Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
SOS.LUDZU PALIDZIET ATRAST SERVISU
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga jau to paardaugavu ir notesteejis, ticeet vinjam Smile.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Oga jau to paardaugavu ir notesteejis, ticeet vinjam Smile.


Purchiku arii Very Happy


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es vēljoprojām izmantoju RTS serviss pakalpojumus (Kurbada ielā).
Nu jau divreiz tur ir manītas arī citas Alfas. Tiesa, man nav selespeed, un ar elektronjiku arī nekādu problēmu, bet piekari tur taisa manā izpratnē labi.
Ar to gultņbukses remkomplektu bija pirmā aizķeršanās, kur man nācās pašam aizbraukt uz arfilu pakaļ.
Bet citādi- Gultņi, pirksti, plaukti, pusasis, bremžu supportu remonts un tamlīdzīgi sīkumi vienmēr ir remontējušies bez problēmām.
Starp citu, kam tur tajā Kurbadielas servisa pagalmā ilgstoši stāvēja sarkana 156 ar ieskrūvētu velkamo āķi?
Kādam no šejienes? Kāpēc tik ilgi? Interese, ko šie bij uzņēmušies taisīt, bet tik ilgi bija jāgaida.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Es vēljoprojām izmantoju RTS serviss pakalpojumus (Kurbada ielā).
Nu jau divreiz tur ir manītas arī citas Alfas. Tiesa, man nav selespeed, un ar elektronjiku arī nekādu problēmu, bet piekari tur taisa manā izpratnē labi.
Ar to gultņbukses remkomplektu bija pirmā aizķeršanās, kur man nācās pašam aizbraukt uz arfilu pakaļ.
Bet citādi- Gultņi, pirksti, plaukti, pusasis, bremžu supportu remonts un tamlīdzīgi sīkumi vienmēr ir remontējušies bez problēmām.
Starp citu, kam tur tajā Kurbadielas servisa pagalmā ilgstoši stāvēja sarkana 156 ar ieskrūvētu velkamo āķi?
Kādam no šejienes? Kāpēc tik ilgi? Interese, ko šie bij uzņēmušies taisīt, bet tik ilgi bija jāgaida.


palasi sadaļu gta is dead Smile , tad sapratīsi kas un kaa Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pienapaka rakstīja:

palasi sadaļu gta is dead Smile , tad sapratīsi kas un kaa Rolling Eyes

Sapratu.
Tātad kārbas un citas "sīkus" zobratus saturošas detaļas tur nav vērts mēģināt taisīt... Rolling Eyes
Bet ja tā padomā, tad tās lietas vispār reti kad remontē, vienkāršāk tak ir pajemt gatavu un nomainīt.
Un tāpēc, ka tādas lietas Saša ņemas remontēt, pie viņa ir rinda...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:
Jā, izlaidušies tie Itāļu automeistari. Ar gāzes pedāļa potenciometru es domāju, ka varētu tikt galā jebkurā daudzmaz normālā servisā, bet selespeed ir visai specifiska lieta.
A paši jau visus tos Zilupiešus esam izlaiduši. Kā kas, tā ar jebkuru sīkumu - heeeelp, heeeeelp, Saša, man gabarīts izdedzis.. vai bremžu kluči jānomaina, vai stūres pirksts. Un tad Saša sajūtas liels un neaizvietojams, atļaujas klientus šķirot pēc mēness fāzēm, matu sakārtojuma vai vēl sazin kā. Un tagad - ja gribi tikt pie Sašas, jārēķinās ar brūnu degungalu..
Tā ka visai skarbi te uz šodienu ar Itāļu auto remontu. Tas nav normāli, ja detaļas jāpērk caur internetu no Vācijas un jāremontējas Lietuvā.
Īsāk sakot - autumriga - tu esi kārtīgi ieberzusies.


+1

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
es ar savaam alfaam daru taa:

- visus vienkaarshos, vispaariigos, univeersaalos. kaa arii darbus, kurus veicot neko daudz sajaat nevar, veicu "pie aivara" (te var buut jebkursh tuvaakais autoserviss, iemiiljotais atsleedznieks, kaiminju janka vai galu galaa pats)

- specifiskie un nopietnie mehaaniskie darbi Arfila. tai skaitaa piekares remonti.

- elektronika Auto Italia. bet nu tagad jau Modena Auto ir Alfas oficialais centrs... bet mashiina ir jau ar moderno check engin, kas kontrolee praktiski visu elektroniku un izmet konkreetas kljuudas, par kuraam diilerim ir attieciiga instrukcija kaa noveerst.


+ vēl 1

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biju auto italia.....ar trešo reizi sanāca...kopā padārgi...bet tomēr sanāca...tagad atkal taisos uz turieni...lai man veicas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
autumriga rakstīja:
bet kur labak-pardaugava vai purvciema ?


Ja tajā pārdaugavā nekas īpaši nav mainījies pēdējo divu gadu laikā un ja tas Mārtiņš vai kā viņu tur strādā vēl joprojām un ir tas pats Mārtiņš kas toreiz, kad es tur biju - neko daudz vairāk par citiem viņi arī nespēja. Vienvārdsakot pajāt visu latvijas AR servisu darīšanu. IMHO katreiz citā servisā, kur neesi bijis konkrēti Tu alfas ir remontētas super labi. Lai izdodas Cool


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
milzigs paldies par komentariem.bet kur tiesi kurbada iela?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vel viens jautajums - vai kads zin-kur var nopirkt kadu gramatu par 156 alfu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
pienapaka rakstīja:

palasi sadaļu gta is dead Smile , tad sapratīsi kas un kaa Rolling Eyes

Sapratu.
Tātad kārbas un citas "sīkus" zobratus saturošas detaļas tur nav vērts mēģināt taisīt... Rolling Eyes
Bet ja tā padomā, tad tās lietas vispār reti kad remontē, vienkāršāk tak ir pajemt gatavu un nomainīt.
Un tāpēc, ka tādas lietas Saša ņemas remontēt, pie viņa ir rinda...


vai tiešām pie sašas ir rindas nesaprotu?!  Rolling Eyes cik es esmu bijis tā nākošajaa vai vēlākais aiznākošajaa dienā man jau kautko skrūvē  Question  mošk es pašam nezinot esmu kļuvis par VIP klientu?!  Cool  c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tad, pienapaka, welcome to the club naac Saša jau nevienam arī atklātā textā nesaka: "Man liekas tu esi foršs čalis, es Tevi ielaidīšu ātrāk un bez rindas" shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet ka ar vinu labak atrast kopigu valodu?man pagaidam nesanaca. Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
autumriga rakstīja:
milzigs paldies par komentariem.bet kur tiesi kurbada iela?

Kurbada iela jau nav no tāmgarākajām...
Es parasti braucu tajā pagalmā, kur pie žoga valvoline karogi plivinās un eju tajā ēkā, kur "ieejas hallē" visādi astoņi mārtiņi un tamlīdzīgi "braucamie"...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database