Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
156 V6 2,5 1998.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
arba rakstīja:
Ja ļoti pacenšas pilsētā 17 , ārpus nekas dižs nesanāk kādi 12-13.


Tas gan izstaas paaraak dramatiski. 166 ar 2.5 v6, neplosoties, pilseetaa izrij kaadus videeji taa litrinjus 14-16 uz 100km. Aarpus pilseetas viss atkariigs no apstaakljiem. Mieriiga zhuuzhoshana ar 100kmh pa tukshu shoseju prasiis kaadus ~8-9L/100km. Biezhas apdziishanas, vilkshana ap 130kmh un uz augshu buus ap 10-11L/100km. 156 vareetu buut bish mazaak, jo par vienu onkuliiti mazaaks svars Smile

es jau teicu, ja ļoti pacenšas Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
kas te ir- alfistu vai 1. skolas absolventu pulcins? shura
 ps: 156 janem ar 2.5 v6, citu variantu nav


Piekriitu. Lai gan ir jau veel arii 3.2 v6 Wink
PS: vispaar shajaa klasee man pamazaam saak izkristalizeeties viens reaals kandidaats, kuram ir gan skanja, gan aatrums, gan asums... cuore sportivo. Un pagaidaam pateerinjsh tiiri pa pilseetu ar pedal to the metal, kur tas iespeejams, ir 11.5L/100km Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
kas te ir- alfistu vai 1. skolas absolventu pulcins? shura
 ps: 156 janem ar 2.5 v6, citu variantu nav


Piekriitu. Lai gan ir jau veel arii 3.2 v6 Wink
PS: vispaar shajaa klasee man pamazaam saak izkristalizeeties viens reaals kandidaats, kuram ir gan skanja, gan aatrums, gan asums... cuore sportivo. Un pagaidaam pateerinjsh tiiri pa pilseetu ar pedal to the metal, kur tas iespeejams, ir 11.5L/100km Wink

GT3,2?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
11.5L/100km neviens, arii "mazais" 2.5 V6 nespeej pilseetaa sasniegt. Kur nu veel taadaa rezhiimaa kaa tas tika ekspluateets shodien. Piedoshanu, mazliet pableenjojos Smile Runa ir par 200Zs un 400Nm...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
11.5L/100km neviens, arii "mazais" 2.5 V6 nespeej pilseetaa sasniegt. Kur nu veel taadaa rezhiimaa kaa tas tika ekspluateets shodien. Piedoshanu, mazliet pableenjojos Smile Runa ir par 200Zs un 400Nm...


Nu tad taa uzraiz butu teicis, nevis te tuftu lej....., shitajam te 200zs un 400Nm vajadzetu but ljoti apetitigam....Wink

Starpcitu, vai tik Milanas pasakuma tu ar tadu nevizinajies? Kur atskaite? Citiem domaju butu ljoti interesanti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156 ar 2,5 pilsētā var iekļauties 11 , tikai tad ir visu laiku jāpiedomā, sākam ar 2 uzreiz 4 un 6, negriežot vairāk kā 2500. Un braukšana nemaz nav lēna, viņa nekrīt ārā no pārējās pilsētas plūsmas.
Bet es tā nevarēju pabraukt vairāk kā 10 minūtes Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Oga rakstīja:
11.5L/100km neviens, arii "mazais" 2.5 V6 nespeej pilseetaa sasniegt. Kur nu veel taadaa rezhiimaa kaa tas tika ekspluateets shodien. Piedoshanu, mazliet pableenjojos Smile Runa ir par 200Zs un 400Nm...


Nu tad taa uzraiz butu teicis, nevis te tuftu lej....., shitajam te 200zs un 400Nm vajadzetu but ljoti apetitigam....Wink

Starpcitu, vai tik Milanas pasakuma tu ar tadu nevizinajies? Kur atskaite? Citiem domaju butu ljoti interesanti.


Nee nee. Milana bija 1.9JTDm. Tas ir taads putekljsuuceejs saliidzinoshi Very Happy Atskaite buus. Jaasamedii tik bildes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Oga rakstīja:
arba rakstīja:
Ja ļoti pacenšas pilsētā 17 , ārpus nekas dižs nesanāk kādi 12-13.


Tas gan izstaas paaraak dramatiski. 166 ar 2.5 v6, neplosoties, pilseetaa izrij kaadus videeji taa litrinjus 14-16 uz 100km. Aarpus pilseetas viss atkariigs no apstaakljiem. Mieriiga zhuuzhoshana ar 100kmh pa tukshu shoseju prasiis kaadus ~8-9L/100km. Biezhas apdziishanas, vilkshana ap 130kmh un uz augshu buus ap 10-11L/100km. 156 vareetu buut bish mazaak, jo par vienu onkuliiti mazaaks svars Smile

es jau teicu, ja ļoti pacenšas Smile


Es jau nebiju domaajis maksimaalo, ko var izspiest Smile
Buus vien jaaizmeegjina abi divi varianti.
Varbuut veel GTV variants jaapsver  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database