Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
air bag
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs air bag 
nju man ir 156 alfa un spidometra videja konsole tur kur rada ka durvis valja,ciet..  kreisaja apakseja sturi man  visu laiku deg cilvecins kas ir piespradzejies un aplits izkatas pec airbag bet ko tas nozime ka tas airbegs ir atslegts vai ne ko vins indice ???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: air bag 
maksys rakstīja:
nju man ir 156 alfa un spidometra videja konsole tur kur rada ka durvis valja,ciet..  kreisaja apakseja sturi man  visu laiku deg cilvecins kas ir piespradzejies un aplits izkatas pec airbag bet ko tas nozime ka tas airbegs ir atslegts vai ne ko vins indice ???


tas cilvecinjhs indicee, ka airbag sisteemaa ir kljuuda, taa nestraadaa. tipiska vaina. vai nu kontaktos zem seedekljiem, vai nu kontakti stuuree. sisteemu paarbaudiit un lampinju nodzeest iespeejams jebkuraa itaalju autoservisaa- Autoit, Arfila, Sono, varbut ari Agenskalnaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs :) 
thx

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu man 147 tā lampiņa deg tad, kad es izslēdzu air bag!!!! cerams zini kur to ieslēgt/izslēgt?!?! pamēģini varbūt izslēgt un ieslēgt, varbūt nodziest?!?! a varbūt tu braukā ar izslēgtu air bagu visu laiku!  Idea

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: air bag 
maksys rakstīja:
nju man ir 156 alfa un spidometra videja konsole tur kur rada ka durvis valja,ciet..  kreisaja apakseja sturi man  visu laiku deg cilvecins kas ir piespradzejies un aplits izkatas pec airbag bet ko tas nozime ka tas airbegs ir atslegts vai ne ko vins indice ???


Labākajā gadījumā ir tas ko minēja elbee, bet sliktākajā ir normiris vadības bloks nu tas apmēram uz Ls 200. Confused  Lai veicas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database