Atbildēt pie šī temata 93 lapa no 396 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 394, 395, 396  Nākošais
Ko varat pateikt par šo konkrēto Alfu?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
White_Trash rakstīja:
Nu voot... mosh shis izraadiisies labaaks variants par to Lienes sarkano. Vinjsh piedaavaa 1dien uzmest aci un izlaist kaadu liikumu - tad jau paluukosim.


shis toch nav slikts variants. vai labaaks, nenjemos spriest, jo gan vienu gan otru mashiinu esmu redzeejis tikai bildees un pa gabalu Wink bet sho melno es redzeeju tikko ar tranzita numuriem atbraukushu, vinjai nebija ne sistu panelju, ne nokautu motoru. un tas vien jau ir labi Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un tranzita numuri bija vaacu nevis leishu Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
White_Trash rakstīja:
Nu voot... mosh shis izraadiisies labaaks variants par to Lienes sarkano. Vinjsh piedaavaa 1dien uzmest aci un izlaist kaadu liikumu - tad jau paluukosim.


shis toch nav slikts variants. vai labaaks, nenjemos spriest, jo gan vienu gan otru mashiinu esmu redzeejis tikai bildees un pa gabalu Wink bet sho melno es redzeeju tikko ar tranzita numuriem atbraukushu, vinjai nebija ne sistu panelju, ne nokautu motoru. un tas vien jau ir labi Smile

Pa 4 gadiem jau oi oi oi kas ar tām alfām var gadīties... Wink Jāskatās konkrētais eksemplārs dabā!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://ss.ss.lv/msg/lv/97/4812/192463/XnsLH0liSQ==.html


man pa briivdienaam sho autinju noreklameeja. mashiina ir patieshaam vesta no vaacijas, nav bijusi ne sista, ne bojaata. sheit nomainiits gaisa meeriitaajs, lambda zonde un kaut kas tur veel, dariits viss Arfilaa. cena esot veel mazliet runaajama, jo taa esot pirmaa un peedeejaa Alfa, ko shis autotirgotaajs vedot paardoshanai shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jaa, nav aadas, ir taads pusmotors, gads 98..... bet shaada 166 noteikti ir daaaudz labaaka mashiina kaa, piemeeram, 2l 156 pa apmeeram taadu pashu ciparu Wink


ja vien cilveekam nav kaadi kompleksi pret lielaam mashiinaam, jo tad visi zinaas shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man interesē, vai šie eksemplāri aprindās ir zināmi?
Nevaru izšķirties, kurš no tiem kā "pagaidu variants" man patiktu labāk...  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Man interesē, vai šie eksemplāri aprindās ir zināmi?
Nevaru izšķirties, kurš no tiem kā "pagaidu variants" man patiktu labāk...  Embarassed


zinaami nav, bet sho paardeveeju un vinja mashiinas esmu ieveerojis. tikai alfas un focheetas parasti pie taas maajas, kur 159 Wink


kaa "pagaidu variants" 159 noteikti ir labaaks, jo lai cik labs nebuutu GT, 159 tomeer savu veertiibu turees ieveerojami labaak. tas mans viedoklis Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un pa lielam GT ir 156 (jaa, jaa ar 147 paneli), bet 159 ir 10 gadus jaunaaka mashiina, 10 gadus modernaakas tehnologjijas. un runaa, ka esot pamatiigaak buuveeta par 156, piekare daudz izturiigaaka utt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nu jaa, nav aadas, ir taads pusmotors, gads 98..... bet shaada 166 noteikti ir daaaudz labaaka mashiina kaa, piemeeram, 2l 156 pa apmeeram taadu pashu ciparu Wink

un cik tev par reklaamu atleks? aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 155 
e-bay


200 eeriki, 6 stundas.
2,5V6


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 155 
Jancix rakstīja:
e-bay


200 eeriki, 6 stundas.
2,5V6
'
Kraftstoff:  Benzin/Gas   mozaika

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
var taču nomontēt to Gas!!!! eļementarno Vatson  Razz  toties pārējais  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par e-bay runaajot.
vakar ALTauto shefs staastija, ka saacis tirgot caur e-bay autinjus atpakalj uz Vaaciju. Divus jau notirgojis, turklaat gandriiz uz pusi daargaak kaa LV cenas.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
var taču nomontēt to Gas!!!! eļementarno Vatson  Razz  toties pārējais  Twisted Evil

Kā tad... tā gāzes iekārta jau būs paspējusi normāli sadirst to dzinēju.  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tieši KO viņa tur būs paspējusi sadirst?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 93 lapa no 396 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 394, 395, 396  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database