Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
kurš brauc ar gāzi ?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs kurš brauc ar gāzi ? 
Es satikos ar šādu problēmu pirms gada: man nedarbojās sistēma. Manā Mašīnā stāv dārga sistēma no Holandes un Latvijā nav cilvēku, kuri varētu to izlabot. Un es ar savu mazu pieredzi, nokļuvu vienā servisā, kur mani nokrāpa un pilnīgi salauza man sistēmu. Pēc kāda laika es atradu servisu ar vienu labu cilvēku, kurš man izlaboja visas problēmas. Tā, kā es jau teicu, Latvijā ir daudz cilvēku,kuri var salauzt jums sistēmu, nevis salabot, es arī zinu, ka cilvēki brauc uz Lietuvu labot savas gāzes sistēmas. Bet tagad nevajag braukt tik tālu,jo tagad visu var izdarīt šeit pat, Latvijā, Rīgā! Cilvēki, es Jums ļoti iesaku vienmēr pārliecināties par to, kas labo Jūsu auto. Es Jums iesaku braukt uz servisu Tallinas ielā 10 un prasīt Aleksandru tālr. 25975199

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kolēga Volvists savu Holandiešu iekārtu brauca čiņīt uz leitiju. Samaksāja 50 latus par to, par ko šeit prasīja pāris simtus bez garantijas, ka darbosies.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaut ka veelk uz reklamas topiku... bet lai jau paliek...   pats ar gazi brauktu tikai ar kadu veco karbo-mashiniti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iekakāšu te. Servisā redzēju mazda 2 (vai 3, tiņas visas vienādas) ar 1,2 L motoru un ar gāzi  crazy

čals vācijā bij ņēmis, tāpēc ka varēs ietaupīt  shura , bet kad pēc pāris tūkstošiem (kopā uz šiltes bij tik kādi 60,000) izkusa vārsti, tad ekonomija sabruka  45
tai miskastei taču vārstus nemaz nevar normāli nopirkt (m motorā) [un itāļiem esot slikta apgāde ar daļām  45 ].
Labi ka servisā izdomāja, ka tas ir forda motors, forda salonā tos vārstus varēja dabūt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas 1.2 motors rij tikpat cik 1.8... simt punkt... buus vinjam tas pats kas ar maneejo ieprieksheejo mazdinju 323 f ar 1.5 do6inieku- seezh man mashiinaa veel 3 dzheki un braucot pret kalnu mashiina knaaapi knaapi brauc augshaa kalnaa... bij jaabrauc treshajaa aatrumaa uz 80 lai uzvilktu nelielaa kalninjaa... vot i visa ekonomija izkuup...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Kolēga Volvists savu Holandiešu iekārtu brauca čiņīt uz leitiju. Samaksāja 50 latus par to, par ko šeit prasīja pāris simtus bez garantijas, ka darbosies.


Kurā servisā tad viņam tik daudz prasīja? Viņš gadījumā ne ar Volvo c70 braukā?   Es pats braucu ar Subaru un man nav nekādu problēmu ar gāzi, tikai pec tā, kad griezos pie šā cilvēka. Viņš taisa labi, kvalitatīvi, dod garantiju. Var jau arī teikt, ka viņš ir profiņš.  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156alfa rakstīja:
smic rakstīja:
Kolēga Volvists savu Holandiešu iekārtu brauca čiņīt uz leitiju. Samaksāja 50 latus par to, par ko šeit prasīja pāris simtus bez garantijas, ka darbosies.


Kurā servisā tad viņam tik daudz prasīja? Viņš gadījumā ne ar Volvo c70 braukā?   Es pats braucu ar Subaru un man nav nekādu problēmu ar gāzi, tikai pec tā, kad griezos pie šā cilvēka. Viņš taisa labi, kvalitatīvi, dod garantiju. Var jau arī teikt, ka viņš ir profiņš.  Cool


Very HappyVery HappyVery Happy
ko tad tu dari pie alfistiem?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfisti ir visi kas ciena un kam patīk Alfas.. drīkst arī nebūt īpašnieks Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database