Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
155 TS 2.0 16v 1997g. TO SALE
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es jau nesaku, ka 16v ir nesalīdzināmi labāks par 8v Wink Es tikai nesaprotu to masveida paniku, kuras rezultātā visi, arī tie, kas "nav lasījuši grāmatu" jau defaultā uzskata, ka 16v = slikti un sniedz attiecīgas rekomendācijas citiem hmm

Slikti jau nav, bet domāju, ka labāki arī ne (vismaz uzticamības ziņā noteikti ne)! Smile Servismeņu expierence un statistika tomēr dara savu!
 offtopic

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es jau nesaku, ka 16v ir nesalīdzināmi labāks par 8v Wink Es tikai nesaprotu to masveida paniku, kuras rezultātā visi, arī tie, kas "nav lasījuši grāmatu" jau defaultā uzskata, ka 16v = slikti un sniedz attiecīgas rekomendācijas citiem hmm


Es nesaku, ka 8V ir principiāli labāks, vai 16 V ir principiāli sliktāks
Vienkārši tam 16V ir daži plusi vairāk, kā arī nāk līdzi daži mīnusi, gluži kā tam 8V, kas finālā noliek vienādības zīmi starp šiem abiem.
Ja no svara ir ārējais izskats, tad tas nemainās, kaut zem kapota ieliec 1,7 litru motorīti... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
P.S.
Un mans viedoklis ir balstīts uz paša pieredzes...
TO es neizlasīju grāmatiņā... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja-a... Tada diskusija sakas Smile

Manai ex 75 Alfai bija 2.0 8v TS - LABS!
tagad 155-ai 2.0 16v TS - LJOTI LABS!!
Par 8 gadi braukshanai ar 2.0 16v - es ljoti apmerinats! nebija problemas ar dzineju vispar, ed 12-13l pilseta.
Ljoti elastigs un protams dzivs pec 3000 apgriez. Smile Es saprotu ka tas nav 3.0l 24v!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu re! super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
carolll master rakstīja:
Ja-a... Tada diskusija sakas Smile

Manai ex 75 Alfai bija 2.0 8v TS - LABS!
tagad 155-ai 2.0 16v TS - LJOTI LABS!!
Par 8 gadi braukshanai ar 2.0 16v - es ljoti apmerinats! nebija problemas ar dzineju vispar, ed 12-13l pilseta.
Ljoti elastigs un protams dzivs pec 3000 apgriez. Smile Es saprotu ka tas nav 3.0l 24v!


Man bija mazliet jaunāks 8V - man bija 155 2.0 8V - ar bija ĻOTI OK (tam nāca elektroniskie sadalītāji, mazliet citādāks vadības bloks utt), bet salīdzināt ar 3.0 V6 pat tikai 12V Zirnekli ir vienkārši nepieklājīgi...  aiwa  smokin


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
8v vs 16v ir taapat kaa saliidzinaat 155 ar 156. jaunaakaa un modernaakaa tehnologjija uzvar visos parametros.

kas ir par labu vacajam? cena. mashiinas cena, dzineeja cena, remonta cena, apkopju cena. un veel vienmeer atrodas kaadi jociigi, kas kaut ko murgo par "vieniigo iisto", "peedeejo patieso". nu, juus saprataat! shura




un, ja kaads peerk Alfa 155 un nevis 156, 166, tad vinjsh to dara taapeec, ka 155 ir leetaaka. vai arii taapeec, ka vinjam baigi patiik tieshi 155. ja baigi patiik, tad 16v forshi. nojuuk MAFS? 150ls hljop hljop. 8 platiina sveces? 100ls hljop hljop. noraav siksna? kapitalka 500ls hljop hljop. zuudoshaa ellja -> shaales, lambda zondes, nevienmeeriigaa briivgaita, akseleratora potenciometrs... vobshem var ieguut tiiiik daudz prieka par tik maz naudas (nu, tik, cik 155 maksaa). bet 8V, ja to apzinaati nenokaus, grieziis leeti un uzticami. un, kad negriezhas, to var izmest misenee un pa 100ls ielikt vietaa citu 8v. 16v jaameklee ar uguni un aiz laimes jaapraudas, ja izdodas dabuut zem 1k ls Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu sērīgi sērīgi ar tām 156 un 166 Crying or Very sad


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
carolll master rakstīja:
Ja-a... Tada diskusija sakas Smile

Manai ex 75 Alfai bija 2.0 8v TS - LABS!
tagad 155-ai 2.0 16v TS - LJOTI LABS!!
Par 8 gadi braukshanai ar 2.0 16v - es ljoti apmerinats! nebija problemas ar dzineju vispar, ed 12-13l pilseta.
Ljoti elastigs un protams dzivs pec 3000 apgriez. Smile Es saprotu ka tas nav 3.0l 24v!


Man kādreiz bija AR 75 2.0 16v TS Special edition 91 gada beigas. Pēdējā mašīna no konveijera Wink  bet bija baigi super  super  super Vai arī nebija 16v nu  45 tak


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
Man kādreiz bija AR 75 2.0 16v TS Special edition 91 gada beigas. Pēdējā mašīna no konveijera Wink  bet bija baigi super  super  super Vai arī nebija 16v nu  45 tak


kaatad, taa arii noticeejaam! Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
Nu sērīgi sērīgi ar tām 156 un 166 Crying or Very sad


Ūja. 156 un 166 ir tikai 2 varianti. Neviens no tiem nav TS 16v ar brūkošo zobsiksnu Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database