Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
nopirkšu diski 156
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Domaaju, ka Tev taa vajadziiba ir paaraak aktuaala, lai gaidiitu manu "izdomaashanu" naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu numuru es protams neatradu, vajag nopirkt aviizi un paskatiities vai vinjsh tur veel ir.. ir veel viens variants-aizbraukt pie vinja pasam un parunaat, bet man aiz loga shodien


taa ka braukt negribaas (nebaidos, vnk negribaas Wink )
tak cik tev vajag to disku? 1 vai 2? ar riepu/bez? tad riit ja buus laba diena aizbraukshu parunaashu ar vinju

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Jaa, bet tur baigais gimorojs... Jaamaina viss panelis, jaapaarliek pedaalji utt., visaadas klimas shljaukas un hvz kas veel, plus veel priekshas lukturi... Domaaju, ka tas nav to veerts. Cik taada mashiina peec tam reaali maksaa? Kaadus 5k EUR? Diez vai viss tas sexs atmaksaasies.


man paziņa Anglijā strādājis, katru reizi braukdams mājup pircis auto tur (ne ebay, bet "dzīvē"), izsaucis no latvijas "šoferi", jo pašam tiesību nav, un ar to auto abi brauca šeit, pārtaisīja un pārdeva, un viņš apgalvoja, ka ir ļoti izdevīgi. Tas bija ap gadiem 2 atpakaļ.
TAGAD viņš sēž LV, neko nedara, reizēm tāpat ar šito savu "šoferi" aizlido uz turieni, atbrauc uz šejieni ar tur pirkto auto, tad pārtaisa to un pārdod-un priecājās-oj oj očeņ xorošo zarabotal..

Tā, ka jādomā, patiešām izdevīgi..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
andrey87 rakstīja:
nu numuru es protams neatradu, vajag nopirkt aviizi un paskatiities vai vinjsh tur veel ir.. ir veel viens variants-aizbraukt pie vinja pasam un parunaat, bet man aiz loga shodien


taa ka braukt negribaas (nebaidos, vnk negribaas Wink )
tak cik tev vajag to disku? 1 vai 2? ar riepu/bez? tad riit ja buus laba diena aizbraukshu parunaashu ar vinju


ujjj.. ziema
Ja tev nebūs grūti, tad nu... bušu pateicīga. Man vajag 2-as, laikam. Viss atkarīgs no tā, kāds būs piedāvājums. Es pat no 17* neatteiktos, visam 4, ja ir labas.
Bet runājot reāli un par 16*, tad vajag 2 un bez riepām.


_________________
USB Flash drives
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ok, tad es rīt piebraukšu, aprunāšos par to, kas viņam ir, paņemšu viņa nr, tad atrakstīšu..
tak a ja uz 17'' tad es tā saprotu AR riepām, pa saprātīgu cenu?!  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
andrey87 rakstīja:
ok, tad es rīt piebraukšu, aprunāšos par to, kas viņam ir, paņemšu viņa nr, tad atrakstīšu..
tak a ja uz 17'' tad es tā saprotu AR riepām, pa saprātīgu cenu?!  Laughing


ugguu.. tad man būs jāmeklē citu ipašnieku savam 16* riepam, par saprātīgu cenu  Laughing

Uz 17 es īpaši necerēšu, jo esmu sieru cienītājs, ka Trax rakstīja, tā ka atrast tādus kas man patiks pārāk grūti.

Runājot par donoru no UK. Jā, ir izdevīgi, bet tur vajag ieguldīt kādas 1K naudiņas (neskaitot auto cenu), lai to mašīniti šurp atvēst, un ātri atpakaļ no naudiņu negaidīt.



Pēdējoreiz rediģējis Slonze Tue Mar 25, 2008 4:38 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
USB Flash drives
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
Jaa, bet tur baigais gimorojs... Jaamaina viss panelis, jaapaarliek pedaalji utt., visaadas klimas shljaukas un hvz kas veel, plus veel priekshas lukturi... Domaaju, ka tas nav to veerts. Cik taada mashiina peec tam reaali maksaa? Kaadus 5k EUR? Diez vai viss tas sexs atmaksaasies.



nee, es domaaju kaa donorus Wink ja pa ~shtuku dabuu shurp shitaadu auto, tad paardod motoru, kaarbu, radiatoru, sev dabuu diskus ar riepaam, aadas salonu, atlikusho pa 200 lati paardod Arfilai un veel sanaak par ko aljonu iepljukaat Wink

Nu nez... ja ir labi atstrādāts mehānisms, kā vilkt šurp, pašam savs šrots, kur pāris šmuļi tur visu derīgo apskrūvē un palēnām tirgo potenciālajiem twinsparku nokāvējiem, tad varbūt.  Smile  Bet es laikam no kaut kā tāda atturētos, ja nu vienīgi puse no tā auto būtu derīga paša auto kā donors, būtu dahuja brīvā laika utt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database