Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Vēlos iegādāties alfu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prusaks rakstīja:
Vēl joprojām jau ir pārdošanā arī viena 156 no '98 gada. Tiesa, ar 2,5 V6. Cipars (neesmu tirgotāju cits, uz kaulēšanos īpaši neparakstos) 4500 eur. Ja ir vēlme apskatīt - 29231746. Saimnieks pirms manis - Arba. Nākas tirgot, jo rati nelien iekšā, bet divas mašīnas turēt nav jēgas (un nav arī īsti kur...). Bez tam pirmdien jau manā rīcībā būs "ratu mašīna" - Audi A4 Avant tomāts, 2,5 dīzelis, kvatra...


meSu, njem sho, laba, zinaama mashiina. pa atlikusho pusotru tuukstoti vareesi saliet degvielu gadu uz priekshu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies par atbalstu tirgošanā Smile Piebildīšu, ka par stāvokli drīkst painteresēties pie Sašas - faktiski nekur citur nav remontēts. Pēdējā gada laikā bez sīkiem piekares remontiņa un eļļām ir nomainīts sajūgs un uzlikts jauns aķītis. Mašīna tiešām labā stāvoklī Smile Piesieties var tikai par sīkajiem punktiņiem, kurus krāsā atstājuši ceļa akmentiņi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Prusaks rakstīja:
Vēl joprojām jau ir pārdošanā arī viena 156 no '98 gada. Tiesa, ar 2,5 V6. Cipars (neesmu tirgotāju cits, uz kaulēšanos īpaši neparakstos) 4500 eur. Ja ir vēlme apskatīt - 29231746. Saimnieks pirms manis - Arba. Nākas tirgot, jo rati nelien iekšā, bet divas mašīnas turēt nav jēgas (un nav arī īsti kur...). Bez tam pirmdien jau manā rīcībā būs "ratu mašīna" - Audi A4 Avant tomāts, 2,5 dīzelis, kvatra...


meSu, njem sho, laba, zinaama mashiina. pa atlikusho pusotru tuukstoti vareesi saliet degvielu gadu uz priekshu Wink


Interesanti, kas būs pēc gada? Question


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
elbee rakstīja:
Prusaks rakstīja:
Vēl joprojām jau ir pārdošanā arī viena 156 no '98 gada. Tiesa, ar 2,5 V6. Cipars (neesmu tirgotāju cits, uz kaulēšanos īpaši neparakstos) 4500 eur. Ja ir vēlme apskatīt - 29231746. Saimnieks pirms manis - Arba. Nākas tirgot, jo rati nelien iekšā, bet divas mašīnas turēt nav jēgas (un nav arī īsti kur...). Bez tam pirmdien jau manā rīcībā būs "ratu mašīna" - Audi A4 Avant tomāts, 2,5 dīzelis, kvatra...


meSu, njem sho, laba, zinaama mashiina. pa atlikusho pusotru tuukstoti vareesi saliet degvielu gadu uz priekshu Wink


Interesanti, kas būs pēc gada? Question


Aha, vai vari pateikt, kas būs pēc mēneša? Tā jau ir diktan veca patiesība, ka, ja cilvēks spētu pateikt, kas būs pēc maza laika sprīža, var kļut miljonārs... To, ka ir pieteicies mazais es uzzināju tieši nākamajā dienā pēc šīs alfas iegādes, būtu zinājis - būtu jau tajā laikā paņēmis Volvo universāli...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prusaks rakstīja:
Presto rakstīja:
elbee rakstīja:
Prusaks rakstīja:
Vēl joprojām jau ir pārdošanā arī viena 156 no '98 gada. Tiesa, ar 2,5 V6. Cipars (neesmu tirgotāju cits, uz kaulēšanos īpaši neparakstos) 4500 eur. Ja ir vēlme apskatīt - 29231746. Saimnieks pirms manis - Arba. Nākas tirgot, jo rati nelien iekšā, bet divas mašīnas turēt nav jēgas (un nav arī īsti kur...). Bez tam pirmdien jau manā rīcībā būs "ratu mašīna" - Audi A4 Avant tomāts, 2,5 dīzelis, kvatra...


