Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Top 10: greatest-ever engines
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Top 10: greatest-ever engines 
Alfa Romeo boxer

Dubbed boxer due to the fact that its pistons are horizontally opposed, like a boxer’s fists, this Alfa engine is recognised as one of the most characterful ever made. Debuting in the Alfasud, it also speared in the Sprint and the Arna, and stuck around long enough to appear in the 33 and briefly the 145. The earlier carburretor versions were praised for their snappy response, keenness to rev and a glorious exhaust note.


http://cars.uk.msn.com/news/car_news_article.aspx?cp-documentid=1025845

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man taads kaadreiz bija, tieshaam labs! gaaja lopaa, degvielu vairaak par 10l neteereeja super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu jau .... netērrēja. Pedāli vajag spiest tad ari visus 15 pa pilsētu varēja dabūt, nekāds ekonomiskuma kalngals tas ar nebija.  Smile  Toties ar 33 un 1.3 motoru man liekas nospolēt varēja vieglāk kā ar GTV 2.0  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A kur BMW?  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Nu jau .... netērrēja. Pedāli vajag spiest tad ari visus 15 pa pilsētu varēja dabūt, nekāds ekonomiskuma kalngals tas ar nebija.  Smile  Toties ar 33 un 1.3 motoru man liekas nospolēt varēja vieglāk kā ar GTV 2.0  yo



nevis spiest vajadzeeja, bet nelaist valjaa shura man ar visu valjaa nelaishanu videejais pateerinjsh nemeedza buut virs 10l, gaaja gan drusku sliktaak par taveejo, mosh kaukas piegriezts bija. Arcy tak tur zinaaja kaut kadu skruvi, kuru piegriezt vai atgriezt Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database