Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
156 AR, 2,5, 6V, 1998
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Alfam ir tikai viena pareizaa kraasaa- alfa rosso visas paareejaas ir taa, na ljubitjelja. kam spainja kraasu, kam azzuro fantastico, kam oranzhu shura


...alfa rosso ir tā kādā bija pienapakas GTA???


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
elbee rakstīja:
Alfam ir tikai viena pareizaa kraasaa- alfa rosso visas paareejaas ir taa, na ljubitjelja. kam spainja kraasu, kam azzuro fantastico, kam oranzhu shura


...alfa rosso ir tā kādā bija pienapakas GTA???


jaa. arii eda GTV, manai 155, sheit paardodamai 156, xls99 164 u.c. protams, iznjemot palaidnieka Spideru  gejs

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ralfins rakstīja:
elbee rakstīja:
Alfam ir tikai viena pareizaa kraasaa- alfa rosso visas paareejaas ir taa, na ljubitjelja. kam spainja kraasu, kam azzuro fantastico, kam oranzhu shura


...alfa rosso ir tā kādā bija pienapakas GTA???


jaa. arii eda GTV, manai 155, sheit paardodamai 156, xls99 164 u.c. protams, iznjemot palaidnieka Spideru  gejs


vienigi janjem vera ka tai alfa rosso ir 1001 tonis, apaks kods, tur nu sanak tas tonalas nokrasas dlja fsjakova ljubitelja

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ralfins rakstīja:
elbee rakstīja:
Alfam ir tikai viena pareizaa kraasaa- alfa rosso visas paareejaas ir taa, na ljubitjelja. kam spainja kraasu, kam azzuro fantastico, kam oranzhu shura


...alfa rosso ir tā kādā bija pienapakas GTA???


jaa. arii eda GTV, manai 155, sheit paardodamai 156, xls99 164 u.c. protams, iznjemot palaidnieka Spideru  gejs

man ar ir rosso, kurš gan laika gaitā kļuvis drīzāk par rozīvo.  shura

p.s. kā jau vienā no pirmajām topika lapām minēju, varētu to 2.5 V6 pret pavasara pusi paņemt.. Wink Auto jau nav nekādas vainas, piedevām, ja vēl tie sīkumi novērsti.. Jāsameklē tik original sierainie diski + slieksnīšus vēl derētu un auto būtu godam! Piedevām - pa lēto!  smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ārā laiks tāds pavasarīgs..... Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liene rakstīja:
Ārā laiks tāds pavasarīgs..... Cool
super


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Altez - es nesaprotu ko tu vēl domā.

to 155 notirgosi ātri vien BTW


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Altez - es nesaprotu ko tu vēl domā.

to 155 notirgosi ātri vien BTW

To 155 es nemaz negribu notirgot! Wink Tas auto ir perfekts ikdienas kartings - salīdzinoši pamatīgs, gāžams un neproblemātisks! 155 jebkurā gadījumā paliks - vai nu kā 2.ģimenes auto vai kā AR track day car.  smokin Gluži vienkārši par to naudu, ko potenciāli varētu dabūt - man tas nav vajadzīgs. Smile
Par potenciālo 2.5 V6 iegādi - tā uz sitiena diemžēl ir pāris citas prioritātes, kuru dēļ to nevaru izdarīt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liene rakstīja:
... ārpusē ar kāda muša ieskrējusi, bišķi noskādējusi...


cik ljoti taas mushas tev tur saskreejushas? Smile kaut kas nopietns? Sludeklis no SS.lv pazudis... vai tad buus jau notirgota?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav notirgota!  Confused Nu tas nozīmē, ka krāsa nav perfekta - šur tus mušas lieluma skrāpējums, bet nekas nopietns, sista neesot, vismaz Latvijā noteikti!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nezinu. Domaaju, ka notirgosies auto noteikti. Jaavirza domas pozitiivi arii. Ja domaas, ka nenotirgos, tad...   Smile
Man te kaadu laiku atpakalj bija vinila plashu rakstiitaajs pa vairaakiem tuukstoshiem. Vieniigais baltijaa tjipa.
Nu sadomaaju paardot. Bet nu likaas, da kas vinju pirks? Un, piezvaniija un nopirka. Pa 5000 aizgaaja. Nu tad nu es taa padomaaju, ka laikam nav taadas lietas, ko nevar paardot.  Laughing
  Nu tas taa, uzmundrinaajumam. Galvenais nenokaart degunu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liene rakstīja:
Nav notirgota!  Confused Nu tas nozīmē, ka krāsa nav perfekta - šur tus mušas lieluma skrāpējums, bet nekas nopietns, sista neesot, vismaz Latvijā noteikti!


Uzliec diskus, saliec piekari un tad jau es varētu padomāt... Wink Ā, un nopērc manu 156!  Laughing


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uzliku piekari, piemirsu par diskiem un ļoti priecājos, ka nenopirka, tagad ir nepieciešamība pēc diviem auto ģimenē!  Wink  ā un nomainīju siksnas arī, tagad pašai prieks stūrēt!  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liene rakstīja:
Uzliku piekari, piemirsu par diskiem un ļoti priecājos, ka nenopirka, tagad ir nepieciešamība pēc diviem auto ģimenē!  Wink  ā un nomainīju siksnas arī, tagad pašai prieks stūrēt!  super

Nu, ko - Welcome to the club! Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
super Man liekas, ka Lienii ir beigta alfavirus


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database