meSu, njem sho, laba, zinaama mashiina. pa atlikusho pusotru tuukstoti vareesi saliet degvielu gadu uz priekshu Wink


Interesanti, kas būs pēc gada? Question


Aha, vai vari pateikt, kas būs pēc mēneša? Tā jau ir diktan veca patiesība, ka, ja cilvēks spētu pateikt, kas būs pēc maza laika sprīža, var kļut miljonārs... To, ka ir pieteicies mazais es uzzināju tieši nākamajā dienā pēc šīs alfas iegādes, būtu zinājis - būtu jau tajā laikā paņēmis Volvo universāli...


Es ne parto, es par bendzīna patēriņu! Bet mazais protams ir svēta lieta.


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
Prusaks rakstīja:
Presto rakstīja:
elbee rakstīja:
Prusaks rakstīja:
Vēl joprojām jau ir pārdošanā arī viena 156 no '98 gada. Tiesa, ar 2,5 V6. Cipars (neesmu tirgotāju cits, uz kaulēšanos īpaši neparakstos) 4500 eur. Ja ir vēlme apskatīt - 29231746. Saimnieks pirms manis - Arba. Nākas tirgot, jo rati nelien iekšā, bet divas mašīnas turēt nav jēgas (un nav arī īsti kur...). Bez tam pirmdien jau manā rīcībā būs "ratu mašīna" - Audi A4 Avant tomāts, 2,5 dīzelis, kvatra...


meSu, njem sho, laba, zinaama mashiina. pa atlikusho pusotru tuukstoti vareesi saliet degvielu gadu uz priekshu Wink


Interesanti, kas būs pēc gada? Question


Aha, vai vari pateikt, kas būs pēc mēneša? Tā jau ir diktan veca patiesība, ka, ja cilvēks spētu pateikt, kas būs pēc maza laika sprīža, var kļut miljonārs... To, ka ir pieteicies mazais es uzzināju tieši nākamajā dienā pēc šīs alfas iegādes, būtu zinājis - būtu jau tajā laikā paņēmis Volvo universāli...


Es ne parto, es par bendzīna patēriņu! Bet mazais protams ir svēta lieta.


Nusss.... Benzhas pateerinsh ir atkariigs no kaajas smaguma. Ir bijis gan 7l/100km (godiigi braucot marshrutu Riiga - Ventspils - Riiga), gan 17l/100 (pie -30 pa pilsētu no katra krustojuma startējot kā sacensībās)... Vidēji šī alfa man pārsvarā pa pilsētu braucot ņem pie 12l/100km, sieviņai - nedaudz zem 10....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prusaks rakstīja:
Nusss.... Benzhas pateerinsh ir atkariigs no kaajas smaguma. Ir bijis gan 7l/100km (godiigi braucot marshrutu Riiga - Ventspils - Riiga), gan 17l/100 (pie -30 pa pilsētu no katra krustojuma startējot kā sacensībās)... Vidēji šī alfa man pārsvarā pa pilsētu braucot ņem pie 12l/100km, sieviņai - nedaudz zem 10....


luudzu! apstiprinajums, ka V6 2.5 var but ekonomiskaks par 2.0TS. GTV forumaa pirms kaada laika tika veikta aptauja par degvielas pateerinju 3.0 V6 vs 2.0TS. rezultaats bija 1:1. lai sasniegtu liidzveertiigu dinamiku, 2.0 dzineejs tiek vairaak griezts, teeree vairaak degvielas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas gan pie noteikuma, ka ar to 3.0 netiek griezts taa, ka ieguust 2.0 neaizsniedzamus rezultaatus shura
Vismaz 2.5 kad saak no visas sirds griezt, tad degviela pazuud mezhoniigaa aatrumaa. No otras puses - 2.0 ir jaagriezh visu laiku, lai kaut cik sajustu to cuore Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm..godīgi sakot, es tiešām biku baidos par 2.5l motora patēriņu. braucu kā jau dāma, bet nez.. zinātāji tiešām iesaka? tas cipars 4500 tāds patīkams. bet elbee, kāds tur bija stāsts par `98 alfām??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Tas gan pie noteikuma, ka ar to 3.0 netiek griezts taa, ka ieguust 2.0 neaizsniedzamus rezultaatus shura
Vismaz 2.5 kad saak no visas sirds griezt, tad degviela pazuud mezhoniigaa aatrumaa. No otras puses - 2.0 ir jaagriezh visu laiku, lai kaut cik sajustu to cuore Smile


