see how far you have progressed with bedding in your new brakes by looking through the wheel spokes and evaluating pad contact. The rotor should look shiny and smooth across its surfaces from outside to inside in all areas of the rotor. If you have purchased EBC gold zinc or black zinc coated sport slotted rotors, all of these coatings should have been visibly removed across the entire braking area of the rotor. Break in times on European vehicles is usually considerably longer than on Asian or US built vehicles because of the design of the brake system. European vehicles use a “taller” brake pad and may tend to contact on the outer edges of the rotor first and gradually contact more towards the centre of the axle over the first few hundred miles. After you are confident that the pads and discs are perfectly mated, use the brakes on a quiet and safe road 5-6 times at medium pressure bringing the car from 60mph to 10mph. Drive the vehicle for a few miles to allow the brakes to cool and repeat this procedure. During this final break in a brake odour will almost certainly appear and this is perfectly normal. This is known as green fade where the surface resins within the pad finally cure and burn off.

This bed in procedure is for STREET driving only. For race use bed in please see notes inside the package.



_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es sho visu izlaidu un piebraukt bremzes aizbraucu uz 333 shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Nošmirģelēju ~2mm. Uzlikās kā prieks Smile

BTW. Kāda ir pareizā procedūra jaunu disku "ievalkāšanai" ?


mainiit diskus kopaa ar uzlikaam Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database