Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
kādu alfu ieteiksiet kā pirmo?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
andris rakstīja:
Ja jāskatās tālākā nākotnē, tad baigi jau tomēr patīk 156 Sport Wagon Confused Varbūt labāk paciesties un ņemt uzreiz tādu. Kādi par to ir komentāri (interesē tieši dīzeļvariants - 2,4)? Bet nu no sākuma ir doma pamēģināt kādu lētāku variantu, varbūt nemaz tik ļoti tās alfas neies pie sirds. Un ja doma ir pāriet uz 156, tad jau jāņem tāda, ko pēcāk būtu vieglāk pārdot.


Nu tādā cenu kategorijā nevar nopirkt labu (cik necik koptu) 156...
Tā sagādās lielas galvas un finašu sāpes...
Iespējams pat radīs riebumu pret marku uz atlikušo dzīvi...

Labāk nopērc koptu un uzturētu 155, nevis galīgu 156 šrotu...
Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labu 156 zem 5000, domāju, neatrast un arī tajā būs vēl nedaudz jāiegulda, noppērkot SW par kādiem 4000, viss prieks no AR būs vējā (domāju, ka daudziem tā arī ir sanācis), jo šos 4000 savāksi saspringstot (līzingā) un izrādīsies, ka vēl kādi 2000 ir jāieliek (siksnas, riepas, zondes)
Ja 3000 var atļauties tad arī tāds auto jāmeklē - 155, 145, vai 146 - izbrauc ar visiem un pieņem lēmumu, kurš labāk patīk un tad jāmeklē labā stāvoklī
Lai veicas


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pēc pieredzes , ja mašina ir labi kopta un uzturēta, viņu pārdot nav problēmu, neatkarīgi no markas
ogotājs ir izņēmums  Very Happy


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Protams, ka neskatos to 156 tādā cenu kategorijā  Smile  Tāpēc jau rakstīju - labāk paciesties (ar domu, pakrāt naudu) līdz 156. Tādu kā es vēlos, cik manīju bez kādi 6k EUR nemaz īsti nav vērts skatīties Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Pēc pieredzes , ja mašina ir labi kopta un uzturēta, viņu pārdot nav problēmu, neatkarīgi no markas
ogotājs ir izņēmums  Very Happy


Protams, jautajums ir par cenu:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
eerta no augshmineetajaam buus ja nu vieniigi 155. Spainji nav paaraak eerti - ne tur klusums, ne miers, ne plashums. BET... ja meklee eertiibas mashiinaa - nemeklee Alfu Smile Alfai ir citas pozitiivaas iipashiibas - sharms, dizains, draivs utt. Mieram meklee labaak Lancia.


man gan domaat ka 164 ir gana eerta, lai neteiktu vairaak! Smile  turklaat uz beigaam arii naaca ar visiem airbagiem, klimatiem utt...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
146-plašāks, bet skaļāks salons.156-klusāka smagnējāka un komfortablāka gaita, kaut gan masas vienādas. Salīdzinot tas ir tāpat kā salīdzināt baiku ar choperi. Izmaksas varētu atšķirties uz ritošo, jo motori ta vienādi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
Oga rakstīja:
eerta no augshmineetajaam buus ja nu vieniigi 155. Spainji nav paaraak eerti - ne tur klusums, ne miers, ne plashums. BET... ja meklee eertiibas mashiinaa - nemeklee Alfu Smile Alfai ir citas pozitiivaas iipashiibas - sharms, dizains, draivs utt. Mieram meklee labaak Lancia.


man gan domaat ka 164 ir gana eerta, lai neteiktu vairaak! Smile  turklaat uz beigaam arii naaca ar visiem airbagiem, klimatiem utt...


peedeejo izlaiduma gadu 164 ar vareetu buut labs. vieniigi njemsim veeraa, ka tas ir limuzins. un vecs limuzins vienmeer buus daargi, kaut arii 164 ir pilni shroti utt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JO mašīna vienkāršāka , jo viņu vieglāk uzturēt, tādēl arī 145/146 ņoteikti būs lētāka kā 156 uzturēšanā


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
andris rakstīja:
Ja jāskatās tālākā nākotnē, tad baigi jau tomēr patīk 156 Sport Wagon Confused Varbūt labāk paciesties un ņemt uzreiz tādu. Kādi par to ir komentāri (interesē tieši dīzeļvariants - 2,4)? Bet nu no sākuma ir doma pamēģināt kādu lētāku variantu, varbūt nemaz tik ļoti tās alfas neies pie sirds. Un ja doma ir pāriet uz 156, tad jau jāņem tāda, ko pēcāk būtu vieglāk pārdot.


Man kā reiz šitāds (156 SportWagon, 2.4 dīzelis) ir, pagaidām esmu baigi apmierināts (braucu kopš aprīļa beigām). Iet super, ēd ļoti cilvēcīgi (7-7,5 uz 100), ērts un visādi citāds jauks auto Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database