ikzaktlī!  smokin


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
meSu rakstīja:
hmm..godīgi sakot, es tiešām biku baidos par 2.5l motora patēriņu. braucu kā jau dāma, bet nez.. zinātāji tiešām iesaka? tas cipars 4500 tāds patīkams. bet elbee, kāds tur bija stāsts par `98 alfām??


Shitaa ir LABA. Nekas, ka 98. Un pateerinu uz griezes momenta reekina var dabuut pat zem 2.0 pateerinja...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
meSu rakstīja:
hmm..godīgi sakot, es tiešām biku baidos par 2.5l motora patēriņu. braucu kā jau dāma, bet nez.. zinātāji tiešām iesaka? tas cipars 4500 tāds patīkams. bet elbee, kāds tur bija stāsts par `98 alfām??


Principā es arī ļoti ilgi šaubījos pirms paņēmu - braucu skatīties laika reizes trīs. Pēdējā reizē izbrauca sieviņa un pārliecināja, ka to mašīnu ir jāņem, jo braukt esot ļoti viegli Smile

Bet nu jabkurā gadījumā es ieteiktu izbraukt ar šo mašīnu un tad funktierēt tālāk. Katra mašīna jau nu tevi uzrunā, vai nē...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prusaks rakstīja:

Principā es arī ļoti ilgi šaubījos pirms paņēmu - braucu skatīties laika reizes trīs. Pēdējā reizē izbrauca sieviņa un pārliecināja, ka to mašīnu ir jāņem, jo braukt esot ļoti viegli Smile

Bet nu jabkurā gadījumā es ieteiktu izbraukt ar šo mašīnu un tad funktierēt tālāk. Katra mašīna jau nu tevi uzrunā, vai nē...


Tieshi taa, sheit jau daudzi var statsit cik viens vai otrs autinjs ir labs..., vienkarshi panjem izbrauc, un ja iespejams tad pat ar vairakiem vienada gada un komplektacijas autinjiem (Alfam laikam shis testa posms objektivu apsverumu delj izkrit), + ievac info par ieprieksejo auto vesturi (kas vairak vai mazak sheitan notiek), beigas izvelies labako, skaistako...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
meSu rakstīja:
hmm..godīgi sakot, es tiešām biku baidos par 2.5l motora patēriņu. braucu kā jau dāma, bet nez.. zinātāji tiešām iesaka? tas cipars 4500 tāds patīkams. bet elbee, kāds tur bija stāsts par `98 alfām??


Es teikšu no savas pieredzes - uzliec visiem virsū. Oi sorry tu tak esi dāma. Vienvārdu sakot izdomāji gadu un motoru un protams naudas summu - ņem ciet labāko, kas ir pieejams. Ir labs sakāmais: "Ja kaut kāds nieks sāk nepatikt auto testa laikā vai testējamais auto neatbilst kaut kādiem taviem kritērijiem, tad pēc gada šis nieks būs izbesījis arā pavisam." Nav būtiski vai tā ir krāsa, motors, jauda utt. utjp.


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto? Tu to joprojaam par Alfaam? Laughing
Ar Alfaam, es teiktu, ir mazliet citaadi. VIENMEER buus kaads siikums, kas nebuus kaa vajag/gribas. Nospljauties par to vai saremonteet pie izdeviibas - katra pasha dariishana.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database