Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Nākošais
CP, jeb jāiet kārties vai jāiet kājām!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tad pēdējo naglu šīs urban legend zārkā  chop

Šodien pie mājas novērojus 3 gecus  shifty . Pelēki gg 4072 un gg4011 un zils gg4053 bija aprīkoti ar kafijas krūzītēm (tukšām), blociņiem,  ments  caurlaidēm un tamlīdzīgu crap  c . Ne smakas no solītās smalkās elektronikas ....  crazy  aiwa

Bet tas nenozīmē, ka jūs [gonščegi] pa pilsētu variet  horse  kā sadeguši !!!  violent

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šodien pašam smieklīgi sanāca uz Jelgavas šosejas.
Ar 2 mašīnām braucām uz Olaini. Es ar RX 65 logā pa priekšu, čoms ar mitsu no cieši astē.  Mad  Nu tā prātīgi  Razz  ap 140.
Pie apvedceļa viadukta iepīkstējās ka1..2. Es mentus nekur nemaniju, nodomāju feiks. Bet uz bremzēm bik uzsitu. Džex aizmugurē turējās ka pielipis  Mad  un vēl ļerkst pa telefonu  Mad . Pēkšņi ka8...9. Es jau sapratu, ka esmu cepts. Strauji bremzēju, ļoļiks aizmugurē arī knapi savācās.  ments joprojām nekur neredzēju, neko  Rolling Eyes

Pēc pāris km, pirms olaines (kur jaunais gaisa tiltiņs  ments ievāc ražu. Es labi zinot kas draud jau tā savlaicīgi iekārtojos vienai mazdai "aizvējā" un pie posteņa šo tā slaidi pa kreiso joslu apdzenu.  ments , protams lec uz ielas, tā tizli pāri mazdas jumtam, kā elektrībai pieslēgts, vicina savu zebras krānu.  Embarassed  es izlikos ka nesaprotu viņa manevrus un braaucu garām. Man bija čuriki - mazda apstājās.  haha  haha  haha Spoguļos lūrēju  shifty  pakaļ nedzinās. laikam jau tomēr drusku paspēju sabremzēt, un nelikos vairs TIK garšīgs. crazy  
džeks, kas brauca aizmugurē galamērķī bija bez elpas. šitādu cūceni  shura

================================
Rīgā iekšā braucot (kur vienības gatve satek vienā ielā) atkal RX bļāva pilnu skalu. Ilgi bļāva, likās ka stacionārais. Bet nevienu  ments  nemaniju. Možh tomēr hundajus vai subārus palaiduši peļņā.  shifty

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.apollo.lv/portal/news/73/articles/120510


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
http://www.apollo.lv/portal/news/73/articles/120510

 45  45  pmd  nu būs termins "agresīvie policisti"... protams, ja viņi mācēs apieties ar ŠO tehmiku  Razz  Razz

un visiem atkal ir zināma šo auto numuru sērija Very Happy  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
http://www.apollo.lv/portal/news/73/articles/120510


Mdaaa... man šis fakts it nemaz nepatīk!  angry It sevišķi ņemot vērā, ka pēdējās nedēļās jau ir ieslēgts vasaras režīms un tāds ne pa jokam... ap 140-160 ! Un pats galvenais, ka man nav tās kastītes, kas pīkst  Embarassed  Pēdējais laiks iegādāties... tikai kuru, kas ir labāks..?  Rolling Eyes


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
http://www.apollo.lv/portal/news/73/articles/120510


wrx, ne suuda neiet, ar taadiem riktiigos agresiivos nenokjers shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Jancix rakstīja:
http://www.apollo.lv/portal/news/73/articles/120510


wrx, ne suuda neiet, ar taadiem riktiigos agresiivos nenokjers shura


tiesh taa, tur jaataisa normaals engine upgreids lai tie suudi normaali ietu... izskataas dranjkjiigi, iet drankjiigi, skan dranjkjiigi...
un uz celja tos mentus arii varees viegli jo viegli atpaziit- mashiina ta tjipa agresiva, bet brauc uz 50 Very Happy


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
fixi jaapeerk melns vai peleeks wrx, buus baaagais respekts uz celja. visi laidiis, neapdziis, ieveeros noteikumus Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
fixi jaapeerk melns vai peleeks wrx, buus baaagais respekts uz celja. visi laidiis, neapdziis, ieveeros noteikumus Wink
ments  gejs  crazy


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
fixi jaapeerk melns vai peleeks wrx, buus baaagais respekts uz celja. visi laidiis, neapdziis, ieveeros noteikumus Wink


brachka kaareiz shitaa iedomaajaas, jo vinam shonedeelj jauns auto jaaizveelas bij. bet nee- tagad WRX ir kauns ne auto! Smile

es nesaprotu kapeec vajadzeeja taadus  yo tiinju sapnju auto iepirkt kurus uz ielas iizii ieraudziit. atceros savulaik zebra raadija ka Tallinaa menti ar kaut kaadiem Passat B5 megamotoriem vizinaajaas. taateikt- iejuka puulii! Smile


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
es nesaprotu kapeec vajadzeeja taadus  yo tiinju sapnju auto iepirkt kurus uz ielas iizii ieraudziit.




es gan saprotu. 6 CP shefinji tagad varees oficiaali vizinaaties ar turbo imprezaam tjipa slepenajaa uzdevumaa Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un pa to nokershanu. Nevaig jau vinjiem tevi nemaz nokert. Kameraa viss safilmeets, gaidi "povestku"  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
un pa to nokershanu. Nevaig jau vinjiem tevi nemaz nokert. Kameraa viss safilmeets, gaidi "povestku"  naac


nu jaa, bet kaapeec nevar filmeet no tiem pashiem getziem vai sonataam vai vislabaak skoda octavia, to latvijaa ir visvairaak

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
AMV rakstīja:
un pa to nokershanu. Nevaig jau vinjiem tevi nemaz nokert. Kameraa viss safilmeets, gaidi "povestku"  naac


nu jaa, bet kaapeec nevar filmeet no tiem pashiem getziem vai sonataam vai vislabaak skoda octavia, to latvijaa ir visvairaak

Taapeec ka priekshniekam vaig gaazhamo. Mentiem patiik izraisiit avaariju situaacijas ddzenoties pakalj. Filmas mentinji pa daudz saskatiijushies  shura . Mentiem patiik aatri gaazt (uj, shito jau teicu).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...tieshi taa,jo man ar liekaas ka muusu musari ir par daudz saskatijushies franchu komeediju Taxi,tikai zheel ka vinjiem taa uztvere taada diivaina,filmas  zhanrs ta bija komeedija a shie pa nopietnam grib  violent  crazy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database